Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žozefīnas ģimene

+10
zandale
lilucis
Mazais
Māriņa
ajame
Silkite
Ruby
Eliina
Lily
Žozefīna
14 posters

Lapa 5 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Žozefīnas ģimene - Page 5 Empty Re: Žozefīnas ģimene

Post  Lexy Trešdiena Novembris 30, 2011 9:51 am

refinnej rakstīja:Hmm, ar musu meitenes garo augumu es jau ari saku aizdomaties par kombinezonu uz pasutijuma. Visas drebites prasas ta ka mazliet garakas - kombinezoni vel so so, bet jacinjas vinai visas ka topinji - lidz viduklim. Un viens ziemas kombinezoninjsh, es vnk iemilejos kad ieraudziju - roza spidigs un ar lielo pukaino apkakli - nu ta ka realai divai, un vinjsh ir reali silts, jo parejie daudz kombinezoni planaki, ar plano oderi, bet bija vienigais izmers un garums prasas ta ka mazliet lielaks, pilnigi raudat gribas Cry Nez skatisimies vel, ka vinai deres...
Nezinat kur var nopirkt labas ertas bikses? Es domaju varbut kombinezondzinsus pasutit un vel ari uzadit ziemai planoju ka komplektu dzemperishiem, bet lai bikses var vilkt ari pie citam jakam. Mums ir vienas roza dzinsenes, bet puncii par mazu :32
Tev jāsāk notirgot atkal garderobe :D A cik tev ir meitenei muguras garums, ja saku, ka tik gara? Un jā, mums ar biksiņas noderētu.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Žozefīnas ģimene - Page 5 Empty Re: Žozefīnas ģimene

Post  refinnej Trešdiena Novembris 30, 2011 10:00 am

Gruti ta pateikt, pec drebem vinjai der kadi 25-26cm, bet ja merit tapat, tad liekas pie 30cm, nu kadi 28cm varbut... Bet drebes parasti uz to garumu ir apkartmera pari 40cm :( Bet ir ir vinja gara, smiekligi kad izstiepsies, ta ka tarpinjsh izskatas - tieva un gaaara :32 Tagad pasutiju 2 kombinezonus - lietum un ziemas - uz 25cm garumu, redzes ka bus, es domaju jabut ok :)
Es jau ieprieksh pirku 2 kombinezonus, kad vajadzeja 1, domaju atnaks, kas patiks - atstashu, otru notirgoshu - un protams patika abi, vienigais izmers tam roza pievila mazliet Cry Pie tam vinjam ari bikses var nonjemt un vilkt tikai jaku, nu aaaa. Mamma ar negrib uznemties parshut, es domaju kko ieshut lai paliek garaks, pierunashu vel :D
Butu labi atrast siltas bikses, kuras var atseviski vilkt, bet tadus ipashi neesmu manijusi... Bet dzinsenes ar diez ko siltas nav, ta ka tagad varbut, bet ne ziemai. Ziemai vsp sapirku kombinezonus, liekas ir siltak, kad viss nosegts, bet bikses pie jacinjam gribas, jo vienas jacinjas ta jocigi izskatas, ka viens sunju saimnieks teica - ar kapuci galva bet ar pliko dirsu :32 Kapucis vnk kad vinja galvu nolaizh, tad uzkrit uz galvas, it ka kapucis uzvilkts izskatas, domaju pie muguras vinju pieshut, bet redzu, ka vinjsh vinjai nemaz netraice :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Žozefīnas ģimene - Page 5 Empty Re: Žozefīnas ģimene

Post  Lexy Trešdiena Novembris 30, 2011 10:07 am

Hmm, un man likās, ka man meliņš ir gara :32 bet viņai ir kaut kādi 22 cm laikam muguriņa, kaut pasūtītā jaciņa ar ļoti īsiņa. Čīno jaciņš ir gara, bet bij par platu, tad iešuvu smuki pa muguras līniju un ir ok. Bet ziemai gan mums nekā nav, jo šie tagad tiek nēsāti un neizskatās, ka suņčiem baigi silts būtu.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Žozefīnas ģimene - Page 5 Empty Re: Žozefīnas ģimene

Post  refinnej Trešdiena Novembris 30, 2011 10:56 am

Nu man ir ta, a 25cm gara jacinja ir lidz viduklim, isa, bet 25cm kombinezons ir labs. Nu laikam jo kombinezons iz izstiepts, bet jacinja briva, un ari apkakle cieshaka, bet kombinezons laikam vel mazliet noslid no kakla, nu kaut ka ta :) Es nemaz isti vinai garumu nevaru izmerit, jo visu laiku vinja sak akstities, un nestav bet noshljuk, bet kad vinja apguljas, tad protams garums daudz lielaks neka isteniba ir sanak. Nu bus vien jamegina atkal.
Nu es jau laicigi pieskatu visu ko uz ziemu, saku ar vienam drebem, tad daudz maz ir skaidrs ar izmeru, tagad sapirku sho to uz ziemu. Nu es tagad censhos ipashi silti vinju negerbt, parastas planas jacinjas tik, dzemperishi plani, jo ka jau audzetaja saka, vinja savu garspalvaino vispar negerbj, es ar censhos neparspilet, un ari vinja saka, ja es tagad gerbshu silti, tad ka es gerbshu ziema? Nu auksti vinai vismaz neizskatas, citreiz ir ta, ka dreb, bet reti, parasti ir ta, ka vinja skaida un tapec nesalst :)
Vel jau botinjas atnaca, bet jocigi, staigaja pagaidam ta, ka Ruby bija video sheit kaut kur ievietojusi :32 Es nemaz nevaru saprast ka vinai ir ar izmeru un kad uzvelku, vai ir kartigi uzvilktas. Nu driz jau jasak meginat vel staigat, vinjas pashas laba, lai kepas nesalst, kaut nu nez, ka beigas vinai ar tam ies ...
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Žozefīnas ģimene - Page 5 Empty Re: Žozefīnas ģimene

Post  Ruby Ceturtdiena Decembris 01, 2011 3:19 am

Ljoti jauki Korai un Nikai kombinzoninji, un abaam vienaadi vispaar super :*

Kaads jums pashlaik laiks LV? Jau jaavelk siltaas dreebes?
Es meegjinu jau otro ziemu ruudiit savas sunenes, nevelkam neko - iznjemot siltaas iemauktinju vestiites, bet mums jau laikam tik auksts veel nav, nu zemaakaa temperatuura kas ir bijusi apm +6 graadi, cik pie jums?

Lexy un Refinnej - chihu meiteniiteem nu ir taa netaisniiba ka mugurinjas daudz garaakas kaa puishiem :( mums ar visu muuzhu taa problema ka visas shtaates muusu izmeeros ir par iisu, tad vienmeer naacaas gaadaat lielaakas!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Žozefīnas ģimene - Page 5 Empty Re: Žozefīnas ģimene

Post  Lexy Ceturtdiena Decembris 01, 2011 8:52 am

Ruby, nu nav jau mums ar vēl neko traki auksts, es savus ģērbju praktiski tikai agrajās pastaigās no rītiem un vakarā tikai tad, ja nu tiešām liekas, ka pašai salst :D Mums pa nakti laikam mazas salnas ir ik pa laikam, bet dienā ar ap +6 +8 turas.
Par to garumu tev ar taisnība, bet meičām jau tas ir normāli, kā nekā dabā tak paredzēts, ka kucēni jāiznēsā, bet pie īsuma to būs pagrūti, vietas nepietiks :32
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Žozefīnas ģimene - Page 5 Empty Re: Žozefīnas ģimene

Post  Māriņa Ceturtdiena Decembris 01, 2011 8:43 pm

Mums tā šuvēja izgatavoja jaku, kurai piepogājot bikses iznāk kombinezons, un pie kam 2 bikses - vienas siltas, otras ļoti siltas :32
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Žozefīnas ģimene - Page 5 Empty Re: Žozefīnas ģimene

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 5 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā