Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nagu apgriešana

+15
Lily
sassaa
Sabinella
Mazais
Elīna
Ruby
_Agnese_
Lindita
Māriņa
Dream
lilucis
minka200
Silkite
Ronija
Eliina
19 posters

Lapa 1 no 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

nagu apgriešana Empty nagu apgriešana

Post  Eliina Trešdiena Decembris 10, 2008 10:46 pm

padalieties informacija kā jus griežat saviem sunišiem nagus un vai vini jums ļaujās?!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Trešdiena Decembris 10, 2008 10:49 pm

elinarepsa rakstīja:padalieties informacija kā jus griežat saviem sunišiem nagus un vai vini jums ļaujās?!

No saakuma neljaavaas vienam bij jaatur otram jaagriezh, bet pamazaam siikaa tika pieradinaata, ka tas nekas briesmiigs nav, i gardums peec tam tika. No saakuma jaagriezh pa mazam gabalinjam, lai neiegrieztu dziivajaa naga daljaa. Es gan ieteiktu varaak pastaigu, jo maneejaa pa asfaltu staigaajot nadzinjus pavisam iisus nostaigaa:) i jaagriezh nekas nav:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Trešdiena Decembris 10, 2008 10:57 pm

Ronija rakstīja:
elinarepsa rakstīja:padalieties informacija kā jus griežat saviem sunišiem nagus un vai vini jums ļaujās?!

No saakuma neljaavaas vienam bij jaatur otram jaagriezh, bet pamazaam siikaa tika pieradinaata, ka tas nekas briesmiigs nav, i gardums peec tam tika. No saakuma jaagriezh pa mazam gabalinjam, lai neiegrieztu dziivajaa naga daljaa. Es gan ieteiktu varaak pastaigu, jo maneejaa pa asfaltu staigaajot nadzinjus pavisam iisus nostaigaa:) i jaagriezh nekas nav:)



paldies par ieteikumu! ņemšu vērā ;) bet man ir ta ka suns nav audzis pie manis, un vinai ir izveidosjies savs raskturs (diezgan neganta), tapec nezinu ka sanaks, bet meginasim un ari iesim gaakas pastaigas pa asfaltu ne jau pa plavam :lol:
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Silkite Trešdiena Decembris 10, 2008 10:59 pm

man paraadija vets ka griezst nadzinjus un tagad to turpinam dariit maajaas.ir gan japietur,jo patiik laisties prom,bet ne paaraak taalu :D jo zin ka neizspruks no grieshanas.beigas dodu kaarumu ka balvu pec grieshanas.paarsvaraa griezham tikai prieksh kaajas nadzinjus,mums aizmugurejie nodilst taigajot pa aaru :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Trešdiena Decembris 10, 2008 11:01 pm

Silkite rakstīja:man paraadija vets ka griezst nadzinjus un tagad to turpinam dariit maajaas.ir gan japietur,jo patiik laisties prom,bet ne paaraak taalu :D jo zin ka neizspruks no grieshanas.beigas dodu kaarumu ka balvu pec grieshanas.paarsvaraa griezham tikai prieksh kaajas nadzinjus,mums aizmugurejie nodilst taigajot pa aaru :D


tatad mums vairka jataigaa :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Trešdiena Decembris 10, 2008 11:12 pm

nu tad pie reizes pajutachu jums cik biezi jamazga suns?! zinu tikai to ka nedrikst biezi? cik biezi jus mazgajat? es jums laikam jau busu apnikusi ar saviem jautajumiem, bet vnk tagad rupes par suni ir jauznemeas man, es velos visu izzinat par siem mazajiem zveriniem :?: :!: :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Silkite Trešdiena Decembris 10, 2008 11:17 pm

es mazgaaju reti :roll: peedeejo reizi mazgaju augustaa un mazgaashu tikai shonedeelj.kjepinjas gan mazgajam ik pec katras pastaigas( izmantojam mitraas salvetes.ceru,ka lv taadas arii ir :D )
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Trešdiena Decembris 10, 2008 11:18 pm

Silkite rakstīja:es mazgaaju reti :roll: peedeejo reizi mazgaju augustaa un mazgaashu tikai shonedeelj.kjepinjas gan mazgajam ik pec katras pastaigas( izmantojam mitraas salvetes.ceru,ka lv taadas arii ir :D )


tu doma parastas mitras salvetes vai tieshi suniem domataaas?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Silkite Trešdiena Decembris 10, 2008 11:21 pm

elinarepsa rakstīja:
Silkite rakstīja:es mazgaaju reti :roll: peedeejo reizi mazgaju augustaa un mazgaashu tikai shonedeelj.kjepinjas gan mazgajam ik pec katras pastaigas( izmantojam mitraas salvetes.ceru,ka lv taadas arii ir :D )


tu doma parastas mitras salvetes vai tieshi suniem domataaas?

mitraas salvetes kas domaatas prieksh sunjiem(spalvai un kjepinjaam).shad tad ar salveti paarbraucu pa spalvu un esam tiiri cheers
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Trešdiena Decembris 10, 2008 11:23 pm

Silkite rakstīja:
elinarepsa rakstīja:
Silkite rakstīja:es mazgaaju reti :roll: peedeejo reizi mazgaju augustaa un mazgaashu tikai shonedeelj.kjepinjas gan mazgajam ik pec katras pastaigas( izmantojam mitraas salvetes.ceru,ka lv taadas arii ir :D )


tu doma parastas mitras salvetes vai tieshi suniem domataaas?

mitraas salvetes kas domaatas prieksh sunjiem(spalvai un kjepinjaam).shad tad ar salveti paarbraucu pa spalvu un esam tiiri cheers



mmmm... ta ka es shaja visa sunu lieta esmu tik pa ka iesacejs, tad neesmu neko nadu dzirdejusi par sunu salvetem. varbut kads cits zina!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Trešdiena Decembris 10, 2008 11:46 pm

Taapeec jau shis forums ir izveidots, lai uzdotu jautaajumus, un mees, kas par attieciigo jautaajumu ko zinam - atbildeetu:) Taa, ka droshi:) Jo vairaak jautaasi, jo labaak, jo nesastraadaasi muljkjiibas attieciibaa pret sunjuku:)

Latvijaa sunju salvetes neesmu maniijusi, mees shad tad izliidzamies ar parastajaam:)

Es saveejo arii censhos peec iespeejas retaak mazgaat, vieniigi peec mekleeshanaas "izmazgaaju" vinju kaartiigi :D Jo mekleeshanaas laikaa, kaa mees maajaas smejamies - vinja ozh peec seska :D Peec pastaigaam gan kaajinjas mazgaajam katru reizi, vinja jau zin, ka taalaak par vannas istabas durviim iet nedriikst, jo jaamazgaa kaajas, no saakuma bija izmisums vinjas aciis, bet tagad jau pati pacelj katru kaajinju un pakaljeeju, kad jaanoskalo ar dushu puncis - taa ir vinjas kaaju mazgaashanas miiljaakaa sadalja:))

Peedeejaa lielajaa vannoshanaas reizee, jau dikti patika, pat saaka pa vannu skriet un dauziities:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Ceturtdiena Decembris 11, 2008 12:33 am

Ronija rakstīja:Taapeec jau shis forums ir izveidots, lai uzdotu jautaajumus, un mees, kas par attieciigo jautaajumu ko zinam - atbildeetu:) Taa, ka droshi:) Jo vairaak jautaasi, jo labaak, jo nesastraadaasi muljkjiibas attieciibaa pret sunjuku:)

Latvijaa sunju salvetes neesmu maniijusi, mees shad tad izliidzamies ar parastajaam:)

Es saveejo arii censhos peec iespeejas retaak mazgaat, vieniigi peec mekleeshanaas "izmazgaaju" vinju kaartiigi :D Jo mekleeshanaas laikaa, kaa mees maajaas smejamies - vinja ozh peec seska :D Peec pastaigaam gan kaajinjas mazgaajam katru reizi, vinja jau zin, ka taalaak par vannas istabas durviim iet nedriikst, jo jaamazgaa kaajas, no saakuma bija izmisums vinjas aciis, bet tagad jau pati pacelj katru kaajinju un pakaljeeju, kad jaanoskalo ar dushu puncis - taa ir vinjas kaaju mazgaashanas miiljaakaa sadalja:))

Peedeejaa lielajaa vannoshanaas reizee, jau dikti patika, pat saaka pa vannu skriet un dauziities:))



es ari mazgaju kad atnakma no aras vai ar slapju tupatinu noslaukam
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Ceturtdiena Decembris 11, 2008 12:40 am

Es gan labaak mazgaaju, jo starp kjepinju spilventinjiem tie dublji meedz iekjerties taa stipraak:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Ceturtdiena Decembris 11, 2008 12:48 am

Ronija rakstīja:Es gan labaak mazgaaju, jo starp kjepinju spilventinjiem tie dublji meedz iekjerties taa stipraak:)


protmams ja ari ir loti stapjs laiks tad ari mazgaju bet ja araa sauc tad tikai neaudz nauslaukam :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Silkite Ceturtdiena Decembris 11, 2008 12:49 am

Ronija rakstīja:Es gan labaak mazgaaju, jo starp kjepinju spilventinjiem tie dublji meedz iekjerties taa stipraak:)

ja mums dublji ir salipushi ap kjepinjaam es mazgaaju izlietnee-taa vieglaak nekaa vannaa :roll:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  minka200 Ceturtdiena Decembris 11, 2008 3:02 pm

Ronija rakstīja:
elinarepsa rakstīja:padalieties informacija kā jus griežat saviem sunišiem nagus un vai vini jums ļaujās?!

No saakuma neljaavaas vienam bij jaatur otram jaagriezh, bet pamazaam siikaa tika pieradinaata, ka tas nekas briesmiigs nav, i gardums peec tam tika. No saakuma jaagriezh pa mazam gabalinjam, lai neiegrieztu dziivajaa naga daljaa. Es gan ieteiktu varaak pastaigu, jo maneejaa pa asfaltu staigaajot nadzinjus pavisam iisus nostaigaa:) i jaagriezh nekas nav:)
Mēs apgrižam nadzinjus pashi :D
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  lilucis Ceturtdiena Decembris 11, 2008 4:04 pm

minka200 rakstīja:
Ronija rakstīja:
elinarepsa rakstīja:padalieties informacija kā jus griežat saviem sunišiem nagus un vai vini jums ļaujās?!

No saakuma neljaavaas vienam bij jaatur otram jaagriezh, bet pamazaam siikaa tika pieradinaata, ka tas nekas briesmiigs nav, i gardums peec tam tika. No saakuma jaagriezh pa mazam gabalinjam, lai neiegrieztu dziivajaa naga daljaa. Es gan ieteiktu varaak pastaigu, jo maneejaa pa asfaltu staigaajot nadzinjus pavisam iisus nostaigaa:) i jaagriezh nekas nav:)
Mēs apgrižam nadzinjus pashi :D

A es laikam esmu visnejaukākā...es turu, kamēr izspārdās un nomierinās un saprot, ka nekur nespruks un griežu...un ar katru reizi spirinās arvien mazāk...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Dream Ceturtdiena Decembris 11, 2008 4:10 pm

lilucis rakstīja:A es laikam esmu visnejaukākā...es turu, kamēr izspārdās un nomierinās un saprot, ka nekur nespruks un griežu...un ar katru reizi spirinās arvien mazāk...
ui jaaa... tu gan ir nejauka ... shitaa mociit mazu sirsninju nedriikst Evil or Very Mad
nu labi labi ... mums jau taads pats rezhiims, kaa nagu shkjeeres ierauga, taa kaajas gaisaa un sastingst un pacietigi gaida, kad taas mociibas beigsies :D
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Māriņa Ceturtdiena Decembris 11, 2008 4:18 pm

Dream rakstīja:
lilucis rakstīja:A es laikam esmu visnejaukākā...es turu, kamēr izspārdās un nomierinās un saprot, ka nekur nespruks un griežu...un ar katru reizi spirinās arvien mazāk...
ui jaaa... tu gan ir nejauka ... shitaa mociit mazu sirsninju nedriikst Evil or Very Mad
nu labi labi ... mums jau taads pats rezhiims, kaa nagu shkjeeres ierauga, taa kaajas gaisaa un sastingst un pacietigi gaida, kad taas mociibas beigsies :D
Maneejie ar jau paziist taas moku standzinjas... :( bet neko mazaa jau uzreiz saprot ka nekas jau nesanaaks un jaagaida kad nogrieziis, bet Viviite gan parasti meegjina iekost.....haha bet ne man ...skjeeriitem kozh :D :D :D :lol2:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Lindita Ceturtdiena Decembris 11, 2008 5:10 pm

Snifs spirinās un kliedz...tad viņš tiek ietīts segā un pa vienai ķepai jāvelk ārā, jāslavē, jādod kārumi...tas pats ir ar ausu tīrīšanu :x
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Ceturtdiena Decembris 11, 2008 11:29 pm

Lindita rakstīja:Snifs spirinās un kliedz...tad viņš tiek ietīts segā un pa vienai ķepai jāvelk ārā, jāslavē, jādod kārumi...tas pats ir ar ausu tīrīšanu :x



hmmm a ka jums ir ar to ausu tirisanu? ka var ziant ka man sunitei jatira ausis? nekad neesmu tirijusi, bet izskatas ka ir tiras tikko paskatiijos :lol: nu sodien nopirkam tas standzinas kuras vina jau ieniist Twisted Evil vienu nagu nogriezu pati, bet parejos laikma bus jagaida kad teetis no darba atnakas un paliidzes to mazo nezveru savladiit, jo ka jau teicu suns nav audzis no mazotnes pie manis nezin vel isti ka saimniekam nedriikst kost Evil or Very Mad , censamies parmaciit, palenam Twisted Evil varbut zinat kadu atru un efektivu veidu?!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Lindita Piektdiena Decembris 12, 2008 9:53 am

elinarepsa rakstīja:
Lindita rakstīja:Snifs spirinās un kliedz...tad viņš tiek ietīts segā un pa vienai ķepai jāvelk ārā, jāslavē, jādod kārumi...tas pats ir ar ausu tīrīšanu :x



hmmm a ka jums ir ar to ausu tirisanu? ka var ziant ka man sunitei jatira ausis? nekad neesmu tirijusi, bet izskatas ka ir tiras tikko paskatiijos :lol: nu sodien nopirkam tas standzinas kuras vina jau ieniist Twisted Evil vienu nagu nogriezu pati, bet parejos laikma bus jagaida kad teetis no darba atnakas un paliidzes to mazo nezveru savladiit, jo ka jau teicu suns nav audzis no mazotnes pie manis nezin vel isti ka saimniekam nedriikst kost Evil or Very Mad , censamies parmaciit, palenam Twisted Evil varbut zinat kadu atru un efektivu veidu?!

Nu kad netīrumi uz ausīm sakrājušies, tad tīru
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Piektdiena Decembris 12, 2008 11:58 am

Lindita rakstīja:
elinarepsa rakstīja:
Lindita rakstīja:Snifs spirinās un kliedz...tad viņš tiek ietīts segā un pa vienai ķepai jāvelk ārā, jāslavē, jādod kārumi...tas pats ir ar ausu tīrīšanu :x

hmmm a ka jums ir ar to ausu tirisanu? ka var ziant ka man sunitei jatira ausis? nekad neesmu tirijusi, bet izskatas ka ir tiras tikko paskatiijos :lol: nu sodien nopirkam tas standzinas kuras vina jau ieniist Twisted Evil vienu nagu nogriezu pati, bet parejos laikma bus jagaida kad teetis no darba atnakas un paliidzes to mazo nezveru savladiit, jo ka jau teicu suns nav audzis no mazotnes pie manis nezin vel isti ka saimniekam nedriikst kost Evil or Very Mad , censamies parmaciit, palenam Twisted Evil varbut zinat kadu atru un efektivu veidu?!

Nu kad netīrumi uz ausīm sakrājušies, tad tīru

Ja maneejaa saak nikjoties, pati noseezhos uz celjiem uz vinju iespiezhu starp celjiem un izdaru visu , kas jaadara:)

Ausis arii tiiram, kad jau netiirumi ir redzami:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Silkite Piektdiena Decembris 12, 2008 12:12 pm

elinarepsa- saac radinaat pie zobu tiiriishanas(protams ja tas jau ir izdariits :D ).lusydog veikala ir(vismaz agraak bija ;) )zobu pasta ar vista galjas garsu+zobu birstiite un maksaaja ap 4ls. sunny
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Piektdiena Decembris 12, 2008 11:40 pm

Silkite rakstīja:elinarepsa- saac radinaat pie zobu tiiriishanas(protams ja tas jau ir izdariits :D ).lusydog veikala ir(vismaz agraak bija ;) )zobu pasta ar vista galjas garsu+zobu birstiite un maksaaja ap 4ls. sunny


a es sodie nopirku specialu grauzam manu Dinozoo veikla. hm domaju ka vel lidz zobu tiirisinai ir talu no sakuma jaiemacas nadzini griest, tas sobriid mums savriigak!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana Empty Re: nagu apgriešana

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā