Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nagu apgriešana

+15
Lily
sassaa
Sabinella
Mazais
Elīna
Ruby
_Agnese_
Lindita
Māriņa
Dream
lilucis
minka200
Silkite
Ronija
Eliina
19 posters

Lapa 3 no 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Ceturtdiena Decembris 18, 2008 12:23 am

Ruby rakstīja:1) sunju SPA jau tas pats vien ir kas sunju frizeetava !?!?! Nu tajaa visaa ietilpst vispaareeja veseliibas paarbaude,actinju- austinju- zobinju- nadzinju- kazhocinja-dibenagala :) sakopshana . Siltaa vaninja + masaazhinja un peez tam sunjuki mieriigaa atmosfeeraa puukainaa gultinjaa grauzhot savu kaarumu -gaida savus saimniekus!!! Tas notiek ar visaadaam sunju aromaatiskajaam sveceem un relaxeejosho muuziku!!! Nu izskataas ka tam sunjuku SPA tieshaam ir liela piekrishana ! tur pat ir arii sunju beernu daarzs :D kuraa savus sunjuku var veeroot no sava ofisa caur webkameru ( nu taa pat kaa tajaa puppy cam kur ir tie Shiba Inu kuceeni ). Interesanta padariishana :D
2) jaa taa buutu laba doma uzzinaat kaa pareizi jaatur suns griezhot nagus - nekad neesmu redzeejusi. Ja piem ejam pie vetaarsta un vajag nodot asins analiizes - vai nu vispaar ja jaadara kas taads kad vinjai dos nomierinoshos liidzekljus -tad vienmeer vets pajautaa vai nevajag nogriezt nagus !?!?! Vai nu ieskrienam pie sunju frizieriiteem un kameer es apskatu kas jauns vinju vekala nodaliijumaa - sunjukam jau nadzinji apgriezti!!! Buus jaauzjautaa meiteneem - kaa to dara :D


es varu meginat nofoceet ka savejai griezu :D pa dienu meginasu ielikt bildi ;) jo nemaku apskaidrot, ka isti tas darams
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ruby Piektdiena Decembris 19, 2008 9:34 pm

Paldies - nebuutu slikti :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Sestdiena Decembris 20, 2008 10:58 pm

bildei slikta kavalitate bet saprast var galvenais ir turet galvu, ta lai neiekoz ja uns koz Twisted Evil un otrs vnk ņem ķepiņu pēc ķepiņas un nošķēre, nav nemaz tik gruuti ;) ja mums izdevaas jums arii notekti izdosies! veiksmi 👽





shanele bilde neizskatas sevišķi laimiiga Cry


Pēdējo reizi labojis Eliina Pirmdiena Decembris 22, 2008 3:58 pm; labots 1 reizi
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Sestdiena Decembris 20, 2008 10:59 pm

pasakiet kad apsaktijaties jo dzesisu araa shausmiiga bilde :( izksatas ka shnaudzu savu suni! 🇳🇴 :oops: :(
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ruby Sestdiena Decembris 20, 2008 11:09 pm

Jaa paldies - apskatiiju - tagad skaidrs - vispaar jau ir taa meegjinaats ,bet vinja veel man taas kjepas taa rausta ka nevar paspeet nogriezt un veel starpiiba taada ka garspalvainaa un tapeec sanaak lielaaka kjeepaashanaas - negribu lai pakjeraas liidz spalva. Bet nu paldies liels :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  _Agnese_ Pirmdiena Decembris 22, 2008 1:44 pm

Mēs nagus griežam uzreiz pēc vannas, kamēr vēl dvielī satīta. Viņai pēc vanna tāds nogurums un gribās siltajā dvielī vēl patusēt, ka īpaši neprotestē pret nagu griešanu.
Man gan tik tā īsti nav skaidrs, cik tālu tie nagi jāgriež... 😕
_Agnese_
_Agnese_
Prospect
Prospect

Number of posts : 54
Join date : 04.11.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Lindita Pirmdiena Decembris 22, 2008 7:35 pm

_Agnese_ rakstīja:Mēs nagus griežam uzreiz pēc vannas, kamēr vēl dvielī satīta. Viņai pēc vanna tāds nogurums un gribās siltajā dvielī vēl patusēt, ka īpaši neprotestē pret nagu griešanu.
Man gan tik tā īsti nav skaidrs, cik tālu tie nagi jāgriež... 😕

Kad paskatās uz nadziņu, var redzēt, kur tāds rozā iekšā nadziņā, tur nedrīkst iegriezt

Video: https://www.dailymotion.com/video/x58s5a_how-to-clip-your-chihuahuas-nails_animals
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:08 pm

mes nopirkam sodien lusy dog veikal to zobu pastinu un dabuujam pat davaninju cheers meginaju tiriti zobus, bet sapratu to ka 4ls izsviesti veliiigi, jo es vnk zinu to ka man nesanaks vinai iztiirit :( tagad suns ar mani nedraudzeejas un neka pie manis :( centos jau pielabinaties, bet domaju ka zobus mums nenakas nekad iztiirit! varbut kadam vajag es varetu pardot zobu pastu, lai vnk man nemetejas :roll:
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:13 pm

Eliina rakstīja:mes nopirkam sodien lusy dog veikal to zobu pastinu un dabuujam pat davaninju cheers meginaju tiriti zobus, bet sapratu to ka 4ls izsviesti veliiigi, jo es vnk zinu to ka man nesanaks vinai iztiirit :( tagad suns ar mani nedraudzeejas un neka pie manis :( centos jau pielabinaties, bet domaju ka zobus mums nenakas nekad iztiirit! varbut kadam vajag es varetu pardot zobu pastu, lai vnk man nemetejas :roll:

Heiiii - protams, ka nepatiik, protams, ka pirmajaa reizee neljauj, man arii pagaaja diezgan ilgs laiks, kameer piedabuuju pie zobu tiiriishanas un tad veel nikjojaas ik pa laikam:) Tas jaadara pamazaam, pa bishkjiitim. Katru dienu maaci un iemaaciisi, ja tu visu shitaa atmetiisi, jo vinjai nepatiik - es tev varu garanteet, ka nepaies i ilgs laiks, kad vinja tev seedees uz galvas un shuupos savas kaajeles:)) Un tad jau tu vinjai neko nevareesi izdariit, ljoti stipri naaksies kost sev pirkstos. Suni nedriikst izlaist!!!!!!
Maneejaa tagad kaa lielaako balvu par pacietiibu pati jau prasa, lai iedodu noeesties to zobupastu, mazu zirniiti arii iedodu:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:14 pm

ka jus savu suniti pierunaja iztiriit zobiņus?!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:16 pm

Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:mes nopirkam sodien lusy dog veikal to zobu pastinu un dabuujam pat davaninju cheers meginaju tiriti zobus, bet sapratu to ka 4ls izsviesti veliiigi, jo es vnk zinu to ka man nesanaks vinai iztiirit :( tagad suns ar mani nedraudzeejas un neka pie manis :( centos jau pielabinaties, bet domaju ka zobus mums nenakas nekad iztiirit! varbut kadam vajag es varetu pardot zobu pastu, lai vnk man nemetejas :roll:

Heiiii - protams, ka nepatiik, protams, ka pirmajaa reizee neljauj, man arii pagaaja diezgan ilgs laiks, kameer piedabuuju pie zobu tiiriishanas un tad veel nikjojaas ik pa laikam:) Tas jaadara pamazaam, pa bishkjiitim. Katru dienu maaci un iemaaciisi, ja tu visu shitaa atmetiisi, jo vinjai nepatiik - es tev varu garanteet, ka nepaies i ilgs laiks, kad vinja tev seedees uz galvas un shuupos savas kaajeles:)) Un tad jau tu vinjai neko nevareesi izdariit, ljoti stipri naaksies kost sev pirkstos. Suni nedriikst izlaist!!!!!!
Maneejaa tagad kaa lielaako balvu par pacietiibu pati jau prasa, lai iedodu noeesties to zobupastu, mazu zirniiti arii iedodu:)


nu bet man ir savadka vina mani vnk brutk virsuuu un koz rej ardaaas acis paliek sarkanas Twisted Evil es vnk nevaru iedomaties ka vina man jel kad atlaus iztiirit zobus un pieradiis
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:18 pm

Eliina rakstīja:ka jus savu suniti pierunaja iztiriit zobiņus?!

Nekaa, njeemu rokaa lielo pacietiibu, un pa bishkjiitim maaciiju, no saakuma smeereeju bik zobu pastu uz mazaakaas beernu zobu birstiites, un ljaavu to aplaiziit, tad jau veelaak nedaudz pieliku pie zobinjiem, veel veelaak jau nedaudz, bet nedaudz ilkniishus paberzu, nu taa kaut kaa, varbuut veel kaads var daliities pieredzee.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:20 pm

Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:ka jus savu suniti pierunaja iztiriit zobiņus?!

Nekaa, njeemu rokaa lielo pacietiibu, un pa bishkjiitim maaciiju, no saakuma smeereeju bik zobu pastu uz mazaakaas beernu zobu birstiites, un ljaavu to aplaiziit, tad jau veelaak nedaudz pieliku pie zobinjiem, veel veelaak jau nedaudz, bet nedaudz ilkniishus paberzu, nu taa kaut kaa, varbuut veel kaads var daliities pieredzee.



eh nu labi paldies! meeginasu kaut kaa Twisted Evil ;) tagad brivlaiks man prieks nemsos ar vinu, ceru ka sarunasim mes abas kaut ko
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:20 pm

Eliina rakstīja:
Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:mes nopirkam sodien lusy dog veikal to zobu pastinu un dabuujam pat davaninju cheers meginaju tiriti zobus, bet sapratu to ka 4ls izsviesti veliiigi, jo es vnk zinu to ka man nesanaks vinai iztiirit :( tagad suns ar mani nedraudzeejas un neka pie manis :( centos jau pielabinaties, bet domaju ka zobus mums nenakas nekad iztiirit! varbut kadam vajag es varetu pardot zobu pastu, lai vnk man nemetejas :roll:

Heiiii - protams, ka nepatiik, protams, ka pirmajaa reizee neljauj, man arii pagaaja diezgan ilgs laiks, kameer piedabuuju pie zobu tiiriishanas un tad veel nikjojaas ik pa laikam:) Tas jaadara pamazaam, pa bishkjiitim. Katru dienu maaci un iemaaciisi, ja tu visu shitaa atmetiisi, jo vinjai nepatiik - es tev varu garanteet, ka nepaies i ilgs laiks, kad vinja tev seedees uz galvas un shuupos savas kaajeles:)) Un tad jau tu vinjai neko nevareesi izdariit, ljoti stipri naaksies kost sev pirkstos. Suni nedriikst izlaist!!!!!!
Maneejaa tagad kaa lielaako balvu par pacietiibu pati jau prasa, lai iedodu noeesties to zobupastu, mazu zirniiti arii iedodu:)


nu bet man ir savadka vina mani vnk brutk virsuuu un koz rej ardaaas acis paliek sarkanas Twisted Evil es vnk nevaru iedomaties ka vina man jel kad atlaus iztiirit zobus un pieradiis

Nu nu nu - shito pieljaut nedriikst, sunim ir jaabuut tavam draugam, nevis tev vinja apkalpojoshajam personaalam. Man ar paaris reizes siikaa ir atljaavusies iekost, arii uzruukt un zobus paraadiit, bet tad gan dabuu peerienu. Es gan sunja sishanu neatbalstu, bet ir reizes, kad bez mazas uzshaushanas pa dupsi neiztikt.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:22 pm

Veel kaa es ciinos ar shitaadaam riebekliibaam, ja atljaujaas man kost par kaadu sev nepatiikamu darbiibu, dabuu pljauku pa dupsi (ne jau stipru, protams, un stingru nedriikst) un tieshi otraadaak - turpinam sho darbiibu, lai saprot, ka taa nedriikst, protams nejaukaas darbiibas laiku saiisinam, bet toties naakamajaa reizee vairs nekad neatljaujaas ko taadu dariit!!!
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:25 pm

tas suns tachu nebija mans, tagad nesen tikai esmu parnemusi ruper par vinu un vina tada ir vina visiem koz es vinu esmu barusi, situsi nekas nepaliidz. es pat nezinu man jau rokas sak nolaisties sanemt no vinas kaut drusinu cienas. kaut arii esmu vinu saumsiigi iemilesjui gribas kucenu kam jau no mazotnes iemaciit cienu pret saimnieku. vina mani klausa, bet koz un ruc tad kad vinai nepait kad daru kaut ko taja bridi kad vinai to negribas! jus varetu varbut kaut ko ieteitk?!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:30 pm

Eliina rakstīja:tas suns tachu nebija mans, tagad nesen tikai panemusi ruper par vinu un vina tada ir vina visiem koz es vinu esmu barusi, situsi nekas nepaliidz. es pat nezinu man jau rokas sak nolaisties sanemt no vinas kaut drusinu cienas. kaut arii esmu vinu saumsiigi iemilesjui gribas kucenu kam jau no mazotnes iemaciit cienu pret saimnieku. vina mani klausa, bet koz un ruc tad kad vinai nepait kad daru kaut ko taja bridi kad vinai to negribas! jus varetu varbut kaut ko ieteitk?!

1. kaart - aizejiet uz sunju skolu. Tur iemaaciis discipliinu sunim. (piemeeram, maneejaa 3 reizes ir bijusi skolinjaa un no pilniigi blakus neejosha sunja, pārvērtusies par suni, kursh nu smuki tipina blakus kaa lielaa :D Ujjjj, un nemaz nerunaajot par seedeeshanu, kas vinjai ir jauna izklaide pirms guleetieshanas:)
2. cienju pret sevi neiemantosi vienas dienas laikaa, tas naaks leenaam, bet paaraliecinoshi. Tavs sunjuks ir dziives sists pietiekoshi - saimnieku mainja ir smags trieciens jebkuram sunim, bet shie to paardziivo veel smagaak.
3. pacietiibu, pacietiibu, pacietiibu.
4. Par katru lietinju, ko vinja izdara, kaa esi luugusi vai vienkaarshi paklausa - dod gardumu, slavee, samiiljo:) Mazajiem taa vajagot dariit, to mums skolinjaa trennere pastaastiija.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:38 pm

Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:tas suns tachu nebija mans, tagad nesen tikai panemusi ruper par vinu un vina tada ir vina visiem koz es vinu esmu barusi, situsi nekas nepaliidz. es pat nezinu man jau rokas sak nolaisties sanemt no vinas kaut drusinu cienas. kaut arii esmu vinu saumsiigi iemilesjui gribas kucenu kam jau no mazotnes iemaciit cienu pret saimnieku. vina mani klausa, bet koz un ruc tad kad vinai nepait kad daru kaut ko taja bridi kad vinai to negribas! jus varetu varbut kaut ko ieteitk?!

1. kaart - aizejiet uz sunju skolu. Tur iemaaciis discipliinu sunim. (piemeeram, maneejaa 3 reizes ir bijusi skolinjaa un no pilniigi blakus neejosha sunja, pārvērtusies par suni, kursh nu smuki tipina blakus kaa lielaa :D Ujjjj, un nemaz nerunaajot par seedeeshanu, kas vinjai ir jauna izklaide pirms guleetieshanas:)
2. cienju pret sevi neiemantosi vienas dienas laikaa, tas naaks leenaam, bet paaraliecinoshi. Tavs sunjuks ir dziives sists pietiekoshi - saimnieku mainja ir smags trieciens jebkuram sunim, bet shie to paardziivo veel smagaak.
3. pacietiibu, pacietiibu, pacietiibu.
4. Par katru lietinju, ko vinja izdara, kaa esi luugusi vai vienkaarshi paklausa - dod gardumu, slavee, samiiljo:) Mazajiem taa vajagot dariit, to mums skolinjaa trennere pastaastiija.




nu milziigs paldies tev par so pamaciibu, jo nu man pasai tas prats vel nav nemaz tik duadz lai zinatu ka panakt to lai suns nekoz! hmm a vaitad tik leilus sunus ari var vest uz sunu skolu? a kads varbut var pateikt kur es varu aizvet?


Pēdējo reizi labojis Eliina Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:41 pm; labots 1 reizi
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:40 pm

Eliina rakstīja:
Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:tas suns tachu nebija mans, tagad nesen tikai panemusi ruper par vinu un vina tada ir vina visiem koz es vinu esmu barusi, situsi nekas nepaliidz. es pat nezinu man jau rokas sak nolaisties sanemt no vinas kaut drusinu cienas. kaut arii esmu vinu saumsiigi iemilesjui gribas kucenu kam jau no mazotnes iemaciit cienu pret saimnieku. vina mani klausa, bet koz un ruc tad kad vinai nepait kad daru kaut ko taja bridi kad vinai to negribas! jus varetu varbut kaut ko ieteitk?!

1. kaart - aizejiet uz sunju skolu. Tur iemaaciis discipliinu sunim. (piemeeram, maneejaa 3 reizes ir bijusi skolinjaa un no pilniigi blakus neejosha sunja, pārvērtusies par suni, kursh nu smuki tipina blakus kaa lielaa :D Ujjjj, un nemaz nerunaajot par seedeeshanu, kas vinjai ir jauna izklaide pirms guleetieshanas:)
2. cienju pret sevi neiemantosi vienas dienas laikaa, tas naaks leenaam, bet paaraliecinoshi. Tavs sunjuks ir dziives sists pietiekoshi - saimnieku mainja ir smags trieciens jebkuram sunim, bet shie to paardziivo veel smagaak.
3. pacietiibu, pacietiibu, pacietiibu.
4. Par katru lietinju, ko vinja izdara, kaa esi luugusi vai vienkaarshi paklausa - dod gardumu, slavee, samiiljo:) Mazajiem taa vajagot dariit, to mums skolinjaa trennere pastaastiija.




nu milziigs paldies tev par so pamaciibu, jo nu man pasai tas prats vel nav nemaz tik duadz lai zinatu ka manakt to lai suns nekoz! hmm a vaitad tik leilus sunus ari var vest uz sunu skolu? a kad varbut var pateikt kur es varu aizvet?

Ir mazo suniishu skolina:)


Pēdējo reizi labojis Ronija Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:42 pm; labots 1 reizi
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Pirmdiena Decembris 22, 2008 8:42 pm

labi :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Elīna Otrdiena Decembris 23, 2008 10:43 am

Mums par laimi ar nagu griešanu nav problēmu sēžam rātni un trīcoši, pēc tam protams gardums par labu uzvedību! :D
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Māriņa Otrdiena Decembris 23, 2008 10:53 am

Mums ar lielajai dāmai dikti nepatiik kjepu kopshanas proceduuras... Evil or Very Mad Jo vinjai nne tikai nagi jaaapgriezh bet veel arii vilninja starp kjepu spilventinjiem jaaizgriezh, un tas prasa uzmaniibu un laiku. Dazhkaart vinjai ar gribas iekost man , vai tas gan biezhaak - skjjeereem :D un tad rausta kjepu un ruuc. Taadaas reizees ar citreiz pietiek ar stingraaku skatienu vai sabaarshanu, bet dazhreiz kad pavisam nikjiiga, naakas paplikjeet vieglinjaam pa dupsi un tad vinjai skaidrs ka joku nebuus.....un naaksies vien padoties.
Mazajai gan ar nagu grieshanu nav probleemu. Vinja mieriigi ljauj to dariit, dazhreiz tik parausta kjepu. Slikti tikai , ka vinjai melni nadzinji un jaagriezh uz goda vaardu :x
Nu par to ka suns kozh - nebriinos. Tad ar vinju kaut kaa jaameegjina sarunaat Twisted Evil jo manai Viviitei ar buutu kaa buutu ja kaads cits meegjinaatu ko nodariit 🤣 🤣 🤣
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Māriņa Otrdiena Decembris 23, 2008 10:55 am

Vivei reakcija aatra, ja tikai kaada no manaam meitaam pasaka Vivi dabuusi pa dupsi, jau ruuc, bet ja pakaitina - tad Vive metaas virsuu :lol2: 🤣
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Silkite Otrdiena Decembris 23, 2008 10:59 am

zobu tiriishanu pieradinaaju kaa Ronija,bet joprojaam iipashi nepatiik-laizhas prom ja ir izdeviiba 🐶 patiik vai nee,tiiru vienalga.kost gan nekozh :scratch: bet ja izdomaa kaadu dienu paradiit zobinjus 👽 njemu no zhurnaala vienu lapu(izrauju no zurnaala lol! ) un saruleeju,tad ar to vinjsh dabon vienu peerienu.saapiigi nav,bet paliidz cheers
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Elīna Otrdiena Decembris 23, 2008 11:27 am

Manam arī zobu tīrīšna patīk, jo garšo zobu pasta :D
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 3 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā