Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nagu apgriešana

+15
Lily
sassaa
Sabinella
Mazais
Elīna
Ruby
_Agnese_
Lindita
Māriņa
Dream
lilucis
minka200
Silkite
Ronija
Eliina
19 posters

Lapa 4 no 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Māriņa Otrdiena Decembris 23, 2008 12:06 pm

Zobus tiiriit jau nepatiik viss, bet neko dariit, ja mamma un Baibinja liek.....Zobus sunceneem tiira mana jaunaakaa meita. Zobu pasta vinjaam patiik taa bruunaa ar vistas garshu, bet taa piparmeetru nepakam Evil or Very Mad
Veel mees lietojam taadu zheleju, ko uzklaaj uz smaganaam un zobinjiem, lai neveidojas aplikums un zobakmens :D To ljauj tiiri neko uzlikt :)
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Otrdiena Decembris 23, 2008 4:28 pm

Māriņa rakstīja:Zobus tiiriit jau nepatiik viss, bet neko dariit, ja mamma un Baibinja liek.....Zobus sunceneem tiira mana jaunaakaa meita. Zobu pasta vinjaam patiik taa bruunaa ar vistas garshu, bet taa piparmeetru nepakam Evil or Very Mad
Veel mees lietojam taadu zheleju, ko uzklaaj uz smaganaam un zobinjiem, lai neveidojas aplikums un zobakmens :D To ljauj tiiri neko uzlikt :)

Maarinj, kas taa ir par zheleju??
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ruby Otrdiena Janvāris 06, 2009 12:41 am

Taa notika muusu nagu grieshanas rituaals - peec peedeejaa piegaajiena es nosoliijos pati to vairs nedariit!!! Nu nevaram nekaadiigi mees sarunaat. Kad es esmu mieriiga - vinja spirinaas kaa traka - kad es palieku no taas spirinaashanaas traka - tad Pepija paliek shaada:

nagu apgriešana - Page 4 Picture1384

nagu apgriešana - Page 4 Picture1374

Te veel vinjai ir tie dubultilknji :D :D :D
un viena no shiim bildeem karaajaas pie aardurviim - UZMANIIBU NIKNS SUNS :D :D :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Silkite Otrdiena Janvāris 06, 2009 12:54 am

lol! super bilde,paarsmeejos lol! tad jau man jaabut laimiigai ka desa mieriigi staav kameer griezhu nadzinjus(tik nedaudz japietur jo patiik laisties briivsolii :party: )
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Otrdiena Janvāris 06, 2009 1:02 am

Khi khi khi:)) Nu muusu maajaa shitaada uzvediiba netiek pieljauta, pat pie mazaakaa ruuciena lamaaju vinju, jo uz saimnieku ruukt nedriikst nekaados apstaakljos:)))

Jaa, un ilknjus es arii pamaniiju:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ruby Otrdiena Janvāris 06, 2009 1:39 am

Ronija rakstīja:Khi khi khi:)) Nu muusu maajaa shitaada uzvediiba netiek pieljauta, pat pie mazaakaa ruuciena lamaaju vinju, jo uz saimnieku ruukt nedriikst nekaados apstaakljos:)))

Jaa, un ilknjus es arii pamaniiju:)

nee nee es nemaz neesmu dzirdeejusi nekad vinju ruucam!!! Tikai ar deelu vinjiem tur savas speeles- kad vinja saak spiegt un ja gadaas ta kaa speeleejoties iekost - tad uzreiz laiza rokas !!! :D Visaadi citaadi vinja ir ljoti paklausiiga - nu vieniigais vaukshkjeeshana uz citiem sunjiem - tur jau laikam vinjai taa dominance paar mani paraadaas - ka es vinjai nagus nevaru nogriezt!!! Nu nesanaak nekaadiigi - esmu seedeejusi pat 2 tundas ar vinju - luudzoties - nee un nee!!! taa kaa tagad ejam pie veta vai uz salonu :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ruby Otrdiena Janvāris 06, 2009 1:43 am

un joks ir taads ka pagaashvasar bija atbraucis viira maasas deels - palaida muus briivdienaas - pieskatiija Pepiju - vinjam 16 gadi - un mees atbraucaam atpakalj no holidejiem - shis man saka - mees nogriezaam nagus !?!?!?! affraid piniigi normaali viss bijis!!! buus biezhaak vinjsh ciemos jaasauc!!! man laikam miikstaaka sirds un vinja nebeedne to juut!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Otrdiena Janvāris 06, 2009 1:47 am

Ruby rakstīja:un joks ir taads ka pagaashvasar bija atbraucis viira maasas deels - palaida muus briivdienaas - pieskatiija Pepiju - vinjam 16 gadi - un mees atbraucaam atpakalj no holidejiem - shis man saka - mees nogriezaam nagus !?!?!?! affraid piniigi normaali viss bijis!!! buus biezhaak vinjsh ciemos jaasauc!!! man laikam miikstaaka sirds un vinja nebeedne to juut!!!

Neee, vinja kaa kaartiigs beerns - ja mammas nav tad uzvedaas normaali, kaa paraadaas mamma - taa ir jaaizraadaas, kaa nu vareedama:))

Mana Vikija man ar labs suniits, tik taa rieshana uz citiem sunjiem un uz dazhiem cilveekiem arii:((( Nu netiekam mees ar sho nikji galaa nekaadi :(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ruby Otrdiena Janvāris 06, 2009 1:54 am

Ronija rakstīja:
Ruby rakstīja:un joks ir taads ka pagaashvasar bija atbraucis viira maasas deels - palaida muus briivdienaas - pieskatiija Pepiju - vinjam 16 gadi - un mees atbraucaam atpakalj no holidejiem - shis man saka - mees nogriezaam nagus !?!?!?! affraid piniigi normaali viss bijis!!! buus biezhaak vinjsh ciemos jaasauc!!! man laikam miikstaaka sirds un vinja nebeedne to juut!!!

Neee, vinja kaa kaartiigs beerns - ja mammas nav tad uzvedaas normaali, kaa paraadaas mamma - taa ir jaaizraadaas, kaa nu vareedama:))

Mana Vikija man ar labs suniits, tik taa rieshana uz citiem sunjiem un uz dazhiem cilveekiem arii:((( Nu netiekam mees ar sho nikji galaa nekaadi :(

jaa jaa taa jau vien buus!!! :D Manam astonjgadniekam tieshi tas pats :D
Nu jaa mums taapati vaukshkjeeshana uz sunjiem un ja kaads suns aizkaitina tad rejam uz cilveekiem kam ir aizdomiigi maisinji un somas - vai kapuchi :D Bijaam skolinjaa - bishku labaak palika - bet taapat nepaargaaja. Shodien uzraxtiiju trenerei citai - iespeejams njemsism privaataas nodarbiibas parkaa - vinja sola ka ar paaris reizeem pietikshot :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Otrdiena Janvāris 06, 2009 1:58 am

Mani viena kinologje maciija,ka jaauzsit pa purninju, kad rej uz sunjiem vai cilveekiem - meegjinaajaam - NEPALIIDZ :sad:
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ruby Otrdiena Janvāris 06, 2009 2:06 am

Ronija rakstīja:Mani viena kinologje maciija,ka jaauzsit pa purninju, kad rej uz sunjiem vai cilveekiem - meegjinaajaam - NEPALIIDZ :sad:

es saprotu ka man ar sevi jaatiek galaa - es esmu par miikstu - jo baidos ka mana Pepe nebuus tam sunim par pusdienaam!!! jo tie lielie ir uzbaaziigi un nesaprot kas tas mazais ir - un ja vinja meegjinaatu kaadam purnaa kost - tad pretreakcija var buut briesmiiga!!! Tapeec beerniibaa biezhi vien vinju pakjeeru rokaas uzreiz. Vinja juut manas bailes un tapeec arii vinjai liekas ka tas ir normaali baidiities un riet!! Jo uz mazajiem vinja mazaak rej - tikai uz lielajiem kaa traka!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Otrdiena Janvāris 06, 2009 2:12 am

Ruby rakstīja:
Ronija rakstīja:Mani viena kinologje maciija,ka jaauzsit pa purninju, kad rej uz sunjiem vai cilveekiem - meegjinaajaam - NEPALIIDZ :sad:

es saprotu ka man ar sevi jaatiek galaa - es esmu par miikstu - jo baidos ka mana Pepe nebuus tam sunim par pusdienaam!!! jo tie lielie ir uzbaaziigi un nesaprot kas tas mazais ir - un ja vinja meegjinaatu kaadam purnaa kost - tad pretreakcija var buut briesmiiga!!! Tapeec beerniibaa biezhi vien vinju pakjeeru rokaas uzreiz. Vinja juut manas bailes un tapeec arii vinjai liekas ka tas ir normaali baidiities un riet!! Jo uz mazajiem vinja mazaak rej - tikai uz lielajiem kaa traka!!!

Vikijai gan vienalga, ka tik uz chetraam kaajaam, un ja veel panaak uz vinjas pusi - tad mostaas zveers ar atnjirgtiem zobiem, garaamgaajeejiem , protams, lieli prieki a man kauns:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ruby Otrdiena Janvāris 06, 2009 2:19 am

Ronija rakstīja:
Ruby rakstīja:
Ronija rakstīja:Mani viena kinologje maciija,ka jaauzsit pa purninju, kad rej uz sunjiem vai cilveekiem - meegjinaajaam - NEPALIIDZ :sad:

es saprotu ka man ar sevi jaatiek galaa - es esmu par miikstu - jo baidos ka mana Pepe nebuus tam sunim par pusdienaam!!! jo tie lielie ir uzbaaziigi un nesaprot kas tas mazais ir - un ja vinja meegjinaatu kaadam purnaa kost - tad pretreakcija var buut briesmiiga!!! Tapeec beerniibaa biezhi vien vinju pakjeeru rokaas uzreiz. Vinja juut manas bailes un tapeec arii vinjai liekas ka tas ir normaali baidiities un riet!! Jo uz mazajiem vinja mazaak rej - tikai uz lielajiem kaa traka!!!

Vikijai gan vienalga, ka tik uz chetraam kaajaam, un ja veel panaak uz vinjas pusi - tad mostaas zveers ar atnjirgtiem zobiem, garaamgaajeejiem , protams, lieli prieki a man kauns:(

taas bailes jau arii ir tajos atnjirgtajos zobos!!! taa trenere ar staastija - jo veel plus ja sunjuks pie siksninjas tad vinjai sevi jaasargaa jo vinja nevar aizbeegt - taapeec ir taadas dusmas!! Ja mees( es nee - viirs citreiz uz pludmali brauc staigaat) palaizham vinju valjaa - vinja skrien tiem sunjiem pakalj - tad kad vinji pagriezhaas pret vinju tad muuk - un atkal apgriezhaas un jonjo pakalj . Taada speele vinjiem - bet nesaostaas - muuk cik taalu var - kameer lielajam apniik!! Smiekliigi!!! Un pie Veta piemeeram seezh kaa miiljaa- neviena skanja - blakus vinjai apmeeram 4-5 sunji visaados augumos - nu tad gan mute ciet!!! Taa kaa vinjai un man galvinjaa taa probleema!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Māriņa Otrdiena Janvāris 06, 2009 10:38 am

Mums ir ar katru savaadaak. Vive iet pa iellu un nemaz neieveero garaamgaajeejus un citus sunjus. Tikai dazhreiz, ja ierauga kaadu paziistamu tad ierejas aiz prieka un luncina savu kuplo asti. Bet mazaa neshpetne Dzollija ka tik kaadu apriet un uzruukt. No sunjiem sveshiem pati ljoti baidaas un muuk bet noriet gan vajag.... Twisted Evil
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ruby Otrdiena Janvāris 06, 2009 3:38 pm

Māriņa rakstīja:Mums ir ar katru savaadaak. Vive iet pa iellu un nemaz neieveero garaamgaajeejus un citus sunjus. Tikai dazhreiz, ja ierauga kaadu paziistamu tad ierejas aiz prieka un luncina savu kuplo asti. Bet mazaa neshpetne Dzollija ka tik kaadu apriet un uzruukt. No sunjiem sveshiem pati ljoti baidaas un muuk bet noriet gan vajag.... Twisted Evil

Interesanti - un kura no juuseejaam meiteneem tad vairaak ir kaa liidere - jo parasti tad rej abi sunji - otrs seko un dara to pashu!!! Mees arii plaanojam otru sunjuku - arii meiteni - bet shobriid bail ka mazais vareetu aiziet muusu lielaas neshpetnes peedaas :D :D :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Otrdiena Janvāris 06, 2009 11:28 pm

Ruby rakstīja:Taa notika muusu nagu grieshanas rituaals - peec peedeejaa piegaajiena es nosoliijos pati to vairs nedariit!!! Nu nevaram nekaadiigi mees sarunaat. Kad es esmu mieriiga - vinja spirinaas kaa traka - kad es palieku no taas spirinaashanaas traka - tad Pepija paliek shaada:

nagu apgriešana - Page 4 Picture1384

nagu apgriešana - Page 4 Picture1374

Te veel vinjai ir tie dubultilknji :D :D :D
un viena no shiim bildeem karaajaas pie aardurviim - UZMANIIBU NIKNS SUNS :D :D :D



mums nagus paveicas mierigi nogriest bez liekiem skandaliem, bet zobi tas ir traki, kaut kas lidzigs sim te, bet man nesank iztirit jo tad vina ar mani nedraudzejas vispar vesalu dienu, ja vina ierauga vai saoz zobupastas smaku :( vina vnk sak rukt un nelauj tuvoties sev.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Otrdiena Janvāris 06, 2009 11:33 pm

Nu neparunaas vienu dienu, neparunaas otru dienu, un apniks, samierinaasies. Nepadodies, tu esi vinjas saimniece, nevis otraadi.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ruby Otrdiena Janvāris 06, 2009 11:35 pm

Eliina rakstīja:



mums nagus paveicas mierigi nogriest bez liekiem skandaliem, bet zobi tas ir traki, kaut kas lidzigs sim te, bet man nesank iztirit jo tad vina ar mani nedraudzejas vispar vesalu dienu, ja vina ierauga vai saoz zobupastas smaku :( vina vnk sak rukt un nelauj tuvoties sev.

Ha ha ha jaa vienam taa otram citaadaak!!! Shitaadu gjiimi vinja uztaisa kad taas nagu standzinjas tuvojaas :( Zobus mums nav probleemas iztiiriit - es taa ashi ashi ar visu piparmeetru zobupastu . Nekaada vaina. Bet ja vinjai valja tad gan laizhaas - kad kjeru rokaa tad muuk un saak speeleeties :D nokjeru un tad paklausiigi seezh - iztiiram un tad kaaruminsh :D Klau - varbuut meegjini saakumaa ar pirkstu - neraadi vinjai - un no malinjas ashi saac tiiriit - mosh pieradiis pie taas pastas!!! Man taa Zooveikalaa kad pirku vismazaako pieejamo birstiiti - tad teica ka saakumaa var ar pirkstu :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Otrdiena Janvāris 06, 2009 11:58 pm

Ruby rakstīja:
Eliina rakstīja:



mums nagus paveicas mierigi nogriest bez liekiem skandaliem, bet zobi tas ir traki, kaut kas lidzigs sim te, bet man nesank iztirit jo tad vina ar mani nedraudzejas vispar vesalu dienu, ja vina ierauga vai saoz zobupastas smaku :( vina vnk sak rukt un nelauj tuvoties sev.

Ha ha ha jaa vienam taa otram citaadaak!!! Shitaadu gjiimi vinja uztaisa kad taas nagu standzinjas tuvojaas :( Zobus mums nav probleemas iztiiriit - es taa ashi ashi ar visu piparmeetru zobupastu . Nekaada vaina. Bet ja vinjai valja tad gan laizhaas - kad kjeru rokaa tad muuk un saak speeleeties :D nokjeru un tad paklausiigi seezh - iztiiram un tad kaaruminsh :D Klau - varbuut meegjini saakumaa ar pirkstu - neraadi vinjai - un no malinjas ashi saac tiiriit - mosh pieradiis pie taas pastas!!! Man taa Zooveikalaa kad pirku vismazaako pieejamo birstiiti - tad teica ka saakumaa var ar pirkstu :)

nu es jau meginaju bet kaut ka nesanak. esmu meginajusi ari kad spelejas ar mantinu,jo vinas stipri iekodusies un tad varetu ta iztirit bet tik liidz tuvojos ar zobupastas aromatu mantina tiek atlaista :( es vnk nepareizi iesaku es doamju ka bus viegli, bet primaja diena vinu parbiedeju un tagad nezinu ka lai pieradina :x
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Trešdiena Janvāris 07, 2009 12:09 am

Uztaisi nedeelju vai divas pauzi un saac no saakuma. Ar kaadu pastu tiiri?
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Trešdiena Janvāris 07, 2009 12:43 am

Ronija rakstīja:Uztaisi nedeelju vai divas pauzi un saac no saakuma. Ar kaadu pastu tiiri?


nopikru lusy dog veikala ar putnu galu ( gaisi zila krasa tubinja )
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Trešdiena Janvāris 07, 2009 1:16 am

Eliina rakstīja:
Ronija rakstīja:Uztaisi nedeelju vai divas pauzi un saac no saakuma. Ar kaadu pastu tiiri?


nopikru lusy dog veikala ar putnu galu ( gaisi zila krasa tubinja )

Nu ta jau nav traki, ja buutu mentola, tad taa trakaak:) Buus labi, ljoti lielu pacietiibu un leeniiteem pieradinaasi vinju.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Elīna Trešdiena Janvāris 07, 2009 7:09 am

Manam garšo zobu pasta, no sākuma vienkārši uzliku uz zobu birtes un ļāvu viņam nolaizīt un tad jau sāka arī grauzt, tagad kad ierauga zou birsti un pastu uzreiz lec gultā un apguļās. Kad tīrīšanu esmu pabeigusi, tad Česters vel pielabo! :D

nagu apgriešana - Page 4 A68761edd3d3
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Māriņa Trešdiena Janvāris 07, 2009 10:11 am

Ruby rakstīja:
Māriņa rakstīja:Mums ir ar katru savaadaak. Vive iet pa iellu un nemaz neieveero garaamgaajeejus un citus sunjus. Tikai dazhreiz, ja ierauga kaadu paziistamu tad ierejas aiz prieka un luncina savu kuplo asti. Bet mazaa neshpetne Dzollija ka tik kaadu apriet un uzruukt. No sunjiem sveshiem pati ljoti baidaas un muuk bet noriet gan vajag.... Twisted Evil

Interesanti - un kura no juuseejaam meiteneem tad vairaak ir kaa liidere - jo parasti tad rej abi sunji - otrs seko un dara to pashu!!! Mees arii plaanojam otru sunjuku - arii meiteni - bet shobriid bail ka mazais vareetu aiziet muusu lielaas neshpetnes peedaas :D :D :D

Nju vinjas it kaa ir katra par sevi..., tik mani citreiz nevar sadaliit:)Ja kur esam , viena otru aizstaav. Nju Viviite ir vecaakaa un praatiigaakaa, vinja taada daama mums, nav taads kleepju miileetaajs, vairaak kaa diivaana spilventinjs :lol: , bet dzollija atkal vairaak pa kleepi. Nju un tad vietas manaa gultaa ir sadaliitas...Njaa bet araa viena aprej visus, bet otra nee Twisted Evil
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Trešdiena Janvāris 07, 2009 5:12 pm

Elīna rakstīja:Manam garšo zobu pasta, no sākuma vienkārši uzliku uz zobu birtes un ļāvu viņam nolaizīt un tad jau sāka arī grauzt, tagad kad ierauga zou birsti un pastu uzreiz lec gultā un apguļās. Kad tīrīšanu esmu pabeigusi, tad Česters vel pielabo! :D

nagu apgriešana - Page 4 A68761edd3d3



eh tik fosra bildiite cheers prieks ka jums tik viegli un ka sunitim patik. ceru ka mums ar laiku tas pats buus :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 4 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 4 no 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā