Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas jaazin, celjojot ar suni!

+5
Māriņa
Silkite
Ruby
Mazais
Ronija
9 posters

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ronija Pirmdiena Janvāris 05, 2009 10:38 pm

Kas jāzin, ka ceļojot vēlas ņemt līdzi istabas (mājas) dzīvnieku

Ja ceļojumā uz ārzemēm vēlies doties sava mazā mīluļa - suņa, kaķa vai Latvijā pagaidām mazāk populārā mājdzīvnieka seska pavadībā, Tev jāzin, ka arī Tavam ceļabiedram ir nepieciešama pase un, atkarībā no valsts, uz kuru dodies, būs jākārto arī citas formalitātes.


Ceļojot uz jebkuru valsti (gan uz kādu Eirpoas Savienības dalībvalsti, gan trešajām valstīm)
= Identifikācija (mikročips, tetovējums) + Pase

Lai Tavu istabas dzīvnieku varētu atšķirt no citiem dzīvniekiem, tam nepieciešams identifikācijas mikročips vai tetovējums. Lai to iegūtu, dodies pie veterinārārsta!

Tāpat, lai līdz ar Tevi dotos ceļojumā, Tavam mazajam ceļabiedram būs nepieciešama pase jeb pilnā nosaukumā - "Eiropas Savienības istabas (mājas) dzīvnieku pase". Pasi vari iegādāties pie veterinārārsta. Ar to suns, kaķis vai sesks Tavā sabiedrībā varēs ceļot uz jebkuru pasaules valsti.

Eiropas Savienības (mājas) istabas dzīvnieku pases ir paredzētas tikai suņiem, kaķiem un seskiem.


Ceļojot uz Eiropas Savienības dalībvalstīm
= Identifikācija (mikročips, tetovējums) + Pase + Vakcinācija


Ņem vērā, ka vienalga, vai tev līdzi dodas suns, kaķis vai sesks, tam būs jābūt vakcinētam pret trakumsērgu. Ja tavs mīlulis poti saņems pirmo reizi, tad ceļā varēsi doties pēc 21 dienas. Ja tā būs atkārtotā pote un to esat darījuši regulāri veterinārārsta noteiktajos termiņos, tad ceļā varat doeties uzreiz.


Ceļojot uz Lielbritāniju, Īriju, Maltu vai Zviedriju
= Identifikācija (mikročips, tetovējums) + Pase + Vakcinācija + Analīzes

Pēc tam, kad veikta vakcinācija pret trakumsērgu, dzīvniekam nepieciešams veikt arī asins analīzi antivielu daudzuma noteikšanai. No dienas, kad noņemts asins paraugs, jāpaiet vismaz 6 meneši un tikai tad Tavs mīlulis drīkstēs doties Tev līdzi uz šīm valstīm.

Lai brauktu uz Zviedriju, Tev nebūs jāgaida 6 mēneši, taču ievēro, ka asins paraugu drīkst noņemt ne ātrāk kā 120 dienas pēc vakcinācijas! Pēc apmierinošas atbildes saņemšanas ceļā vari doties uzreiz.


Ceļojot uz trešajām valstīm
= Identifikācija (mikročips, tetovējums) + Pase + Vakcinācija + Analīzes* + Veterinārais sertifikāts

Tavam dzīvniekam vajadzēs arī veterināro sertifikātu. Tas Tev būs nepieciešams arī tad, kad no trešās valsts atgriezīsies Eiropas Savienības teritorijā. Līdzīgi kā ceļojot uz Lielbritāniju, Īriju, Maltu un Zviedriju, pirms došanās ceļojumā uz trešajām valstīm, dzīvniekam pēc vakcinācijas pret trakumsērgu nepieciešams veikt asins analīzi antivielu daudzuma noteikšanai. Ja asins paraugs tiks noņemts Krievijā un izmeklēts kādā no atzītajām trešo valstu laboratorijām, tad atgriezties Eiropas Savienībā varēsiet pēc trīs mēnešiem. Ja asins paraugs tiks noņemts Eiropas Savienībā vai Krievijā, bet izmeklēts kādā no Eiropas Savienības laboratorijām, tad atgriezties varēsiet jebkurā laikā.


*Izņemot sekojošas valstis - Debesbraukšanas sala, Apvienotie Arābu Emirāti, Antigva un Barbuda, Nīderlandes Antiļu salas, Argentīna, Austrālija, Aruba, Baltkrievija, Barbadosa, Bahreina, Bermudu salas, Kanāda, Čīle, Fidži, Folklenda salas, Honkonga, Horvātija, Jamaika, Japāna, Sentkitsa un Nevisa, Kaimanu salas, Montserrata, Maurīcija, Meksika, Jaunkaledonija, Jaunzēlande, Franču Polinēzija, Rumānija, Senpjēra un Mikelona, Krievijas Federācija, Singapūra, Svētās Helēnas sala, Taivāna, Amerikas Savienotās Valstis, Sentvinsenta un Grenadīnas, Trinidada un Tobao, Vanuatu, Volisa un Futuna, Majota.


Atceries!

Ja ar savu mājas dzīvnieku iebraucot svešā valstī, nebūsi ievērojis šīs valsts prasības, mīlulis Tev tiks atņemts un ievietots karantīnā līdz pat 6 mēnešiem. Turklāt par uzturēšanos karantīnā būs jāmaksā Tev pašam.

Pirms došanās ceļā, savlaicīgi painteresējies, kas ir nepieciešams, lai Tavs un Tava mājas dzīvnieka ceļojums nebeigtos ar nepatīkamiem piedzīvojumiem.

Sīkāku informāciju vari iegūt griežoties tuvākajā Pārtikas un veterinārajā dienesta pārvaldē vai veterinārajā klīnikā.


Plašāk par dzīvnieku ceļošanas noteikumiem lasi Pārtikas un veterinārā dienesta mājas lapā.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Mazais Pirmdiena Janvāris 05, 2009 10:46 pm

[quote="Ronija"]Kas jāzin, ka ceļojot vēlas ņemt līdzi istabas (mājas) dzīvnieku


Paldies par tik izsmeļošu informāciju!
Super! bounce
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ronija Pirmdiena Janvāris 05, 2009 10:48 pm

[quote="Mazais"]
Ronija rakstīja:Kas jāzin, ka ceļojot vēlas ņemt līdzi istabas (mājas) dzīvnieku


Paldies par tik izsmeļošu informāciju!
Super! bounce

Atljaavos paarkopeet no Dino Zoo maajas lapas :D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 05, 2009 10:51 pm

apsolos kaadu dienu iztulkot muusu puses paatari :D ja nu kaadam kaadreiz noder :D
Piemeeram esmu dzirdeejusi ka celjojot uz Islandi - ja nav ieveeroti visi vinju noteikumi - tad tur nav karantiina - bet likvidaacija!!! Shausmas!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ronija Pirmdiena Janvāris 05, 2009 10:57 pm

Ruby rakstīja:apsolos kaadu dienu iztulkot muusu puses paatari :D ja nu kaadam kaadreiz noder :D
Piemeeram esmu dzirdeejusi ka celjojot uz Islandi - ja nav ieveeroti visi vinju noteikumi - tad tur nav karantiina - bet likvidaacija!!! Shausmas!!!

Jaa, par Iislandi es ar esmu dzirdeejusi shito shausmu staastu:((((
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Mazais Pirmdiena Janvāris 05, 2009 10:59 pm

[quote="Ronija"]
Mazais rakstīja:
Ronija rakstīja:Kas jāzin, ka ceļojot vēlas ņemt līdzi istabas (mājas) dzīvnieku


Paldies par tik izsmeļošu informāciju!
Super! bounce

Atljaavos paarkopeet no Dino Zoo maajas lapas :D

Par Dino Zoo šoreiz neaizdomājos!
Es zināju, ka Tu esi atjautīga un atradīsi :fairy: :oops:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Mazais Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:01 pm

Ronija rakstīja:
Ruby rakstīja:apsolos kaadu dienu iztulkot muusu puses paatari :D ja nu kaadam kaadreiz noder :D
Piemeeram esmu dzirdeejusi ka celjojot uz Islandi - ja nav ieveeroti visi vinju noteikumi - tad tur nav karantiina - bet likvidaacija!!! Shausmas!!!

Jaa, par Iislandi es ar esmu dzirdeejusi shito shausmu staastu:((((

Islandei nāksies bez mums iztikt - sadisti! :fool:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ronija Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:03 pm

[quote="Mazais"]
Ronija rakstīja:
Mazais rakstīja:
Ronija rakstīja:Kas jāzin, ka ceļojot vēlas ņemt līdzi istabas (mājas) dzīvnieku


Paldies par tik izsmeļošu informāciju!
Super! bounce

Atljaavos paarkopeet no Dino Zoo maajas lapas :D

Par Dino Zoo šoreiz neaizdomājos!
Es zināju, ka Tu esi atjautīga un atradīsi :fairy: :oops:

Khi khi khi:)) Viltiigaa:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:04 pm

es viiram pagaashovasar teicu - kad taisiijaamies uz Latviju braukt - es njemshu liidz virvi - jo ja manu suni savaaks karantiinaa tad es taisiishu pashnaaviibu - nu draudeeshu!!! Jo piemeeram te ir aizliegti aborti - bet ja maatei draud naaves briesmas tad atljauj - tajaa skaitaa ja ir pashnaaviibas draudi - nu tad es vinjiem draudeeshu - ja kas gadiisies !!! Bet nu buus tak viss okey - tas tik taads shaushaliigs jocinsh Twisted Evil
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Mazais Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:05 pm

[quote="Ronija"][quote="Mazais"][quote="Ronija"][quote="Mazais"]
Ronija rakstīja:Kas jāzin, ka ceļojot vēlas ņemt līdzi istabas (mājas) dzīvnieku


Khi khi khi:)) Viltiigaa:)

Nēēē', vienkārši cerēju, ka kāda jau ir mazliet izceļojusies ar savu mīluli un Ikarusu... :lol:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ronija Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:09 pm

Ruby rakstīja:es viiram pagaashovasar teicu - kad taisiijaamies uz Latviju braukt - es njemshu liidz virvi - jo ja manu suni savaaks karantiinaa tad es taisiishu pashnaaviibu - nu draudeeshu!!! Jo piemeeram te ir aizliegti aborti - bet ja maatei draud naaves briesmas tad atljauj - tajaa skaitaa ja ir pashnaaviibas draudi - nu tad es vinjiem draudeeshu - ja kas gadiisies !!! Bet nu buus tak viss okey - tas tik taads shaushaliigs jocinsh Twisted Evil

Nee, nee, labaak virvi maajaas atstaat:))

Mazais - Vikija ir bijusi tikai Lietuvaa, un tad ar Dream sunjiem kaa skatiitaajs izstaaadee:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Silkite Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:15 pm

Mees bijaam Vacijaa un Luxembourgaa(ar auto) nekaadu probleemu cheers protams papiiri bija liidzi(ja nu naakas uzraadiit) ;)


Pēdējo reizi labojis Silkite Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:16 pm; labots 1 reizi
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Mazais Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:15 pm

Ronija rakstīja:
Ruby rakstīja:es viiram pagaashovasar teicu - kad taisiijaamies uz Latviju braukt - es njemshu liidz virvi - jo ja manu suni savaaks karantiinaa tad es taisiishu pashnaaviibu - nu draudeeshu!!! Jo piemeeram te ir aizliegti aborti - bet ja maatei draud naaves briesmas tad atljauj - tajaa skaitaa ja ir pashnaaviibas draudi - nu tad es vinjiem draudeeshu - ja kas gadiisies !!! Bet nu buus tak viss okey - tas tik taads shaushaliigs jocinsh Twisted Evil

Nee, nee, labaak virvi maajaas atstaat:))

Mazais - Vikija ir bijusi tikai Lietuvaa, un tad ar Dream sunjiem kaa skatiitaajs izstaaadee:)

Es jau cerēju ka arī pārējām meičām ir ceļošanas pieredze :lol:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ronija Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:17 pm

Jautaajums Silkitei un Ruby, vai jums arii ir obligaata chiposhana??
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:19 pm

Ronija rakstīja:Jautaajums Silkitei un Ruby, vai jums arii ir obligaata chiposhana??

jaa jaa mums obligaata jau no kaut kaada tur 2004 gada. Un ja celjo tad chipam jaabuut pirmajam un tad tik taas vakciinas naak !!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Silkite Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:20 pm

Ronija rakstīja:Jautaajums Silkitei un Ruby, vai jums arii ir obligaata chiposhana??

tetoveejums vai chips ir obligaats,bet driiz paries tikai uz chipeeshanu(tiem kam ir tatoo bus jachipo vienalga-liekas tas pats arii lv notiekaas???!!!! :D :shock:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ronija Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:22 pm

Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:Jautaajums Silkitei un Ruby, vai jums arii ir obligaata chiposhana??

tetoveejums vai chips ir obligaats,bet driiz paries tikai uz chipeeshanu(tiem kam ir tatoo bus jachipo vienalga-liekas tas pats arii lv notiekaas???!!!! :D :shock:

Jaa, pie mums no 1. janvaara obligaati jaachipo visi sunji. Tikai situaacija ir absurda, jo datu baazi taa arii neviens neveidos, kaa vienmeer, kaut ko ieviesh, bet neizdara liidz galam:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Silkite Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:26 pm

Ronija rakstīja:
Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:Jautaajums Silkitei un Ruby, vai jums arii ir obligaata chiposhana??

tetoveejums vai chips ir obligaats,bet driiz paries tikai uz chipeeshanu(tiem kam ir tatoo bus jachipo vienalga-liekas tas pats arii lv notiekaas???!!!! :D :shock:

Jaa, pie mums no 1. janvaara obligaati jaachipo visi sunji. Tikai situaacija ir absurda, jo datu baazi taa arii neviens neveidos, kaa vienmeer, kaut ko ieviesh, bet neizdara liidz galam:))

Oho,nu gan traki 😕 pat teiktu stuulbi :scratch: :shock: un tad kaappec nevar uztaisiit datu bazi?? :roll:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:28 pm

Ronija rakstīja:
Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:Jautaajums Silkitei un Ruby, vai jums arii ir obligaata chiposhana??

tetoveejums vai chips ir obligaats,bet driiz paries tikai uz chipeeshanu(tiem kam ir tatoo bus jachipo vienalga-liekas tas pats arii lv notiekaas???!!!! :D :shock:

Jaa, pie mums no 1. janvaara obligaati jaachipo visi sunji. Tikai situaacija ir absurda, jo datu baazi taa arii neviens neveidos, kaa vienmeer, kaut ko ieviesh, bet neizdara liidz galam:))

te sviests ir taads ka taas datu baazes ir vairaakas - un tad nu katraa regjistreejies tas maksaa naudu . Nee nu pashiem vetiem laikam ir viena - jo vets uzreiz man paarbaudiija vai peec kuceena pirkuma audzeetaaji ir nomainiijushi chipu uz manu vaardu!!! Un ne jau katrai organizaacijai kas sunjuku atradiis -ja pazudiis - buus tas skeneris ar ko noskeneet to chipu!!! taapat izdeviigaak ir pie siksninjas likt to ID piespraudi lai aatraak atgrieztu tev suni - ja pazudis!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Silkite Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:29 pm

Vai kaada jau ir ieliimejusi foto sunja pasee??? :roll: lol! es vienmeer atlieku un tad aizmirstu.
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:30 pm

ja sunim nav chips tad vinju nevar nemaz pieregjistreet nekur !!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:32 pm

Silkite rakstīja:Vai kaada jau ir ieliimejusi foto sunja pasee??? :roll: lol! es vienmeer atlieku un tad aizmirstu.

Pepijai nav bilde pasee - bet mees nemaz pashi to nevaram ieliimeet -jo to tad vajadzeeja dariit kad taisiija pasi!! Jo pa virsu tagad ir pleeve - uzliime !!! Bet es tagad atkal dzirdeeju ka ja veelas celjot - tad jaabuut bildei - nez vai var to labot vai apmainiit tagad!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ronija Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:36 pm

Ruby rakstīja:
Silkite rakstīja:Vai kaada jau ir ieliimejusi foto sunja pasee??? :roll: lol! es vienmeer atlieku un tad aizmirstu.

Pepijai nav bilde pasee - bet mees nemaz pashi to nevaram ieliimeet -jo to tad vajadzeeja dariit kad taisiija pasi!! Jo pa virsu tagad ir pleeve - uzliime !!! Bet es tagad atkal dzirdeeju ka ja veelas celjot - tad jaabuut bildei - nez vai var to labot vai apmainiit tagad!!

Mums ar nav bildes paseee:)) Bet runaajot par datu baazi, nu kaa vienmeer neviens negrib uznjemties atbildiibu un chiikst , ka naudas neesot :D Kaa vienmeer:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Silkite Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:37 pm

Ruby rakstīja:
Silkite rakstīja:Vai kaada jau ir ieliimejusi foto sunja pasee??? :roll: lol! es vienmeer atlieku un tad aizmirstu.

Pepijai nav bilde pasee - bet mees nemaz pashi to nevaram ieliimeet -jo to tad vajadzeeja dariit kad taisiija pasi!! Jo pa virsu tagad ir pleeve - uzliime !!! Bet es tagad atkal dzirdeeju ka ja veelas celjot - tad jaabuut bildei - nez vai var to labot vai apmainiit tagad!!

nu cik es zinu bilde nav obligaata pasee,bet ar laiku ielikshu smukum peec :roll: (mums gan nav pleeve virsu bilzhu vietaa :scratch: )
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Mazais Pirmdiena Janvāris 05, 2009 11:37 pm

Ruby rakstīja:
Silkite rakstīja:Vai kaada jau ir ieliimejusi foto sunja pasee??? :roll: lol! es vienmeer atlieku un tad aizmirstu.

Pepijai nav bilde pasee - bet mees nemaz pashi to nevaram ieliimeet -jo to tad vajadzeeja dariit kad taisiija pasi!! Jo pa virsu tagad ir pleeve - uzliime !!! Bet es tagad atkal dzirdeeju ka ja veelas celjot - tad jaabuut bildei - nez vai var to labot vai apmainiit tagad!!

Kādai un cik lielai tai pases bildei jābūt?
Krāsaina, profilā, vai jābūt visam sunim vai tikai krūšutēlam?
Es tūlīt čipošu un taisīšu pasi, tādēļ tēma aktuāla. ;)
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā