Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vai jusu suni interese elektriskie vadi?

4 posters

Go down

Vai jusu suni interese elektriskie vadi? Empty Vai jusu suni interese elektriskie vadi?

Post  refinnej Svētdena Novembris 20, 2011 7:58 pm

Ka jums sunjuki izturas pret vadiem un vai jums pasham nav bail atstat? Mums shurp turp vadi ir, labi ka tie vinju pilnigi neinterese, bet man atstajot vinju vienu majas tapat ir shausmigi bail tieshi delj vadiem, musu istaba visu atsledzu un tapec ari aizveru vinju musu istaba, ka visa dzivokli nevar vnk visu paslept un atslegt. Vai ir ticami, ka, ja musu klatbutne vinja nepieversh uzmanibu vadiem, tad ari bez mums aiz neko darishanas nesaks vinjus grauzt un nedabus ar stravu???
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai jusu suni interese elektriskie vadi? Empty Re: Vai jusu suni interese elektriskie vadi?

Post  Eliina Svētdena Novembris 20, 2011 11:59 pm

savus sunus vienmer kad eju prom atstaju tikai viena istaba.
Minnija ir vienīgā no trijām meitenēm kurai patīk grauzt vadus...
ir cietis viens telefona lādētājs un interneta vads divās vietās pārgrauzsts...
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai jusu suni interese elektriskie vadi? Empty Re: Vai jusu suni interese elektriskie vadi?

Post  tiffany* Pirmdiena Novembris 21, 2011 12:19 am

Maneejaa itkaa vsp nav pieversusi uzmaniibu vadiem.. bet vinja augot paliek dumaaka nekaa bija mazinja :D :( tdg saakusi vnk visu priekshaa virtuvee churaat :(
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai jusu suni interese elektriskie vadi? Empty Re: Vai jusu suni interese elektriskie vadi?

Post  refinnej Pirmdiena Novembris 21, 2011 1:51 am

Bet vai suni labak atstat 1 istaba vai ari labak laist pa visu dzivokli? 1x atstajam pieejamas 2istabas un koridoru - viss bija ka parasti - vinja mierigi guleja musu istaba un taja otraja, kur vinja agrak churaja, tagad pat neuzchuraja, cietas un gaidija mus, kamer izvedisim ara :)
Nu viena lieta nograuztie vadi un cita - ka suns var ciest :( Neta elektribas nav, bet no ladetaja nedabuja ar stravu? Kaut gan teoretiski jau tur laikam vaja strava.
Hihi, museja vienreiz ciemos pachuraja visu prieksha, brinijos ka ne uz paklaja, bet blakus :32 Bet vsp vinja ir un cerams paliks tada pratiga, kaut redzams, ka aug un shadas tadas paradibas mainas :) Pedeja laika majas nemaz nechura, gaida pastaigas
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai jusu suni interese elektriskie vadi? Empty Re: Vai jusu suni interese elektriskie vadi?

Post  Ruby Ceturtdiena Decembris 01, 2011 2:57 am

Jaa suni var mieriigi atstaat vienaa istabaa (vai seetinjaa, buuriitii) kad vinsh paliek viens, tas pat iisteniibaa ir ieteicams kameer kuceens aug ne tikai droshiibas noluukos bet arii labas audzinaashanas :)

Starpcitu, laba ideja ir uzsteleet video cameru un skatiities darbaa caur kaadu live webcam programmu piem (ustream.tv) ko sunuchi dara maajaas ja tie atrodaas vienaa istabaa, es kaut kad meegjinaaju steleet, bet maneejaas staigaa pa visaam istabaam taa kaa nav iisti jeegas, es neko tur neieraudziishu!

P.S. mums ir dazhi laptopu laadeetaaju vadi sagrauztajaa kontaa un viens interneta vads, bet tur laikam visvainiigaakaa bija Pepija, un to vienkaarshi dariija lai es vinjai pieveershu vairaak uzmaniibas un panjemu kleepii kameer seezhu pie datora, bet tas bija ljoti sen, kad vinja kuceens veel bija!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai jusu suni interese elektriskie vadi? Empty Re: Vai jusu suni interese elektriskie vadi?

Post  refinnej Ceturtdiena Decembris 01, 2011 1:26 pm

Ruby rakstīja:Jaa suni var mieriigi atstaat vienaa istabaa (vai seetinjaa, buuriitii) kad vinsh paliek viens, tas pat iisteniibaa ir ieteicams kameer kuceens aug ne tikai droshiibas noluukos bet arii labas audzinaashanas :)

Starpcitu, laba ideja ir uzsteleet video cameru un skatiities darbaa caur kaadu live webcam programmu piem (ustream.tv) ko sunuchi dara maajaas ja tie atrodaas vienaa istabaa, es kaut kad meegjinaaju steleet, bet maneejaas staigaa pa visaam istabaam taa kaa nav iisti jeegas, es neko tur neieraudziishu!

P.S. mums ir dazhi laptopu laadeetaaju vadi sagrauztajaa kontaa un viens interneta vads, bet tur laikam visvainiigaakaa bija Pepija, un to vienkaarshi dariija lai es vinjai pieveershu vairaak uzmaniibas un panjemu kleepii kameer seezhu pie datora, bet tas bija ljoti sen, kad vinja kuceens veel bija!

Nu es viena istaba ari atstaju vinju, tomer man mierigak, un vinjai tapat ta otra nav vajadziga :)
Nu ja mes sezam pie datora, vinja ar citreiz pagrauzh vadus, bet ari tikai delj ta, lai pieverst uzmanibu, ta pat nebija graushana, bet taa, neko ta ari nesagrauza, bet kad mes neesam vadu tuvuma, tad ari vinai izskatas ka uz tiem uzsplaut :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vai jusu suni interese elektriskie vadi? Empty Re: Vai jusu suni interese elektriskie vadi?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā