Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pastaigas ar suni

+3
tiffany*
Lily
refinnej
7 posters

Go down

Pastaigas ar suni Empty Pastaigas ar suni

Post  refinnej Otrdiena Marts 20, 2012 9:54 am

Cik reizes dienā vedat savus mīluļus pastaigā? Cik ilgi pastaigājaties? Vai darbadienās un brīvdienās ir viens un tas pats grafiks, vai ejat kā ēŗtāk?
Gribas pārliecināties, ka šo lietu daru pareizi :32 Vnk nesen runājam ar vienu vīrieti 6 vakarā un šīs prasa vai mums tā pēdeja pastaiga? Brīnījas, ka mēs vēl vēlāk parasti ejam un ka ejam jebkuros apstakļos ar tik mazo suni :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Pastaigas ar suni Empty Re: Pastaigas ar suni

Post  Lily Otrdiena Marts 20, 2012 12:31 pm

Nu takā man ir privātmāja, tad man visi suņi ir pieradināt ''iet ārā'' paši. Ik pēc 1,5 stundām vai maksimums ik pēc 3 stundām viņus vienkārši ''palaižam'' ārā :D takā viņu ir daudz, tad viņi skrien visi pa galvu, pa kaklu ārā un tur izdauzās un nokārtojās, tad pēc kādām pāris minūtēm visi jau sastājušies pie durvīm un gaida, kad laidīs iekšā. Aukstajā ziemas laikā izlaižam uz 1 minūti un ejam līdzi, pieskatam lai visi visu izdara un ātri atpakaļ iekšā. :) vasarā gan visu dienu suņi dzīvojas ārā.
Bet runājot par lielākām pastaigām, es eju trennēt suņus uz mežu vai vienkārši kaut kur klusākā vietā, tad es ik pārdienas paņemu kādu suni tādā garākā pastaigā un treniņā. Vasarā uz ilgāku laiku, bet ziemā nekur neejam ar mazajiem.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pastaigas ar suni Empty Re: Pastaigas ar suni

Post  tiffany* Otrdiena Marts 20, 2012 1:18 pm

Lily rakstīja:Nu takā man ir privātmāja, tad man visi suņi ir pieradināt ''iet ārā'' paši. Ik pēc 1,5 stundām vai maksimums ik pēc 3 stundām viņus vienkārši ''palaižam'' ārā :D takā viņu ir daudz, tad viņi skrien visi pa galvu, pa kaklu ārā un tur izdauzās un nokārtojās, tad pēc kādām pāris minūtēm visi jau sastājušies pie durvīm un gaida, kad laidīs iekšā. Aukstajā ziemas laikā izlaižam uz 1 minūti un ejam līdzi, pieskatam lai visi visu izdara un ātri atpakaļ iekšā. :) vasarā gan visu dienu suņi dzīvojas ārā.
Bet runājot par lielākām pastaigām, es eju trennēt suņus uz mežu vai vienkārši kaut kur klusākā vietā, tad es ik pārdienas paņemu kādu suni tādā garākā pastaigā un treniņā. Vasarā uz ilgāku laiku, bet ziemā nekur neejam ar mazajiem.


Man buutu jaamaacaas no Tevis.. es diemzheel esmu tik slinka ,ka vnk izlaizhu pie maajs Tiffu un tad man paarmetumi ,ka neeju staigaaties ar vinju.. kgan tgd visu laiku bija tik auksti,,ka diezvai vinja iet pati :) bet tagad saacies siltaaks laiks.. buus vien jaaizkustaas biezhaaak :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Pastaigas ar suni Empty Re: Pastaigas ar suni

Post  Lexy Otrdiena Marts 20, 2012 1:24 pm

Nu, mums ir regulāras 2 pastaigas, kuru garums gan variē atkarībā no laikapstākļiem, mana brīvā laika utt. Ziemā tiešām visu nosaka mīnusi, trakajā aukstumā pastaigām atmetu ar roku, jo mazie atteicās staigāt, cilāja ķepas un stāvēja. Ikrīta pastaigām laikam nav daudz, tad tās ir vidēji 15 minutes, vakaros, īpaši vasarā, mēdzam staigāt arī stundu. Brīvdienās - arī viss atkarīgs no apstākļiem. Mums te, Ķengaragā, diezgan štruntīgi ar pastaigu vietām, kur suņus var brīvi palaist skrieties, tāpēc apskaužu tās, kurām prvātmājas un sunči var savā vaļā izbizoties pēc sirds patikas.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pastaigas ar suni Empty Re: Pastaigas ar suni

Post  refinnej Otrdiena Marts 20, 2012 2:45 pm

Ehh, nevaru vien sagaidīt, kad mums būs privātmāja - arī mūsu meitēns varēs vairāk skraidīt pa āru :Chihuahua4:
Man visvairāk interesē cik reizes ir jānokārtojas. Mēs cenšamies dēļ tā vien iet 3reizes, citrez pa retam, ja no darba esam vēlu un man nav spēka iziet vairākas reizes, tad kopumā ejam 2x dienā, bet parasti tomēr 3x. Cenšamies pastaigāties ilgāk, labi, ka mums pie mājām mežs un tur mums abām ļoti patīk - klusi un forši, īpaši, ja laiks foršs, bie;zi pastaigajamies ilgi, ka lielie :Chihuahua4:
Es ta skatos, esam ne kā visi :32 Ja visiem ziemā salst un izskrien uz 1min vai vsp atsakas - mūsējā itkā negrib iet, bet ka iziet - kamēr atrod vietiņu, tā arī mazāk par minūtēm 10 nesanāk :32 Arī uz mežu - visi saka - kā jūs ejiet, tur tak lielie suņi, a man jau redze ka skeneris, zinu kur ir pagrieziens un jau pārskatu, vai nenāk kāds lielais suns :32 Bet vistrakāk mums patīk jūra - tur vai ilgi skraidīt bez apstāšanās, būs vien vasarā jāmeklē speciālas pludmales, savadāk skraidīs pa galvām :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Pastaigas ar suni Empty Re: Pastaigas ar suni

Post  Eliina Otrdiena Marts 20, 2012 3:22 pm

darba dienas vedu ara tikai vakra :(
brivdienas censos vest ara kadas 3 reizes.
ziema vispar loti reti gajam ara... bet nu apsoliju meitenem ka tagad iesim beizak jo ara jau ir silts
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Pastaigas ar suni Empty Re: Pastaigas ar suni

Post  refinnej Otrdiena Marts 20, 2012 4:35 pm

Eliina rakstīja:darba dienas vedu ara tikai vakra :(
brivdienas censos vest ara kadas 3 reizes.
ziema vispar loti reti gajam ara... bet nu apsoliju meitenem ka tagad iesim beizak jo ara jau ir silts
Bet tev jau laikam viņas mājās nokārtojas? A man ne par ko parasti un es jūtos vainīga un domāju - ja nu viņa ciešas a es te pakaļu nevaru atraut un bērnu pakakāt izvest :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Pastaigas ar suni Empty Re: Pastaigas ar suni

Post  Eliina Otrdiena Marts 20, 2012 6:30 pm

nu ja tas gan iet uz autina.
kaut gan vecaka Shanele vina cieshas un censhas kakat tikai ara, tapec mani ari loti biezi moka sirdsabzina un vedu ara
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Pastaigas ar suni Empty Re: Pastaigas ar suni

Post  Ruby Pirmdiena Aprīlis 02, 2012 6:12 pm

Mums ar taa sitaacija kad ir maaja ar daarzu, tad nu ikdienaa vinjas daarzaa iztuseejaas! Bet pa nedeeljas nogaleem tad mees braucam uz ilgajaam pastaigaam 2-3 stundas pa kalniem, mezhiem, pie juuras, pa lielaakiem parkiem. Pa ziemu gan mazaak, jo ir lietains biezhi, pa vasaru gan censhamies vismaz 2-3 reizes nedeeljaa garajaas pastaigaas. Pa darba dienaam ir reizes kad izlaizhu te pat blakus piemaajas parcinjaa izskraidiities - mums tiesi blakus maajai ir taads liels placis kaa stadions ar zaaliiti, no viena gala liidz otram aiziet aiznjem kaadas 10-15 min tad atpakalj veel 10-15 min taakaa kopaa asha 20-30 minuushu paskraidiishana sanaak. Tad veel ejot puikam pakalj uz skolu peecpusdienaas kad esmu briiva panjemu 1 suni liidz, sanaak kaada 15 minuushu pastaiga. Man pashai liekas ka maz sunjiem sanaak taas pastaigas, gribeetos vairaak, bet par cik man pashlaik ir taads saspringts grafiks tad vairaak nevaru atjlauties diemzheel.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pastaigas ar suni Empty Re: Pastaigas ar suni

Post  Fuksy Otrdiena Aprīlis 03, 2012 10:50 am

Fuksijai arī ļoti patīk pastaigāties, tikai vedu viņu laukā reti, 1x dienā, kad atnāku no darba. Ziemā nemaz nevedu, jo viņa pat paiet nevarēja - paspēra pāris soļu un pakaļkājas palika kā atmirušas :( tā mazā pele nosēdēja mēnešiem iekšā. Žel jau ir, bet zābaciņus tik mazus nevarējām atrast, kas pret aukstumu domāti.
Dzīvojam privātmājā, bet viņu vienu laist laukā nevaru, jo blakus dzīvo "kaķu tante" un tad viņai te pulcējas kādi 8-12 kaķi, visi tādi pāri 5-6 kg un diezgan agresīvi, sargā teritoriju. Bet Fusija tikai 1,6-1,7 kg, bail, ka acis neizskrāpē vai citādi ko neizdara.
Otra bēda, ka māja ir slīpumā un zem vārtiem Fuksija izlien pat nepiepūloties. Skatos, to arī citi suņi sapratuši un lien mājas teritorijā ēst kopā ar tiem kaķiem.
Bet, kad aizbraucam uz laukiem - tad es viņu nevaru pat iekšā dabūt. Nezinu, kā viņa saprotu, ka tur teritorija lielāka, bet izskraidās pat pa pļavu un man nav jāsatraucas. Pat lauku minkām viņa patīk. Rudenī reiz paņēmu uz mežu sēnēs ha ha katram mazajam zariņam leca pāri un pa zāli pinās, gāja pat ostīt bebru alas. Vienīgi tā vide nav piemērota sunim, kuram tik lielas acis un tik tuvu zeme ha ha
Fuksy
Fuksy
Newbie
Newbie

Number of posts : 7
Join date : 20.03.12
Dzīvesvieta : Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Pastaigas ar suni Empty Re: Pastaigas ar suni

Post  refinnej Otrdiena Aprīlis 03, 2012 1:34 pm

Museja tada malace, par izbrinu visu ziemu nostaigaja, bija tik ta, ka kepas nosalst, tad vinja vnk apstajas un pacelj kaju un stav nekustigi. Tad man japienak, japaberz kaja un var iet talak :32 Tik smiekligi.
Mums ar traki patik pa lieliem plashumiem izskrieties - mums blakus mezs, bet ar diezgan platu tacinju, ta vinja gan pa to gan mezha ieskrien, kautko paosta,paskatas, tad redz ka esmu jau gabalu nogajusi - skrien ashi pie manis, ari smiekligi, ka leka pari visiem zariem :32
Senes ari ir doma njemt, tik neesam vel bijushi, kamer vinja pie mums. Smejamies, ka butu forshi iemacit atrast senes - baravikas utt :32 Trifeles tak kadu maca meklet - cukas vai ko, tad nu mes iemacitu parastas senes meklet :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Pastaigas ar suni Empty Re: Pastaigas ar suni

Post  Ruby Otrdiena Aprīlis 03, 2012 1:59 pm

Fuksy - tas gan ir beediigi ka pashiem sava maaja un daarzinsh bet sunjuks nevar iziet laukaa deelj kakjiem!! Varbuut sataisi uz vaartu augshas kaut kaadas dzelonjdraatis lai tie kakji nelien paari juusu zhogam! Mums jau ar te kaiminju kakji saseezhaas shad tad uz vaartu malas, bet liidz ko sunji ierauga kas tur seezh taa kakji aatri vien ir prom, jo nu nevar iztureet to skanju kas naak no 3 mazsunjiem kopaa rejot :32 Vieniigais ja Pepija ir viena laukaa - vinjai kakji patiik, shii grib draudzeeties, tad nu seezh un luur viens uz otru!!!

Mums ir taa ka vakaros vai agri agri no riita kaadam obligaati ir jaaiet liidz ar sunjiem daarzaa, jo mums te lapsas daudz un vinjas ir taadas diezgan droshas, un ir dzirdeets ka vinjas mazos sunjus nes prom :( Veel zhagatas ir izraadiijushas interesi, bet vinjas tik vienreiz gadaa taadas agresiivas paliek, kaut kur ap maiju man liekaas, tad gan briizhiem ar koku jaadzen prom, jo izskataas ka vinjas kaut ko grib :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pastaigas ar suni Empty Re: Pastaigas ar suni

Post  Fuksy Trešdiena Aprīlis 04, 2012 9:13 am

Mēs jau arī domājam, ka tos kaķus jādabū prom, ir jau par traku! Runājot par lapsām - no tām gan jāuzmanās. 80.gados manai mammai bija angļu toiterjera kucīte Silvija, atvesta no Maskavas, svēra 1,3 kg. Par cik dzīvoja laukos, suņuku izlaida ārā izskrieties. Pāris gadu tā dzīvoja, kamēr vienā reizē Silvija apskrēja pāris reižu ap māju un pazuda! Vēlāk mednieki vairākas lapsas bija nošāvuši netālu no mājas. Viņas bija arī kaķus apēdušas.
Fuksy
Fuksy
Newbie
Newbie

Number of posts : 7
Join date : 20.03.12
Dzīvesvieta : Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Pastaigas ar suni Empty Re: Pastaigas ar suni

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā