Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zobu raušana

+29
refinnej
Žozefīna
inly&bugy
ajame
Ambera
irituska
Buciitis
Lily
Leila
Michely
Sabinella
kristucis1
sassaa
zverjok
Eliina
acz
Mazais
wiive
_Agnese_
Sanita
Ruby
Lindita
Admin
Elīna
Silkite
Māriņa
Ronija
chupinja
Dream
33 posters

Lapa 6 no 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Mazais Piektdiena Janvāris 09, 2009 10:20 pm

Silkite rakstīja:Ronija -operaacija bija 6 oktobrii.veicu lai mieriigak vinjam(jo neveeleejos pavairot)un mieriigaak man :roll: :D .dzjeks parcieta super labi,prieks par to!!!
Mazais- nu vinjam nav vairs olinju,izskataas ok.implantus nelikshu un pat neveelos :x (pat patiikami ka nekaraajas nekas starp kajaam :D ).uzvediibaa un svara zinjaa nekas nav mainijies.traks kaa agraak un buchumiilis joprojaam(iipashi no riita taa ap plk.3 vai plk.4) love

Žēl, ka tādam smukumiņam pēcnācēju nebūs :sad:
Bet par to, ka nekas tur nekarājas un vējā nešūpojas es piekrītu un arī domāju, ka kaut kad - var būt. Bet vēl jāskatās kas no Elfucīša sanāks un tika ivēlāk lemsism kaut ko tik nopietnu Twisted Evil
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Silkite Piektdiena Janvāris 09, 2009 10:22 pm

Ronija rakstīja:Njaaaaaaaaaa, no 3-4 riitaa tak ir vismiiljaakais laiks:))
Aha,iipashi ka tev drausmiigi miegs naak un no riita agri jaceljaas affraid viss trakaakais ka vinjsh saak viiru buchot un ja nav reakcijas ,tad saak mani 😕 kad mani ir pieceelis tad atgriezhaas pie viira buchoshanas-bish pa traku gan ir dazhreiz affraid :scratch: :;p:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Ronija Piektdiena Janvāris 09, 2009 10:26 pm

Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:Njaaaaaaaaaa, no 3-4 riitaa tak ir vismiiljaakais laiks:))
Aha,iipashi ka tev drausmiigi miegs naak un no riita agri jaceljaas affraid viss trakaakais ka vinjsh saak viiru buchot un ja nav reakcijas ,tad saak mani 😕 kad mani ir pieceelis tad atgriezhaas pie viira buchoshanas-bish pa traku gan ir dazhreiz affraid :scratch: :;p:

Hmmmmmm, varbuut tam visam ir kaads zemteksts?? love
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Silkite Piektdiena Janvāris 09, 2009 10:26 pm

Mazais rakstīja:
Silkite rakstīja:Ronija -operaacija bija 6 oktobrii.veicu lai mieriigak vinjam(jo neveeleejos pavairot)un mieriigaak man :roll: :D .dzjeks parcieta super labi,prieks par to!!!
Mazais- nu vinjam nav vairs olinju,izskataas ok.implantus nelikshu un pat neveelos :x (pat patiikami ka nekaraajas nekas starp kajaam :D ).uzvediibaa un svara zinjaa nekas nav mainijies.traks kaa agraak un buchumiilis joprojaam(iipashi no riita taa ap plk.3 vai plk.4) love

Žēl, ka tādam smukumiņam pēcnācēju nebūs :sad:
Bet par to, ka nekas tur nekarājas un vējā nešūpojas es piekrītu un arī domāju, ka kaut kad - var būt. Bet vēl jāskatās kas no Elfucīša sanāks un tika ivēlāk lemsism kaut ko tik nopietnu Twisted Evil

nu mees jau no pasha saakuma noleemaam ka tiks kastreets!vareeja jau atraak veikt kasteeshanu,bet mes saplaanojaam ar zobu raushanu,bet kas tev deva affraid dienu pirms operaacijas pedeejais pats izkrita lol! .
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Silkite Piektdiena Janvāris 09, 2009 10:29 pm

Ronija rakstīja:
Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:Njaaaaaaaaaa, no 3-4 riitaa tak ir vismiiljaakais laiks:))
Aha,iipashi ka tev drausmiigi miegs naak un no riita agri jaceljaas affraid viss trakaakais ka vinjsh saak viiru buchot un ja nav reakcijas ,tad saak mani 😕 kad mani ir pieceelis tad atgriezhaas pie viira buchoshanas-bish pa traku gan ir dazhreiz affraid :scratch: :;p:

Hmmmmmm, varbuut tam visam ir kaads zemteksts?? love

mums ir taadas aizdomas ka dzheks ir izplaanojis muus piecelt agraak ,lai dabuutu brokastis aatraak 😕 :scratch: jo baroju vinju vienmeer 6 no riita(jau no mazotnes).Hitrijs 8)
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Mazais Piektdiena Janvāris 09, 2009 10:34 pm

Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:
Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:Njaaaaaaaaaa, no 3-4 riitaa tak ir vismiiljaakais laiks:))
Aha,iipashi ka tev drausmiigi miegs naak un no riita agri jaceljaas affraid viss trakaakais ka vinjsh saak viiru buchot un ja nav reakcijas ,tad saak mani 😕 kad mani ir pieceelis tad atgriezhaas pie viira buchoshanas-bish pa traku gan ir dazhreiz affraid :scratch: :;p:

Hmmmmmm, varbuut tam visam ir kaads zemteksts?? love

mums ir taadas aizdomas ka dzheks ir izplaanojis muus piecelt agraak ,lai dabuutu brokastis aatraak 😕 :scratch: jo baroju vinju vienmeer 6 no riita(jau no mazotnes).Hitrijs 8)

Jā to zvēri māk. Es kaķenei iemācīju pulksteni. Tagad vērojam un smejam, jo 21:50 kaķe vēl guļ dziļā miegā, bez piecām sāk virināt acis, bez divām jau trinas ap kājām, bet kad jau ir 1 minūte pāri desmitiem vakarā - tā jau ir NEKAUNĪBA (no saimnieku puses) tad zvērs sāk ņaudēt un vilināt uz virtuves pusi. Tā mēs iemācījām kaķei ātrāk nekā meitai pulksteni Twisted Evil
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Silkite Piektdiena Janvāris 09, 2009 10:42 pm

Mazais rakstīja:
Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:
Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:Njaaaaaaaaaa, no 3-4 riitaa tak ir vismiiljaakais laiks:))
Aha,iipashi ka tev drausmiigi miegs naak un no riita agri jaceljaas affraid viss trakaakais ka vinjsh saak viiru buchot un ja nav reakcijas ,tad saak mani 😕 kad mani ir pieceelis tad atgriezhaas pie viira buchoshanas-bish pa traku gan ir dazhreiz affraid :scratch: :;p:

Hmmmmmm, varbuut tam visam ir kaads zemteksts?? love

mums ir taadas aizdomas ka dzheks ir izplaanojis muus piecelt agraak ,lai dabuutu brokastis aatraak 😕 :scratch: jo baroju vinju vienmeer 6 no riita(jau no mazotnes).Hitrijs 8)

Jā to zvēri māk. Es kaķenei iemācīju pulksteni. Tagad vērojam un smejam, jo 21:50 kaķe vēl guļ dziļā miegā, bez piecām sāk virināt acis, bez divām jau trinas ap kājām, bet kad jau ir 1 minūte pāri desmitiem vakarā - tā jau ir NEKAUNĪBA (no saimnieku puses) tad zvērs sāk ņaudēt un vilināt uz virtuves pusi. Tā mēs iemācījām kaķei ātrāk nekā meitai pulksteni Twisted Evil


jaa tam es piekriitu ka gudri gan,atliek nokaveet 10 min no riita :shock: drausmas!!!vinjsh visaadi megjinaas uzmodinaat!pat ir uz vedera lecis un uz galvas guleejis,lai tik dabuutu brokastis 6-os.tagad man ir uzlikts modinataajs uz plk.6 un kad (desa)dzird zvanu tad iet kaa deemons pa guultu,bet parsvaraa ar buchoshanos modina. bounce
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Mazais Sestdiena Janvāris 10, 2009 7:31 am

Silkite rakstīja:
Mazais rakstīja:
Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:
Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:Njaaaaaaaaaa, no 3-4 riitaa tak ir vismiiljaakais laiks:))
Aha,iipashi ka tev drausmiigi miegs naak un no riita agri jaceljaas affraid viss trakaakais ka vinjsh saak viiru buchot un ja nav reakcijas ,tad saak mani 😕 kad mani ir pieceelis tad atgriezhaas pie viira buchoshanas-bish pa traku gan ir dazhreiz affraid :scratch: :;p:

Hmmmmmm, varbuut tam visam ir kaads zemteksts?? love

mums ir taadas aizdomas ka dzheks ir izplaanojis muus piecelt agraak ,lai dabuutu brokastis aatraak 😕 :scratch: jo baroju vinju vienmeer 6 no riita(jau no mazotnes).Hitrijs 8)

Jā to zvēri māk. Es kaķenei iemācīju pulksteni. Tagad vērojam un smejam, jo 21:50 kaķe vēl guļ dziļā miegā, bez piecām sāk virināt acis, bez divām jau trinas ap kājām, bet kad jau ir 1 minūte pāri desmitiem vakarā - tā jau ir NEKAUNĪBA (no saimnieku puses) tad zvērs sāk ņaudēt un vilināt uz virtuves pusi. Tā mēs iemācījām kaķei ātrāk nekā meitai pulksteni Twisted Evil


jaa tam es piekriitu ka gudri gan,atliek nokaveet 10 min no riita :shock: drausmas!!!vinjsh visaadi megjinaas uzmodinaat!pat ir uz vedera lecis un uz galvas guleejis,lai tik dabuutu brokastis 6-os.tagad man ir uzlikts modinataajs uz plk.6 un kad (desa)dzird zvanu tad iet kaa deemons pa guultu,bet parsvaraa ar buchoshanos modina. bounce

Mans Elfiņš arī pa nakti guļ kā dieviņš savā mājiņš blakus gultai (jo augsta gulta, lai neizlec pa nakti un nesavainojas), bet līdzko nozvana modinātājs telefonam, tā i nedomā vairs gulēt. Jau cik reizes puika mūs pamodinājis, kad aizmirsies uzlikt zvanu pēc svētku brīvdienām, tad savā laikā puišuks vienalga mostas un skrāpējas pie gultas lai viņu taču kāds samīļo no rīta! love
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Sestdiena Janvāris 10, 2009 3:12 pm

Nu maneejaa ir taada miegamice - par cik vinjai eeshana vispaar neinteresee - tad riita agraa celshanaas notiek taa ap pulksten 12.00 citreiz pat 2.00 pusdienslaikaa. Gulj pa nakti savaa gultinjaa un no riita kad viirs aiziet uz darbu - tad iecelj Pepi lielajaa gultaa - nu es veel bishku pasnauzhu - bet tad celjos - bet Pepe taa arii paliek tur guljam - riktiiga miegamice. Jaa un veelu vinja ar iet guleet -jo pirms guleeshanas uznaak lielaa trakoshana :D :D :D
Par to sterelizaaciju un kastreeshanu - visaa pasaulee tas ir pilniigi normaali - ka ar pavairoshanu lai nodarbojaas profesionaalji, bet maajas miilulji tiek sterelizeeti jau 6 meeneshos( meiteneem tas notiek pirms pirmajaam meeneshreizeem). Jo taa ir vispasaules akcijaa- kaa aptureet sunjus klaidonjus un samazinaat beidzot to trako skaitu patversmees. Sauklis ir taads - ja panjemsi suniiti no audzeetaaja - tad divi suniishi patversmee nomirs -jo vinjiem pilniibaa izzudiis ceriiba reiz ieguut maajas. Un ja tu njem tieshaam sunjuku no vislabaakaas audzeetavas - tev buus jaaparaksta liigums ,kad suni kastreesi kad pienaaks 6 meen. Un nekur tu nespruksi - buus jaakastree!!! Shobriid esmu otra sunjuka mekleejumos - un piemeeram sazinaajos ar Chihuahua izstaazhu cilveekiem - kuri paaro sunjus- tikai un vieniigi ja ir vajadziigs jauns izstaazhu suns - chempions. Biju mazliet shokaa !!! Un katraa Veta apmekleejumaa tev tiek atgaadinaats un skaidrots - cik tas ir pateiciigi!! Un ir veikti simtiem peetijumu un pieraadiits - cik ljoti tas pagarina tava miilulja muuzhu un cik ljoti vinju var pasargaat no visaadaam vecuma slimiibaam. Pepijai sterelizaacija buus februaarii. Bija plaanots kad buus pagaashaa gada oktobrii - bija jau pieteikts kopaa ar zobu raushanu - bet es peedeejaa briidii atteicu ,jo kaut kas mani iekshaa diidija tajaa momentaa - ka nevajag . Un taa arii bija - jo vinjai tieshi vajadzeeja uz to laiku buut meeneshreizeem - bet mees nezinaajaam un tajaa laikaa ir ljoti biistami shaadu operaaciju taisiit - vinja buutu noasinjojusi uz taa galda - ja mana intuiicija mani nebuutu briidinaajusi :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Sestdiena Janvāris 10, 2009 7:19 pm

mes tiesi sodien bijam pie veta sapotejamies un mums daudz ko interesantu pastastija. par to pashu steralizaciju man jautaja vai es velos savam sunitim berninu, ja ne tad suns obligati jastrelize,jo savadak var bur daz ne dazadi iekaisumi sruuts dziedzeros. pastastisu nedaduz par to potesanu, man likas ka buus daudz trakak, bet mana maza pele ta nobijas ka neko pilnigi arstei neteica mums tikai aizseja mutiiti drosibas pec, lai nesakoz Twisted Evil dakteriiti. jotos prieciga ka beidzot mes to esam izdariijusas cheers a un tagad preiksa ir lielais jautajums vai mes gribam berninus?!?!?!?! ka ir jums ? jums kadai ir bijusi? ko par to domaajat? :?: :?: :?:
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Ronija Sestdiena Janvāris 10, 2009 7:24 pm

Eliina rakstīja:mes tiesi sodien bijam pie veta sapotejamies un mums daudz ko interesantu pastastija. par to pashu steralizaciju man jautaja vai es velos savam sunitim berninu, ja ne tad suns obligati jastrelize,jo savadak var bur daz ne dazadi iekaisumi sruuts dziedzeros. pastastisu nedaduz par to potesanu, man likas ka buus daudz trakak, bet mana maza pele ta nobijas ka neko pilnigi arstei neteica mums tikai aizseja mutiiti drosibas pec, lai nesakoz Twisted Evil dakteriiti. jotos prieciga ka beidzot mes to esam izdariijusas cheers a un tagad preiksa ir lielais jautajums vai mes gribam berninus?!?!?!?! ka ir jums ? jums kadai ir bijusi? ko par to domaajat? :?: :?: :?:

Kaa jums tagad ir ar poteeshanu?? Buus veel jaapotee peec meenesha??

Maneejai beerninji nav bijushi un visdriizaak arii, ka nebuus. Cik atceros, tava meitene bija bez ciltsrakstiem, un ja godiigi, es neatbalstu toju razhoshanu bez ciltsrakstiem.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Sestdiena Janvāris 10, 2009 7:28 pm

Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:mes tiesi sodien bijam pie veta sapotejamies un mums daudz ko interesantu pastastija. par to pashu steralizaciju man jautaja vai es velos savam sunitim berninu, ja ne tad suns obligati jastrelize,jo savadak var bur daz ne dazadi iekaisumi sruuts dziedzeros. pastastisu nedaduz par to potesanu, man likas ka buus daudz trakak, bet mana maza pele ta nobijas ka neko pilnigi arstei neteica mums tikai aizseja mutiiti drosibas pec, lai nesakoz Twisted Evil dakteriiti. jotos prieciga ka beidzot mes to esam izdariijusas cheers a un tagad preiksa ir lielais jautajums vai mes gribam berninus?!?!?!?! ka ir jums ? jums kadai ir bijusi? ko par to domaajat? :?: :?: :?:

Kaa jums tagad ir ar poteeshanu?? Buus veel jaapotee peec meenesha??

Maneejai beerninji nav bijushi un visdriizaak arii, ka nebuus. Cik atceros, tava meitene bija bez ciltsrakstiem, un ja godiigi, es neatbalstu toju razhoshanu bez ciltsrakstiem.


viss kartībā ar potēšanu tagad potesimies pec gaada :) es dabuju no draudzenes posu pasi un tu iekšā bija lapiņa cik sapotu tie ir dokumenti vina ir atvesta no kreivijas uzrakstiti tevs un mate adzetajs un vel kaut kas, tad jau tie ir tie pashi dokumenti ar zimogu un parakstu!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Ronija Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:13 pm

Tu domaa, ka tie ir ciltsraksti??
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Māriņa Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:16 pm

Eliina rakstīja:
Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:mes tiesi sodien bijam pie veta sapotejamies un mums daudz ko interesantu pastastija. par to pashu steralizaciju man jautaja vai es velos savam sunitim berninu, ja ne tad suns obligati jastrelize,jo savadak var bur daz ne dazadi iekaisumi sruuts dziedzeros. pastastisu nedaduz par to potesanu, man likas ka buus daudz trakak, bet mana maza pele ta nobijas ka neko pilnigi arstei neteica mums tikai aizseja mutiiti drosibas pec, lai nesakoz Twisted Evil dakteriiti. jotos prieciga ka beidzot mes to esam izdariijusas cheers a un tagad preiksa ir lielais jautajums vai mes gribam berninus?!?!?!?! ka ir jums ? jums kadai ir bijusi? ko par to domaajat? :?: :?: :?:

Kaa jums tagad ir ar poteeshanu?? Buus veel jaapotee peec meenesha??

Maneejai beerninji nav bijushi un visdriizaak arii, ka nebuus. Cik atceros, tava meitene bija bez ciltsrakstiem, un ja godiigi, es neatbalstu toju razhoshanu bez ciltsrakstiem.


viss kartībā ar potēšanu tagad potesimies pec gaada :) es dabuju no draudzenes posu pasi un tu iekšā bija lapiņa cik sapotu tie ir dokumenti vina ir atvesta no kreivijas uzrakstiti tevs un mate adzetajs un vel kaut kas, tad jau tie ir tie pashi dokumenti ar zimogu un parakstu!

Peec manaam domaam taa tev ir tikai kuceena dzimsham=nas kartiite, bet tad tev veel jajag klubaa regjistreetus ciltstrakstus
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Ronija Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:18 pm

Tikai aakjis ir tajaa, ka ciltsrakstus var iznjemt, ja nemaldos, liidz 6 meeneshu vecumam.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:30 pm

Ronija rakstīja:Tikai aakjis ir tajaa, ka ciltsrakstus var iznjemt, ja nemaldos, liidz 6 meeneshu vecumam.


tas viss man ir parka sarzgiti neko nesaprotu :D man kad biju kipsala iztade viena audzetaja teica ja iestajos kluba man vnk jasamaksa nauda un man cilcraktus atvestu no kreivijas! es doamju ka nav ta ka tikai lidz 6men var iznemt tur taja kucena karte ir rakstiti mates un teva dati.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Ronija Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:37 pm

Eliina rakstīja:
Ronija rakstīja:Tikai aakjis ir tajaa, ka ciltsrakstus var iznjemt, ja nemaldos, liidz 6 meeneshu vecumam.


tas viss man ir parka sarzgiti neko nesaprotu :D man kad biju kipsala iztade viena audzetaja teica ja iestajos kluba man vnk jasamaksa nauda un man cilcraktus atvestu no kreivijas! es doamju ka nav ta ka tikai lidz 6men var iznemt tur taja kucena karte ir rakstiti mates un teva dati.

LKA ciltsrakstus var iznjemt tikai LIIDZ 6 meeneshiem, tie ir noteikumi visiem. Ja nemaldos LKF ir liidziigi. Vispaar, ja suni paardod uz citu valsti, tad audzeetaajs vinju nodroshina ar eksporta ciltsrakstiem. Pieljauju, ka tava suniite ir veel viens upuris paarpirceeju, kas patiesiibaa vareetu buut bez ciltstrakstiem.
Ieraksti, kaadi ir vecaaku vaardi. Intereses peec parakaashos netaa, paskatiishos, ko par vinjiem var atrast.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:42 pm

Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:
Ronija rakstīja:Tikai aakjis ir tajaa, ka ciltsrakstus var iznjemt, ja nemaldos, liidz 6 meeneshu vecumam.


tas viss man ir parka sarzgiti neko nesaprotu :D man kad biju kipsala iztade viena audzetaja teica ja iestajos kluba man vnk jasamaksa nauda un man cilcraktus atvestu no kreivijas! es doamju ka nav ta ka tikai lidz 6men var iznemt tur taja kucena karte ir rakstiti mates un teva dati.

LKA ciltsrakstus var iznjemt tikai LIIDZ 6 meeneshiem, tie ir noteikumi visiem. Ja nemaldos LKF ir liidziigi. Vispaar, ja suni paardod uz citu valsti, tad audzeetaajs vinju nodroshina ar eksporta ciltsrakstiem. Pieljauju, ka tava suniite ir veel viens upuris paarpirceeju, kas patiesiibaa vareetu buut bez ciltstrakstiem.
Ieraksti, kaadi ir vecaaku vaardi. Intereses peec parakaashos netaa, paskatiishos, ko par vinjiem var atrast.


российкий шоколад Полководец - tevs
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Ronija Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:43 pm

un mamma??:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:45 pm

Ronija rakstīja:un mamma??:)

российкий шоколад лира-вима
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:51 pm

rakstis ka vina nak no Нижний Тагил , tikko paskatijos karte ka tas ir nezeligi talu
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Māriņa Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:53 pm

Ronija rakstīja:Tikai aakjis ir tajaa, ka ciltsrakstus var iznjemt, ja nemaldos, liidz 6 meeneshu vecumam.

Njaaa....tadlaikam tasjau ir nokaveets :( Nu ko varam secinaat ka nabaga suniites pirmaa saimniece bijusi ljoti pavirsha un bezatbildiiga. :x
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:55 pm

Māriņa rakstīja:
Ronija rakstīja:Tikai aakjis ir tajaa, ka ciltsrakstus var iznjemt, ja nemaldos, liidz 6 meeneshu vecumam.

Njaaa....tadlaikam tasjau ir nokaveets :( Nu ko varam secinaat ka nabaga suniites pirmaa saimniece bijusi ljoti pavirsha un bezatbildiiga. :x

:( eh cik stulbi!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Ronija Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:56 pm

Audzeetavu gan atradu , peec ciltsrakstu numuriem izskataas, ka vecaaki naak no FCI sisteemas.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Māriņa Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:57 pm

Eliina rakstīja:
Māriņa rakstīja:
Ronija rakstīja:Tikai aakjis ir tajaa, ka ciltsrakstus var iznjemt, ja nemaldos, liidz 6 meeneshu vecumam.

Njaaa....tadlaikam tasjau ir nokaveets :( Nu ko varam secinaat ka nabaga suniites pirmaa saimniece bijusi ljoti pavirsha un bezatbildiiga. :x

:( eh cik stulbi!

Bet vai tavu suneniiti visu laiku nesauca Shanele? :roll:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 6 Empty Re: zobu raušana

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 6 no 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā