Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zobu raušana

+29
refinnej
Žozefīna
inly&bugy
ajame
Ambera
irituska
Buciitis
Lily
Leila
Michely
Sabinella
kristucis1
sassaa
zverjok
Eliina
acz
Mazais
wiive
_Agnese_
Sanita
Ruby
Lindita
Admin
Elīna
Silkite
Māriņa
Ronija
chupinja
Dream
33 posters

Lapa 11 no 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Dream Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 12:47 pm

Leila rakstīja:Jā,dakteris ietina un iedeva līdzi. :D
Pie kura daktera juus gaajaat :)?
Super, prieks ka mazaa juutas labi un godam paarcieta lielo, nopietno paardziivojumu :)
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Leila Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 12:49 pm

Rekur Loras zobi. :)
zobu raušana - Page 11 6da93b5019b6
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Leila Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 12:50 pm

Pie dr.Ilgaža.Viņš pieņem arī Rīgā,tā kā uz Jelgavu mums nevajadzēja braukt.
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Leila Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 12:51 pm

Silkite rakstīja:jauki no vinja puses :D varési tagad glabàt zelta kastiité(nu es tà dariiju :oops: )
Jā zelta kastīte mums pagaidām ir sērkociņu kastīte. :D
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Dream Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 12:51 pm

Leila rakstīja:Pie dr.Ilgaža.Viņš pieņem arī Rīgā,tā kā uz Jelgavu mums nevajadzēja braukt.
taa likas peec atpaziistamaa "rokraksta" ... kad ieraudziiju salvetiiti un smuki sakaartotos zobinjus :D
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Leila Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 12:54 pm

Lora jūtas labi,jau paēda,no rīta nedevu viņai ēst,viņa nevarēja saprast kapēc pēc rīta pastaigas saimniece nedod ēst.Tagad skatos,ka guļ,laikam izguļ to narkozi,lai vēlāk varētu iet ārā spēlēties ar citiem suņiem.
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Ronija Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 1:41 pm

OOOOO, super :)) Prieks par jums:)

Dream - es ieraugot saknes - cik ruupiigi izceltas arii atpazinu Ilgazha rokrakstu:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 3:13 pm

Man taads jautaajums - kapeec zobus tik aatri veelaties raut jau aaraa? Vai taapeec ka izstaadees buus jaapiedalaas un tur vajag to ideaalo sakodienu? Peec manaam domaam (un pieredzes) 6-7 un pat 8 meeneshi piena zobinji veel kriit aaraa pashi. Un ja jau kusteejaas tad jau buutu izkritushi....
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Buciitis Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 3:27 pm

Hmm.. :roll: Man šis pasākums vēl priekšā, tāpēc jautājums:
Cik bieži mazajiem sunīšiem ir kad pašiem izkrīt un kad rauj laukā? Attiecīgi vairākumam rauj laukā vai paši izkrīt? 🐰

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Leila Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 3:52 pm

Ruby rakstīja:Man taads jautaajums - kapeec zobus tik aatri veelaties raut jau aaraa? Vai taapeec ka izstaadees buus jaapiedalaas un tur vajag to ideaalo sakodienu? Peec manaam domaam (un pieredzes) 6-7 un pat 8 meeneshi piena zobinji veel kriit aaraa pashi. Un ja jau kusteejaas tad jau buutu izkritushi....
Tur jau tā lieta,ka vinji nekustējās un apakšējie jaunie zobi,bija gandrīz jau pārauguši vecos piena ilkņus.Tos aizmugurējos lielos zobus viņš ieteica pie reizes izraut.
Buciiti lielākoties cik es zinu zobus rauj ārā mazajiem suņukiem,jo paši negrib krist.
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Lily Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 3:57 pm

Šodien Loriņai raujam ilknīšus ārā :( kad izrausim pastāstīsim kā gāja :) pie reizes arī čiposim un potēsim šeriju :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 3:59 pm

Buciiti - Diemzheel naakaas raut sameeraa biezhi 😢
Kad juuti ka tikko jau zobinji saak krist aaraa (ap 4 meeneshi) meegjini peec iespeejas vairaak dot visaadus grauzhamos, labi varbuut ne visi izkritiis bet nu varbuut buus mazaak to raujamo zobinju, un buus tev pashai peec tam mieriiga sirds ka esi dariijusi visu iespeejamo lai tie izkristu dabiigi. Grauzhamie taadi kaa - zhagarinji/kocinji ir super. Arii kauli, ja tev ir iespeeja dabuut vai sazaagjeet pashai taadus kaa cukurkaulus.

Pirmie kritiis priekshzobi, peec tam dzerokli un tad ilkniishi.

Leila - Mums Pepijai izraava 3 ilkniishus kad vinjai bija 1 gads un 2 meeneshi - jaunie jau sen bija paaraugushi piena. Lurdesai tagad ir 9 meeneshi un ir palicis tikai viens ilkniitis, meenesi atpakalj izkrita otrs augsheejais ilkniitis. Pepijai arii apmeeram uz 8-9 meeneshi izkrita apaksheejais ilkniitis.
Tas protams katram individuaali, ir jau arii reizes kad saak pamatiigi bojaaties zobi vai ir probleemas ar eeshanu, tad jaarauj aaraa peec iespeejas aatraak. Es jau neko nesaku ka esmu pret, bet vienkaarshi man abaam suneneem ir bijusi savaadaaka pieredze ar tiem zobiem - redz veelaak kriit.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Ronija Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 4:03 pm

Mums atkal bija savaadaak - Vikijai raavaam 10 meeneshos, ilknji bija kaa iecementeeti un arii apaksheejie staaveeja kaa ierakti veseli 5 !!!, arii aizmugureejie nebij naski uz krishanu laukaa - mazaa vienkaarshi paarstaaja eest, bija taada - nekaada:( Naacaas vien raut, jo vinjai vienas dienas neeshana noved pie pamatiiga vizuaalaa tieveejuma, ka taa vien gribeejaas suutiit uz Aafriku pie bada cieteejiem. Kaa zobus izraavaam - tajaa pashaa dienaa rija kaa negudra.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Lily Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 4:07 pm

Ruby- bet var sākt nepareizi augt īstie ilknīši ja viņiem nav vietas. :shock: tapēc es gan negaidītu tik ilgi, mums Lorai jau vienam ilknītim nav vietas un viņš mazliet uz āru jau aug, šodien raujam.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 4:20 pm

Lily - taapeec ka Lora tev izstaadees piedaliisies taapeec tu baidies ka izaugs mazliet shkjiibi tas ilkniitis??
Man Pepiits un Lurdesa ir "maajas miilulji" taapeec ja vinjaam nav probleemu ar eeshanu un zobinsh pats nebojaajaas, tad nav probleemu gaidiit un nav arii nekaada vaina ka vinjsh izaug bishku shkjiibs :lol: Kaut kaads jau risks droshvien pastaav ka vinsh galiigi shkjiibs var izaugt un liidz ar to veelaak radiit kaut kaadas probleemas, taapeec tie zobinji protams regulaari pie veta jaiet atraadiit.

Starpcitu apaksheejie ilkniishi aug ta kaa uz aaru, bet augsheejie aug viens aiz otra, saakumaa es kaa nezinaataajs nemaz taa iisti nevareeju atshkjirt kursh ir kursh tai augshpusee. Man abaam taa bija.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Leila Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 4:27 pm

Ruby iespējams jau varēja gaidīt ilgāk,bet viņai sāka mute smirdēt un es nolēmu,ka labāk izrausim tagad,kas zin,kas būtu,ja mēs nogaidītu vēl pāris mēnešus.Man tā ir pirmā pieredze ar tik mazu suni,es nemaz nezināju,ka viņiem jārauj ārā zobi,ka tie reti kad izkrītot paši,ja audzētāja to nebūtu pateikusi,drošvien es nemaz to nezinātu.Pirms tam man bija lielais pūdelis un viņam paši zobi krita ārā,cik atceros,jo tad biju vēl mazs meitēns. :D
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Lily Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 5:05 pm

Ruby- nee nejau tapēc raujam bet vienkārši kapēc neizraut uzreiz, priekškam viņai šķībus zobus ja tapat bus jarauj ātrāk vai vēlāk, tikai šķībāk saaugs un tad var but kadas problemas. Un viņai jau īstie ilkņi izauguši gandrīz tik lieli kā piena.. :shock: ja jau vets brauc pie mums potēet un čipot sīko tad pie reizes arī atbrīvosim Loru no diviem liekiem zobiem. :):D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  sassaa Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 5:26 pm

Mēs jaw Odrijai izrāvām pēdējos 2 ilknīšus un jaunie nav šķībi.
BET ja arī būtu šķībi tad izstāžu rezultāti dēļ tā man būtu pilnīgi vienaldzīgi, jo es suni
pirku, lai pavadītu ar viņu kopā laiku, lai sunītis ienestu prieku mājās, lai vakarā būtu kāds kas pie manis ieritināsies klēpī nevis kautkādu bezjēdzīgu un stulbu izstāžu dēļ.
Cik zinu tagad ļoti daudz cilvēkiem rūp tikai izstādes, izstādes un izstādes uz izstādi 1. reizi iešu septembrī, un domāju, ka tā būs arī pēdējā, jo man suns nav kā aksesuārs un es netiecos pēc tā, ka manam sunim obligāti ir jābūt čempionam... protams tas būtu forši, bet suns no tā nekādu prieku negūst man rūp, lai suns ir laimīgs nevis tikai es. Protams tās ir tikai manas domas un ne visi domā kā es, bet es vnk gribēju izteikt savas domas :)
Pēc manām domām prieks par suni nav mērāms kausos un diplomos Evil or Very Mad
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Ronija Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 5:34 pm

Ha ha ha ha, mees arii taa saakumaa domaajaam:)) Liidz muusu pirmajai izstaadei - kad Vikija dabuuja 2008 gada labaakaa toja titulu - Supertoi 2008 :D Tad arii bija aakjis luupaa un lielais azarts:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Lily Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 5:44 pm

Sassaa tu taa stulbi pateici, ķipa uz izstādēm iet tikai tie kam suņi ir aksesuaari. Un ja kas, uz izstaadeem iet nopietni cilveeki ar nopietnu attieksmi pret to un neviens jau suni nemiil vairaak ja vinjsh ir kautkaads chempions. Izstaades ir arii laba izklaide, var iepaziities ar daudz jauniem cilvekiem. es nesaprotu kapec tev tada attieksme pret izstaadem- kapec tad iesi uz ķipsalas istadi?
no sakuma gan biji ļoti prieciiga ka pierakstiji Odriju uz izstādi.... tagad baidies, ka zaudēsi??
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Lily Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 5:54 pm

tātad izrāvām Loriņai zobiņus :)) Ielaida narkozi un viņa noģība uz galda :D Un tad kad rāva tad bija tāds kluss- aaaa... :D nekas traks, pat neko neteica kad tur tās saknes tīrija. Tad pēc kāda laiciņa vets iešpricēja tur kko lai atmostās un Lora uzreiz bija augšā :D :) takā mums ļoti veiksmīgi. :) Un Šeriju potējām :(( nabadzīte savā ļoti spalgajā balstiņā raudāja. Bet tagad jau atkal skraida un dauzās :D)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  sassaa Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 6:05 pm

Lily rakstīja:
tu taa stulbi pateici, ķipa uz izstādēm iet tikai tie kam suņi ir aksesuaari. Un ja kas, uz izstaadeem iet nopietni cilveeki ar nopietnu attieksmi pret to un neviens jau suni nemiil vairaak ja vinjsh ir kautkaads chempions. Izstaades ir arii laba izklaide, var iepaziities ar daudz jauniem cilvekiem. es nesaprotu kapec tev tada attieksme pret izstaadem- kapec tad iesi uz ķipsalas istadi?
no sakuma gan biji ļoti prieciiga ka pierakstiji Odriju uz izstādi.... tagad baidies, ka zaudēsi??

Es ar to nebiju domājusi, ka VISI kas iet uz izstādēm tā domā ;)
Nē - es nebaidos, KAUTVAI ja mani arī diskvalificētu man būtu vienalga, jo Odrija man vnm b;us vislabākā un visskaistākā kā jau katram saimniekam savs suns liekas vislabākais un mīļākais. ;)
Kas teica, ka es nepriecājos.? Es priecājos, bet vnk man nepatīk, ka citi cilvēki tā vērtē suņus.
Tu Karolīn atkal pārprati ko es ar to gribēju teik ;)
Bet kā jau teicu tekstā katram savas domas.
Un nesapratu "es nesaprotu kapec tev tada attieksme pret izstaadem" es nekad dzīvē nēsmu neko sliktu teikusi par izstādēm runājot ar tevi ;)
Ja domā ka esmu tad ar kādu jauc ;)
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Lily Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 6:09 pm

nu protams katram savs vislabākais vissmukākais. ;) Parasti kad mēs runājām par izstādēm viss ok bet te tu raksti taa itkaa izstādes ieniistu un taas ir viena stulba padariishana :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  sassaa Ceturtdiena Jūlijs 16, 2009 6:42 pm

Nu es neienīstu izstādes :D
vnk man nepatīk, ka dēļ tām daži cilvēki sabojājas :)
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Lily Piektdiena Jūlijs 17, 2009 8:43 pm

Forumā tāds klusums... :D

Mēs te ar sassaa sākām diskutēt par to, ka sunim pēc zobu raušanas ja nesmērē kautkādu speciālu smēri var sākt strutot un tas var beigties pat letāli. :shock: es nekad par to nebiju neko dzirdējusi, tā tiešām ir? kāds vel ir izmantojis šo speciālo smēri? (Odrijas smēre maksājusi 5 ls)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 11 Empty Re: zobu raušana

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 11 no 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā