Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baribas paterins - chihuahua

+3
refinnej
Eliina
zemenite88
7 posters

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Baribas paterins -  chihuahua - Page 2 Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  ajame Trešdiena Jūlijs 25, 2012 12:49 pm

Es uzskatu, ka kucēni ir jābaro tik, cik viņi grib. Galu galā, augošs organisms, kuram ir jāattīstās.
Man visiem suņiem sausā barība ir pieejama visu laiku. Ja jūtas izsalkuši, tad paši var paēst tik cik grib. Un viņi galīgi nav uzbaroti. Ļoti labā formā. Mazajiem kucēniem konservus, biezpienu, svaigu gaļu es dodu 5-6 reizes dienā. Ēd tik , cik lien. Ja kas paliek pāri- lielās meites visu apēd.
Un tas, kas ir uzrakstīts uz paciņas, vispār nav ņemams vērā. Jo vielmaiņas suņiem (tāpat kā cilvēkiem) atšķiras. Kas vienam būs par daudz, citam tas būs par maz. Barojot jāskatās, lai suns nav pārāk izkāmējis, vai pārbarots. uz paciņas rakstītais ir tikai aptuvenais daudzums. Jāvadās ir pēc suņa.
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua - Page 2 Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  zemenite88 Ceturtdiena Jūlijs 26, 2012 3:22 pm

Man nav zel, varetu piebert pilnu blodinu un atstat,bet ja vina man viena maltite apeda 32g edama,kas itka ir paredzets uz dienu,un pirms tam bija edusi 11g brokastis un pec tiem 32g pusdienas vel apeda 11g vakarinas. smilie08
Man vienkarsi bail ka vina ta edot nesaboja vielmainu sev un nepaliek par resnuku un pec tam izrietosajam problemam. bigsmiles91


p.s. sodien nopirku Acana puppy small breed formula. Skatisimies ka vinai patiks si bariba. Ja jau meitenes saka ka labaka par RC Junior, tad japaprove mums ar.
Maza pacina gan nebij,dabuju pirkt videjo 2,27kg, ceresim ka iegasosies un edis :) :* :*
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua - Page 2 Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  Lily Piektdiena Jūlijs 27, 2012 1:15 pm

Pilnīgi piekrītu Ajames viedoklim, ja suns ir labā formā un nav rijīgs (tāds kas ēdīs līdz pārsprāgs vēders- tiešā nozīmē) tad viņam var dot ēst tik, cik viņš grib.. Problēma ir ar tiem suņiem kuri nēed vai ir aptaukojušies, tad var pasekot līdzi tiem gramiem, kuri dienā ir obligāti jāapēd kārnajam sunim, vai resnajam- diētiskais variants no tiem kas norādīti uz barības pakām..
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua - Page 2 Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  ajame Piektdiena Jūlijs 27, 2012 2:07 pm

Mans novērojums ir tāds, ja suns jau ir pieradis pie tā, ka viņam vienmēr barība ir pieejama, tad viņš arī ēd mazāk, nekā tie, kurus baro 1-2 reizes dienā.
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua - Page 2 Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  zemenite88 Sestdiena Jūlijs 28, 2012 2:09 pm

Ko ta lai dara? Man sis pirmais suns, sekoju lidz ka audzetaja teica + skatijos ka uz pakas rakstits.
Tgd jau par velu atstat to edamo blodu cauram dienam, vina tac var paresties :(

p.s. vai kada man nevaretu pastasttit par piebarosanu,ka isti tas notiek utt?
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua - Page 2 Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  Ruby Trešdiena Augusts 08, 2012 1:15 pm

Es kuceenus liidz 6 meenshu vecumam baroju apm 4-5 reizes dienaa, peedeejaa eedienreize ir tieshi pirms guleetieshanas un tad kuceens ir atsevishkji no paareejiem sunjiem un vinjam pa nakti atstaaju mazliet ko uzkost.
3 eedienreizes ir par maz 3 meeneshus vecam sunjukam.

Varbuut nofochee to tabulu uz taas bariibas pakas un kopiigi paskatiisimies kas tur rakstiits, jo man tieshaam liekas ka tie gr ir stipri par maz taada vecuma kuceenam.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua - Page 2 Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā