Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

+10
ajame
Silkite
Elīna
Māriņa
Eliina
Michely
Ruby
Kitija
Lily
Buciitis
14 posters

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Lily Svētdena Septembris 13, 2009 3:23 pm

nu pie mums notiek taa- viena istabaa(sunju istabaa) aiztaisam Liliju un Loru ēst un citā istabā ēd Šerija viena pati jo viņa ar ir ļoti uz ēdienu agresīva Twisted Evil a mopsītim savs laiks kad ēst tapēc tas nemaisās pa vidu :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Svētdena Septembris 13, 2009 3:30 pm

Oho katrai savaa istabaa :lol: :D nu skaidrs :) Un Sherija veel tik mazinja bet jau agresiiva uz eedienu? Negribi vinju bishku izmaaciit uz shito? Veelaak buus veel gruutaak...
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Lily Svētdena Septembris 13, 2009 3:37 pm

Jaa, vinja metas visiem virsū ja kautkas nepatīk :( es jau visu laiku mācu, baru un sodu bet visi man saka, ka nevajag, ka vinja tak mazinja un neviens nepaliidz man.... Es tak saku, ka gruutaak buus peectam! :(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Eliina Svētdena Septembris 13, 2009 3:50 pm

Sherija mazs velnins Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Icon_twisted parmaci gan jo es jau nu zinu ka ir dziivot ar agresiivu suni Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 201803 bet nu uz eedienu vina nav agresiiva man,tas labi, tikai uz rotalietam un ari ne visam uz esi tikai
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Svētdena Septembris 13, 2009 4:09 pm

Lily - kaa tu vinju sodi?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Elīna Svētdena Septembris 13, 2009 4:09 pm

kad uz 2 nedēļām pie manis bij draudzenes sunes, ēšana mums bij šāda (brokastīs gan katram bij sava bļoda)

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 C7395267ace6
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Svētdena Septembris 13, 2009 4:15 pm

OOO forshi - kaada jauka kompaanija :) (es arii gribu taadu draudzeni kas man "aizdotu" sunjukus savus :lol:)
Njaa taa eest ir jauki no vienas bljodas uz kaadu laiku, bet kad viens nobarojas vairaak par otru - tad gan ir affraid :lol:
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Elīna Svētdena Septembris 13, 2009 4:22 pm

nu, mums vienmēr bļoda pilna un pieejama, tādēļ katrs ēda cik grib un kad grib! Apdalīts netika neviens! :)
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Lily Svētdena Septembris 13, 2009 5:00 pm

Ruby, es saku nedrīkst bet ja tas neiedarbojas tad pa deguntinju ar pirkstu uzsitu (lasiiju, ka tas nozimeejot itka es teiktu ''kauns, kauns!'') , tad parasti vinja vainu apvainojas un aiziet kautkur prom vai sāk pielīst un tēlo baigo eņģelīti ;) ja kautiņš jau izceļās tad uzšauju pa dupsi, bet protams tā lai nesāp :D tikai lai saprot un izbeidz. :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Pirmdiena Septembris 14, 2009 2:12 pm

Lily - protams jau katram pasham ir jaaizlemj, bet es tev neieteiktu fiziski sodiit (uzsist pa purninju,dupsi) nekad un nekaadaa gadiijumaa! Es to neatbalstu un savaam meiteneem nekad taa neesmu dariijusi. Es tev ieteiktu sodiit vinju taa - panjem nost eedamo, atej no vinjas nost kaadas 5 min pilniigi vinju ignoreejot, pat neskaties uz vinju (ignoree) tad peec 5 min aizej atkal un noliec bljodinju atpakalj. Tas jau buus tas sods ka atnjeemi vinjai eedamo kad nemaaceeja uzvesties,milziigs sods sunim praatinjaa. Un ja sanaak kautinsh ar kaadu citu suni deelj kaut kaa - abas aiz chupraam kameer nomierinaas, bet uz to jaareaagjee ljoti aatri, vai skalji apsauc un sasit plaukstas un saki komandu ko izmanto noliegumam (piem. Nee, vai FUU).
Sunim purns (vinja mute un zobi) ir vinja lielaakais ierocis un burtiski uzsitot vinjam pa to purninju mees vinju izaicinam uz ciinju! Un sunja galvaa cilveeka lielaakais ierocis ir vinja roka (duure). Tas apmeeram buutu taa - par neizpildiitu maajasdarbu tev mamma atnaaktu un iebelztu ar kulaku pa muti :lol: Vai saproti ko es gribu ar to teikt??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Eliina Pirmdiena Septembris 14, 2009 3:35 pm

Ruby- nu ja ta jau ir , bet ne visiem sunime si metode darbojas un ne
visiem saimniekiem ir tik liela pacietiiba, katram sunim ir sava
pieeja. bet sii ir pati pozitiivaka piejea apmaciibai Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Icon_smile

P.S. sajaucu diskusijas Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 448208
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Lily Pirmdiena Septembris 14, 2009 4:02 pm

Ruby rakstīja: par neizpildiitu maajasdarbu tev mamma atnaaktu un iebelztu ar kulaku pa muti :lol: Vai saproti ko es gribu ar to teikt??


hahaha, tas gan bija labi teikts 🤣 nu es jau cenšos viņu vairāk macīt nevis sodīt bet ja viņa ir sakoncentrējusies uz ēdienu viņu nekas cits neinteresē, viņai vienalga ko es tur saku vai ko daru viņa tikai domā par ēdienu...
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Pirmdiena Septembris 14, 2009 4:04 pm

Es sho teoriju vienmeer apgriezhu un pieliidzinu cilveeku attieciibaam - ja kaads ir paceelis roku pret otru tad tam otram ir visas tiesiibas dot pretim :lol: pa nopietnam! Fiziski sodi sunim neko labu nenodara un arii neko neiemaaca.
Pacietiibu jaaiegaadaajaas arii tajaa briidii kad iegaadaajaas kuceenu, taa nu tas ir un tur neko nevar mainiit. Cilveekam iesitot un nodarot vinjam pamatiigus bojaajumus mees tiesaa neatisnosimies ar to ka zaudeejaam pacietiibu. Labi es saprotu ka runa ir par mazu uzsitienu pa purninju, nevis taadas galeejiibas kaadas es te esmu sarakstiijusi :lol: , bet galvenaa doma ir taada ka taadiem sodiem nav nekaada labuma, nav nekaadas jeegas, patiesiibaa tas padara visu tikai ljaunaaku....


Pēdējo reizi labojis Ruby Pirmdiena Septembris 14, 2009 4:07 pm; labots 1 reizi
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Pirmdiena Septembris 14, 2009 4:06 pm

Lily rakstīja:
bet ja viņa ir sakoncentrējusies uz ēdienu viņu nekas cits neinteresē, viņai vienalga ko es tur saku vai ko daru viņa tikai domā par ēdienu...

tas ir labi Lily, tas noziimee ka tev buus vieglaak vinju apmaaciit,jo vinja ir ljoti koncentreeta uz eedienu :) .
Citiem sunjiem piemeeram eediens vispaar ir peedeejaa vietaa, un apmaaciiba liidz ar to ir daudz daudz sarezhgjiitaaka.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Lily Pirmdiena Septembris 14, 2009 4:09 pm

varbut tu nesaprati ko es domaaju par sishanu pa purninju, tas nav tā kā sist bet takā uzlikt pirkstu un uz leju grūzt, takā galvinju uz leju un teikt ''Fū''. tas nav nekas sāpīgs.

Un es gan nepiekriitu tam, ka suns ar sishanu neko neiemaacaas, kaads tad sodus vajag lielajiem sunjiem? es nerunaaju par slaaniishanu ar paatagaam et par uzshaushanu pa dupsi- visi sunji zin ko tas nozimee un zin, ka tas ir sods.
Tapat kaa ar zirgiem, ja viņš ir trennēts- tu tikai parādi viņam kociņu, nepieskaries un viņš uzreiz sāks rikšot :roll: Twisted Evil
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Pirmdiena Septembris 14, 2009 4:23 pm

es visu sapratu Lily un to arii uzrakstiiju... :)
Ruby rakstīja: Labi es saprotu ka runa ir par mazu uzsitienu pa purninju, nevis taadas galeejiibas kaadas es te esmu sarakstiijusi :lol: , bet galvenaa doma ir taada ka taadiem sodiem nav nekaada labuma, nav nekaadas jeegas, patiesiibaa tas padara visu tikai ljaunaaku....
Lily rakstīja:varbut tu nesaprati ko es domaaju par sishanu pa purninju, tas nav tā kā sist bet takā uzlikt pirkstu un uz leju grūzt, takā galvinju uz leju un teikt ''Fū''. tas nav nekas sāpīgs.
Negribu kashkjeeties bet es palieku un palikshu pie savaam domaam :) Liels vai mazs - tam nav noziimes...un tas nekaadaa gadiijumaa nav teemeets uz tevi Lily, vienkaarshi taa teema taa aizsaakaas un mums katram ir par to savs viedoklis, kas ir pilniigi normaali :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  ajame Pirmdiena Septembris 14, 2009 7:46 pm

Lily rakstīja: viņai vienalga ko es tur saku vai ko daru viņa tikai domā par ēdienu...
ak tu laimiigaa... man Lotei jaaluudzas, lai vinja eestu. Un eed tikai no rokas.. :(
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Lily Pirmdiena Septembris 14, 2009 8:03 pm

eeee, neesmu gan laimiiga. Man Lily need ne no trauka, ne no rokas ne no zemes.:(((((
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  ajame Piektdiena Oktobris 30, 2009 11:38 am

Man tagad ir sistēma, kā es piespiežu Lotei apēst vismaz nedaudz:
Izmērcētu sauso barību nolieku uz zemes un pasaucu kaķi, Lote ierauga, ka kaķis ēd no viņas bļodas, metas klāt un sāk ēst. Un ja kaķim izkrīt no mutes, Lote uzreiz uzlasa lol! lol! lol! Baigā skopule lol!
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Piektdiena Oktobris 30, 2009 2:56 pm

Laba viltiiba Ajame - kad Lote izaugs sados veel kakjim pa kaklu :D lol
Mums bija liidziiga situaacija ar Pepiju, needa un needa - staigaaja taada kaa slieka, mugura kaa zaagjis :( bet tad kad uzradaas Lurdesa - uhhhhhh bljodinjas spiideeja spozhaakas un spozhaakas ar katru dienu (izlaiziitas). Veseliiga konkurence :)
Tikai tagad taa aizeedusies/aizraavusies ka man jaasargaa lai neielien veel Lurdesas bljodinjaa peec papildporcijas :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Sabinella Piektdiena Novembris 06, 2009 10:18 am

njā, mums arī tagad parādijusies problēma ar ēšanu.. man vismaz tā liekas..
viņa ir traki tieviņa, agrāk bieži redzēju, ka viņa ēd tos savus graudiņus, tagad tā pa retam iekož, laikam jau izvēlīga palikusi un būs man jāsāk viņai regulāri taisīt kkas.. citādi es tiešām baidos, ka viņa sāks ēst vēl retāk.
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Lily Piektdiena Novembris 06, 2009 2:52 pm

atceros kad Tu teici, ka Aste tev baigā rīma bija.... :o
Starpcitu, ļoti smuka bildīte profilā! :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Sabinella Piektdiena Novembris 06, 2009 2:57 pm

nē nu jā, tad kad viņa tiek klāt kaut kam, kas ir savādāks kā viņas sausie graudiņi, tad viņa rij, kamēr jau vairs nostāvēt nevar :D
bet tā kopumā es nezinu, palikusi izvēlīga, es viņas mugurkaulu baigi labi varu satustīt.. sāku uztraukties.. tagad uztaisīju miksli no graudiem, dārzeņiem un gaļas un aprija visu uzreiz.. tā kā laikam sanāk, ka graudiņu laiki mums ir garām, un tad man vairs nav skaidrs, kā tur ar tiem vitamīniem, ko viņai vajadzēs, jo nezvai es pati mācēšu tur nez kā sabalansēt
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Sabinella Piektdiena Novembris 06, 2009 2:57 pm

ā paldies par bildītes novērtēšanu ;) ši mums tāda gracioza sanākusi, kājiņa pie kājiņas
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Eliina Piektdiena Novembris 06, 2009 3:00 pm

man bija ta vienu bridi kad izdomaju savu pirncesi palutinat,pirku vistu kaklinus,sirdis,kanas un ta talak Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Lol ieveroju ka sausas baribas blodina netuksojas :D un tad saprat ka ta nevar vien est galu un tagad palutinu kadu reizi nedela tikai,jo savadak vina gaida kaut ko citu un need bariibu
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 2 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā