Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

+10
ajame
Silkite
Elīna
Māriņa
Eliina
Michely
Ruby
Kitija
Lily
Buciitis
14 posters

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  sirsninja Sestdiena Novembris 07, 2009 8:29 am

Eliina rakstīja:man bija ta vienu bridi kad izdomaju savu pirncesi palutinat,pirku vistu kaklinus,sirdis,kanas un ta talak Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Lol ieveroju ka sausas baribas blodina netuksojas :D un tad saprat ka ta nevar vien est galu un tagad palutinu kadu reizi nedela tikai,jo savadak vina gaida kaut ko citu un need bariibu
Jā,manai Bonitai ieber bļodiņā sauso barību,bet viņa vispirms iet diedelēt,ja nekā nedod tad ies un ēdīs sauso paiku. :)
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Sestdiena Novembris 07, 2009 3:47 pm

Sabinella - tajaa vecumaa ap to gadu un bishku peec (tas saucamais tiinju vecums) vinji visi ir taadas ciisinjas :) galiigi izstiidzeejushi un ar zaagjiem muguraa (sataustaamu mugurkaulu). Pepiite man ar izskatiijaas kaa truukuma cieteejs, un tagad Lurdesa taada ka ap vinjas vidukli varu savu raadiitaajpirkstu un iikshkji kopaa salikt (O) Izskataas it kaa gadu nebuutu eedusi :(
Bet tas paariet - chihi buutiibaa aug liidz 2 gadu vecumam, taa kaa pienjems veel kaadu gr taucinju un muskuliishu un buus ok :)
Attieciibaa uz eeshanu - ieteiktu tev paariet uz noteiktu laiku eeshanu, nu piemeeram 8.00 no riita un 6.00 vakaraa (vai kaadi citi laiki). Tad tu redzeesi konkreeti cik vinja apeed un cik vinjai veel vajadzeetu. Sunjiem ir taads nikjis ka vinjiem aatri apniik tas kas visu laiku pieejams - nu ja bariiba staav traucinjaa visu laiku. Jaa tas vajadziigs kuceena vecumaa, bet jau lielaakam sunim labaak saakt laiku eedienreizes. Un tas arii iespaido vinju raksturinjus - ja eediens pieejams visu laiku tad vinji meedz vairaak "izlaisties" un saaks raadiit radzinjus :)
Pepiits ar saakumaa needa neko un tad paargaajaam uz laikiem, 8.00 no riita noliku eedasmo 10 minuutes patureeju - ja needa tad nost, gaidam liidz plkst 6.00 atkal 10 minuutes ja need tad nost. Pepiits aatri saprata ka nevar cimperleeties,Lurdesa staigaaja badaa vairaakas dienas, bet peec tam saaka eest un pakljauties maniem noteikumiem, tagad ko lieku priekshaa to eed. Ljoti reti gadaas kad negrib eest, bet tad zin ka buus jaaizlaizh eedienreizi! Skan jau nezheeliigi varbuut, bet ja savaadaak nevar un sunji tikai vairaak un vairaak izlaizhaas....tad jaakjeraas pie taadaam metodeem - pie pilnas bljodas veelneviens nav nomiris :) !!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Sabinella Sestdiena Novembris 07, 2009 3:53 pm

wow.. tiešām diezgan traki..
mani jau oma bar par to, ka sunītim tik sausā barība un viss, ka nevaru iedot baltmaizi ar sviestu vai vēl kko.. :D nu lai sunīts biš apveļās, tak būs veselīgāks skats :D
būtībā es atradu risinājumu - mums ir graudiņi un tagad uztaisu kko vēl klāt, tādu kā putriņu no gaļas, graudiem un dārzeņiem, viņai gluži negribās ne vienu ne otru, bet ēd abus pa druskai un ir paēdusi..
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Buciitis Trešdiena Novembris 18, 2009 1:24 pm

Ko lai dara meitenes? Tipītis nemaz neēd. :( Tik cik no rokas nedaudz paņem savu barību. Mani tas sāk uztraukt.. :(

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Piektdiena Novembris 20, 2009 10:54 pm

Buciiti - es jau augstaak uzrakstiiju - kaa izmaaciju savas meitenes eest!!! Man tas bija pilniigi un galiigi apnicis cik biezhi vinjas cimperleejaas un needa!! Saaksi tagad Tipiitim "izdabaat" un luugties lai eed, veelaak buus veel trakaak :( mazie briesmoniishi!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Eliina Sestdiena Novembris 21, 2009 12:19 am

Shanele tagad man ari ed edienreizees Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Icon_twisted un nekadas cimperleesanas. negirbi need!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Sanita Sestdiena Novembris 21, 2009 1:01 am

Monai arī tādu taktiku piekopju - negribi, neēd, ņemu nost. Twisted Evil
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Lily Sestdiena Novembris 21, 2009 11:36 am

Es gan tā nevaru :( Man Lily ik pa laikam atsakās ēst un dari tu ko gribi viņa var neest arī 3dienas...
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Buciitis Sestdiena Novembris 21, 2009 4:18 pm

Runāju ar vetu un mums teica, ka ir pārbarots. Par cik es dodu divas reizes dienā ēst un pa dienu esmu darbā, tad ir skaidrs, ka kāds pa kluso piebaro. Rīt braukšu uz māju un kādu tur gaida lekcija! Evil or Very Mad

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Sestdiena Novembris 21, 2009 11:15 pm

Lily rakstīja:Es gan tā nevaru :( Man Lily ik pa laikam atsakās ēst un dari tu ko gribi viņa var neest arī 3dienas...

Lily - mums bija tas pats, Lurdesa spiiteejaas ilgi un arii needa vairaak kaa 3 dienas, runaaju ar vetu un citiem pieredzeejushiem sunju saimniekiem un vinji mani iedroshinaaja ka mums steidzami jaapaariet uz baroshanas laikiem un arii briidinaaja ka vinjas var neest vismaz 3 dienas, bet nekas slikts vinjaam nenotiks, vieniigi tas ka atjeegsies beidzot un saaks normaali eest :) Lurdesa dikti spiiteejaas, vienreiz 3 dienas , otreiz triis dienas needa, un taa kaadus 2 meeneshus laikam, toties tagad bljodas tukshas 30 sekundees, it iipashi jeelaa galja :) Un man vairs nav jaaraizeejaas ka vinja staigaas needusi, nu uznaak jau periodiski kaut kas bishkuci bet max vienu eedienreizi izlaizh tagad ljoti ljoti retos gadiijumos.

Buciiti - cik tad jums ir tas liekais svars? Peec manaam domaam Tipiitis izskataas ideaali un veel jau vinsh kuceens ir, vinji tak visi tajaa vecumaa ar resniem punciishiem staigaa :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Lily Sestdiena Novembris 21, 2009 11:56 pm

Ruby- tur jau ta lieta, ka es ar pateicu ''Labi, negribi need'' bet vinja shita divas dienas ari needa!! nevar tak mocit suni, tad oma saka vinju barot ka mazu bernu :(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Buciitis Svētdena Novembris 22, 2009 9:41 am

Tipītis vakar svēra 1,950 kg :) Godīgi sakot nezinu daudz vai maz.

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Svētdena Novembris 22, 2009 2:58 pm

Nu gruuti jau taa pateikt - 1,950 - daudz vai maz!?!? Citam sunjukam tas ir daudz citam atkal stipri par maz!! Atkariigs no uzbuuves u.t.t Standarts taksh chihiem ir liidz 3 kg :)

Vai no augshas skatoties tu redzi Tipiisha viduklja liiniju?? Nu tos locinjus gar malaam lai tieshi ielokaas kur ir viduklis?? Un taustot ribas, tev ir gruuti vinjas sataustiit?? Vai tu satausti uzreiz kaa pieskaries??
Bet Tipiitim tak veel 7 meeneshi un viduklis var arii veel nebuut....
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Svētdena Novembris 22, 2009 3:15 pm

Dazhas bildiites ieskatam:

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 4d2822b6c9ae

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 C7f6e7038308

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 885de6ac0b82
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Lily Svētdena Novembris 22, 2009 7:06 pm

Ruby rakstīja:Dazhas bildiites ieskatam:

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 4d2822b6c9ae

Man Sherija ir pilniigi kaa te tas ''Overweight dog'' skatoties no augšas, bet ribas es nekādi nevaru sataustīt...... lol! Evil or Very Mad
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Māriņa Svētdena Novembris 22, 2009 8:47 pm

Hehehhe man Dzokse ar ir resnā:))) Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Icon_twisted Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Icon_twisted
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Elīna Svētdena Novembris 22, 2009 9:03 pm

Česters ir ideāls!!!!! :)
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Buciitis Svētdena Novembris 22, 2009 9:39 pm

Es nevaru pateikt kurš, kaut kas starp tievu un ideālu lol!

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Sanita Svētdena Novembris 22, 2009 9:48 pm

Buciitis rakstīja:Es nevaru pateikt kurš, kaut kas starp tievu un ideālu lol!

Man arī tā ir, ka nevaru noteikt starp tiem! :D
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Elīna Svētdena Novembris 22, 2009 9:56 pm

Buciitis rakstīja:Es nevaru pateikt kurš, kaut kas starp tievu un ideālu lol!

Nu,ja tā tad kur vetārsts redz to pārbarojumu???? lol!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Buciitis Svētdena Novembris 22, 2009 9:57 pm

Viņš to teica, ka suns ir atēdies.. Ka vairs negrib ēst, jo visu laiku kāds viņam dod un dod! Es nemāku paskaidrot. lol!

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Buciitis Svētdena Novembris 22, 2009 9:59 pm

Mums klubā tā Ērika stāstīja, ka tēvam ideālais svars - seši gadi un sver 1,5 kg. Tad ko mums domāt, kādam jābūt normālam suņa svaram.. study

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Elīna Svētdena Novembris 22, 2009 9:59 pm

Buciitis rakstīja:Viņš to teica, ka suns ir atēdies.. Ka vairs negrib ēst, jo visu laiku kāds viņam dod un dod! Es nemāku paskaidrot. lol!

Nu, vnk izlutināts ar kārumiem!!! Bet tas jau nenozīmē ka pārbarots! :)
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Lily Svētdena Novembris 22, 2009 10:44 pm

Buciitis rakstīja:Mums klubā tā Ērika stāstīja, ka tēvam ideālais svars - seši gadi un sver 1,5 kg. Tad ko mums domāt, kādam jābūt normālam suņa svaram.. study
Visi suņi taču nevar but vienāda svara! Tik cik viņš sver tik arī viņam jāsver :D vnk. nevajag pārbarot vai badināt lai tikai panāktu sev velāmo svaru sunim
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Ruby Otrdiena Novembris 24, 2009 4:49 pm

Buciiti - tas 1,5 kg ir ideaals prieksh Tipiisha teeta auguma, bet veel jau ir mammas svars, un daudzi kuceeni neiedzimst vecaakos, bet vecvecaakos :) taa kaa to vispaar nevar 100% zinaat. Ideaali svari varbuut pat 900 gr vai arii 2,8 kg vai arii 3 kg - tas ir chihu standarts :)

Es tevi saprotu jo mums arii maajaas ir dazhi slepenie barotaaji (hmmm taalu gan nav jaameklee kursh tas ir) peedeejo reizi es piedraudeeju ka peec veel viena taada izgaajiena - vinsh pats savam sunim (Lurdesai) gan grieziis nagus,gan acis un ausis un zobus tiiriis,gan vannos, pie veta vediis u.t.t. Bet vairs nespeeju ciiniities.... lol! es vienkaarshi visus kaarumus un bariibu no vinja nosleepju, labi ka vinsh neko citu nedod :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas - Page 3 Empty Re: Bļoda pāri izdarījusi jeb suņuks neēd no bļodas

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā