Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atstāt suņuku vienu!

+14
Sabinella
sassaa
lilucis
Lily
Sanita
Ronija
Lindita
Eliina
Māriņa
Ruby
Silkite
Mazais
Elīna
wiive
18 posters

Lapa 1 no 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Atstāt suņuku vienu!

Post  wiive Trešdiena Janvāris 14, 2009 10:26 am

Sveikas meitenes! :) Man ir jautājums - vai jūs savus mīluļus atstājat vienus pašus mājās? 😢 un ja jā , tad kā viņi uzvedas?Vai ļoti pārdzīvo?
wiive
wiive
Newbie
Newbie

Number of posts : 28
Join date : 02.12.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Elīna Trešdiena Janvāris 14, 2009 10:37 am

wiive rakstīja:Sveikas meitenes! :) Man ir jautājums - vai jūs savus mīluļus atstājat vienus pašus mājās? 😢 un ja jā , tad kā viņi uzvedas?Vai ļoti pārdzīvo?

Atstāju, uz darbu tak jāiet, sajūsmā nav, bet nav arī nekāda traģēdija, kamēr nav neviens mājās viņš guļ(es vismaz tā domāju, jo mantas nav aiztiktas un graužamie nav grauzti), kad atnāk kāds mājās sākas lielā jautrība! :D
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Mazais Trešdiena Janvāris 14, 2009 11:17 am

Elīna rakstīja:
wiive rakstīja:Sveikas meitenes! :) Man ir jautājums - vai jūs savus mīluļus atstājat vienus pašus mājās? 😢 un ja jā , tad kā viņi uzvedas?Vai ļoti pārdzīvo?

Atstāju, uz darbu tak jāiet, sajūsmā nav, bet nav arī nekāda traģēdija, kamēr nav neviens mājās viņš guļ(es vismaz tā domāju, jo mantas nav aiztiktas un graužamie nav grauzti), kad atnāk kāds mājās sākas lielā jautrība! :D

Mans mazulis paliek ar kaķi uz kādām 9 stundām. Reizēm vīrs pa dienu ieskrien un pabaro vai pa dienu kādu stundi ņu ir mājās. Bet pārsvarā abi divatā pavada dienu. Nu tad pēc 4 mēnešu vecuma sasniegšanas pa reizei koridorā noplēš kādu tapetes strēmeli. Twisted Evil
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Silkite Trešdiena Janvāris 14, 2009 1:35 pm

Suni pieradinaaju jau no mazotnes palikt vienam maajaas.vispirms uz 5min un taa pagarinot laiku :D + ielieku pa karumam KONG jeb MINI TREAT TUBE (var apskatiit pie ieteicamaas rotaljietas).nekadas palaidniibas nedara(iespejams ka gulj visu laiku) kad bija mazaaks un palika viens maajaas,tad no vannas istabas tiepa araa vannas tepikjus un veel pa kadai zekjei savaa migaa iestiepa :roll: :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ruby Trešdiena Janvāris 14, 2009 2:11 pm

Protams ka naaksies atstat vienu - kaut uz briitinju - bet naaksies!!! Meegjini pieradinaat pakaapeniski - saakumaa 5-10 min tad jau 30 min un taa taalaak. Un meegjini izveidot kaadu jauku rituaalu - kaadu garshiigu kaarumu vai iipashu mantinju - ko dosi tikai kad paliek viens!!! Tas vinju ljoti nomierinaas!!! Luudzu paarbaudi vai nav kas nejauks apkaart atstaats - vadi,pukju podi,kaada mantinja kurai var izgrauzt acis un noriit u.t.t Atstaaj ko eedamu un obligaati pieejamu dzeramo uudeni sunjukam!!!
Mana Peppii maajaas paliek viena uz 4 stundaam maximums - un ljoti reti!! Arii netika atstaata viena maajaas liidz kaadiem 10 meeneshiem noteikti!!! Bet pat tas mums neradiija probleemas tagad - kad eju prom - dodu vinjai veselu rulliiti satiitu shkinkja shkjeeli un nolieku zemee vienu lielo spilvenu no savas gultas - tad vinja tur gulj liidz atnaaku maajaas!!! nekaadus nedarbus nedara!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Māriņa Trešdiena Janvāris 14, 2009 2:32 pm

Nu protams ka naakas palikt vienaam maajaas, Jo mees ar viiru esam darbaa , bet meitenes skolaa. Tapeec iisteniibaa arii nopirkaam Dzolliju, lai Viviitei nav skumiigi vienai maajaas pa dienu.
Pa dienu iisteniibaa vinjas gulj, bet rosiiba saakas kad atnaakm visi maajaas, vai kad sagaida kaadu no mums. To noveeroju arii kad biju slima un sabiju maajaas, gan arii atvaljinaajuma laikaa, taja laikaa kad parasti maajaas vienas, abas gulj, bet uz peecpusdienu sarosaas..... :o
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Eliina Trešdiena Janvāris 14, 2009 6:13 pm

man nakas atstat katru dienu majas vienu, jo es eju uz skolu, bet vecaki uz darbu. mums nav nekadu problemu suns gul un nekustas ne no vietas lidz bridim kads kads atnak majas. :D jo shanelei ta pat ka man patik ilgi gulet un noritiem nepatik celties tapec vina pat dazreiz nemaz neizlien no segas kad es aizeju uz skolu agri no rita.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Lindita Trešdiena Janvāris 14, 2009 6:53 pm

Kad bija mazāks tad tādus nedarbiņus strādāja - tapetes, naglām cepurītes. Tad bija pierimis kādu laiku. Bet pēdējā laikā kā mazs monstrs - atklājis, ka gultiņā ir paralons - to pluina, nočiep toletes papīru un sadīrā, bija sēnalu spilventiņu saplēsis. ir dienas kad mierīgs galīgi...nomiegojies nāk pretī pēcpusdienā!
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ronija Trešdiena Janvāris 14, 2009 7:08 pm

Vikija liidz pusgada vecumam palika viena maajaas - visu dienu guleeja, neko iipashi nesastraadaajot:) Tagad visu laiku kaads maajaas ar vinju ir, bet ja nu gadiijumaa kaut uz 5 minuuteem tiek atstaata viena - protestee, sapleeshot abas savas tualetes :D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sanita Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 11:05 am

Manējā arī paliek viena pa dienu. Tik pusdienās ieskrienam viņu pabarot. Palaidnības nav, spēlējās ar mantām, jo bieži tās ir izmētātas pa istabu. Kad pārnākam mājās, tad aiz prieka lēkā un pilina (neapzināti čurā).. :D

Jautājums tām, kuras pa dienu atstāj suņuku mājās: Jūsu suņuks iztiek bez pusdienām visu to laiku, kamēr esat prom? Mūsējā ir pieradināta, ka pusdienslaikā kāds atnāks..
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Silkite Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 1:10 pm

Sanita rakstīja:Manējā arī paliek viena pa dienu. Tik pusdienās ieskrienam viņu pabarot. Palaidnības nav, spēlējās ar mantām, jo bieži tās ir izmētātas pa istabu. Kad pārnākam mājās, tad aiz prieka lēkā un pilina (neapzināti čurā).. :D

Jautājums tām, kuras pa dienu atstāj suņuku mājās: Jūsu suņuks iztiek bez pusdienām visu to laiku, kamēr esat prom? Mūsējā ir pieradināta, ka pusdienslaikā kāds atnāks..

es baroju suni divreiz dienaa un noteiktos laikos.kad paarnaaku maajaas iedodu pa kaadam nashkjim. :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Eliina Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 2:56 pm

Sanita rakstīja:Manējā arī paliek viena pa dienu. Tik pusdienās ieskrienam viņu pabarot. Palaidnības nav, spēlējās ar mantām, jo bieži tās ir izmētātas pa istabu. Kad pārnākam mājās, tad aiz prieka lēkā un pilina (neapzināti čurā).. :D

Jautājums tām, kuras pa dienu atstāj suņuku mājās: Jūsu suņuks iztiek bez pusdienām visu to laiku, kamēr esat prom? Mūsējā ir pieradināta, ka pusdienslaikā kāds atnāks..


tas ir ka kurs ir savu suniti pieradinajis. es traucina ieberu baribu no rita un kad atnaku majas nekas nav ests vina ed kad atnaku un vel ed tad kad redz ka es kaut ko edu.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Eliina Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 2:57 pm

Silkite rakstīja:

es baroju suni divreiz dienaa un noteiktos laikos.kad paarnaaku maajaas iedodu pa kaadam nashkjim. :D


ka jums izdodas est 2reizes un noteikta laika? jo es ieberu baribu no rita bet vina nepaed kapmer esmu prom.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Elīna Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 3:00 pm

Sanita rakstīja:
Jautājums tām, kuras pa dienu atstāj suņuku mājās: Jūsu suņuks iztiek bez pusdienām visu to laiku, kamēr esat prom? Mūsējā ir pieradināta, ka pusdienslaikā kāds atnāks..

Manam sanāk tā ka parasti esmu prom 7-8 h, no rīta iedodu brokastis, bet būtībā viņam visu laiku ir pieejama sausā barība. Bet mans jaukums neēd, ja neviens nav mājās, arī tajās retajās reizēs kad darbā esmu 12-13h viņš neēd! Vakarā kad atnāku ir lielā dauzīšanās un ēšana! :D
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Silkite Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 3:19 pm

Eliina rakstīja:
Silkite rakstīja:

es baroju suni divreiz dienaa un noteiktos laikos.kad paarnaaku maajaas iedodu pa kaadam nashkjim. :D


ka jums izdodas est 2reizes un noteikta laika? jo es ieberu baribu no rita bet vina nepaed kapmer esmu prom.

baroju suni 6 no riita un 20:00 vakaraa,apeed bariibu uz reiz.nav problemu mums ar eeshanu cheers
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ruby Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 3:35 pm

Silkite rakstīja:

baroju suni 6 no riita un 20:00 vakaraa,apeed bariibu uz reiz.nav problemu mums ar eeshanu cheers

Ai kaadi juus malaciishi :respect:
6.00 no riitaa es veel saldi chuchu zzzZZZZZ un Pepija veel saldaak zzzzzZZZZZZzzzzz 👶
Bet mees ar maacamies tagad noteiktos laikos eest - nu pirrmaa eedienreize sanaaktu 10.00 bet eedaaja tad NAV :shock: mana miegamice :;D:
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Silkite Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 3:42 pm

Ruby rakstīja:
Silkite rakstīja:

baroju suni 6 no riita un 20:00 vakaraa,apeed bariibu uz reiz.nav problemu mums ar eeshanu cheers

Ai kaadi juus malaciishi :respect:
6.00 no riitaa es veel saldi chuchu zzzZZZZZ un Pepija veel saldaak zzzzzZZZZZZzzzzz 👶
Bet mees ar maacamies tagad noteiktos laikos eest - nu pirrmaa eedienreize sanaaktu 10.00 bet eedaaja tad NAV :shock: mana miegamice :;D:

kad 6:00 no riita paeedam(pachuraajam) un tad abi lienam guleet lol! citreiz jau ir gruuti ja ir bijusi Baltaa nakts,bet nekko dariit,jabaro vien ir :roll:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Māriņa Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 4:19 pm

Ak kungs!!!! Arii muusu maajaas visi tik agri veel gulj.... un manas sunes ir iistas miega mices Sleep Vinjas ar gruutiibaam celjas no riita ja vajag agraak
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sanita Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 4:24 pm

Nevaru savējai atstāt pilnu trauku ar barību - apēdīs visu uzreiz.. :D
A suņuki nepārdzīvo, ka nedabū ēst, ja barojat no rīta un tad ik vakarā? Organismam nekas nenotiek?
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Māriņa Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 4:32 pm

Nju mazajai atstaaju dienas normu bariibas no riita, bet parasti kad atnaaku veel nav apeesta, tad nu eed vakaraa, kad es eedu. Bet ar Viivi ir iipash gadiijus, tur ik vakaru jaaluudzas lai ko apeed un jaatelo ka man ar ljoti garsho vinjas bariiba :D
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Silkite Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 4:36 pm

Sanita rakstīja:Nevaru savējai atstāt pilnu trauku ar barību - apēdīs visu uzreiz.. :D
A suņuki nepārdzīvo, ka nedabū ēst, ja barojat no rīta un tad ik vakarā? Organismam nekas nenotiek?

kas ar organismu var notikt?ja baro normalas(atbilstoshaas devaas).vienkaarshi pieradinaats jau no mazotnes.lidz 8 men vecuma barojaam 3 reiz dienaa.bariiba nekad nestaav briivi pieejama(iznjemot uudens),jo ir noteikts laiks baroshanai.nu pa reizei jau dabon kaadu sunja cepumu vai burkaaninju :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Lindita Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 9:24 pm

Snifs ēd no rīta ar mani reizē brokastis, bet, kad eju prom, atstāju vinjam sauso barību. Pēc tam pabaroju, kad atnāku mājās. Dažreiz pa dienu nav nekas ēsts, dažreiz ir.
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sanita Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 9:45 pm

Es kkā satraucos par to, ka suņuks nedabūs ēst pusdienas... Biju iedomājusies, ka suņiem ar jāēd kā cilvēkiem pusdienas.. :D
Turpmāk zināšu, ka tieši precīzi pēc plkst. nav jāsteidzas dot sunei ēst.
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Mazais Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 10:21 pm

Sanita rakstīja:Manējā arī paliek viena pa dienu. Tik pusdienās ieskrienam viņu pabarot. Palaidnības nav, spēlējās ar mantām, jo bieži tās ir izmētātas pa istabu. Kad pārnākam mājās, tad aiz prieka lēkā un pilina (neapzināti čurā).. :D

Jautājums tām, kuras pa dienu atstāj suņuku mājās: Jūsu suņuks iztiek bez pusdienām visu to laiku, kamēr esat prom? Mūsējā ir pieradināta, ka pusdienslaikā kāds atnāks..

Iedodu no rīta kārtīgi paēst gaļu vai sauso barību un šķidro garšīgo biezpienu no bundžiņas (to kaķis iztīra uzreiz pēc suņuka) un pēc tam, kad eju uz darbu, ieberu parasto biezpienu pilnu suņa trauciņu ar kaudzīti, lai pietiek abiem, jo kaķis burtiski aprij visu, ko dodu suņukam Twisted Evil , pat sācis ēst parastu biezpienu, ko agrāk pilnībā ignorēja. 🇳🇴
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ruby Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 11:04 pm

veel viens no variantiem ir automaatiskais barotaajtrauks - kuram var uzlikt laiku kad vinsh ataisiisies un sunjukam buus pieeja bariibai. tikai galiigi nezinu cik vinji labi u.t.t bet veikalos esmu redzeejusi un tieshi kakju trauki - taatad mazaaki - kas ir labi mazajiem sunjukiem :D
Par visu vajadziibaam muusdienaas ir padomaats - bizness,bizness bizness :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 4 1, 2, 3, 4  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā