Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atstāt suņuku vienu!

+14
Sabinella
sassaa
lilucis
Lily
Sanita
Ronija
Lindita
Eliina
Māriņa
Ruby
Silkite
Mazais
Elīna
wiive
18 posters

Lapa 3 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Lindita Ceturtdiena Marts 05, 2009 11:13 am

Māriņa rakstīja:Aaa nuja un veel gribeeju piebilst, ka sunjuki ljoti aatri pielaagojas saimnika dziives ritmam( nu vismaz maneejaas) , to laiku kad parasti maajaas vienas vinjas gulj, aktivitaate paraadaas ap to laiku kad meitas naak maajaas no skolas un mees ar viiru no darba. To noveeroju, kameer biju slima un biju maajaas un atvaljinaajuma laikaa. :large:

Ir ir tā! Un brīvdienās jau 7:00 ceļ augšā, jo laukā tak jāiet :D
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Silkite Ceturtdiena Marts 05, 2009 2:06 pm

kad es gàju prom no màjàm atstàju vinja gultinja savu jaku vai kreklinju(ko nésàju pa màju) Desam patika tur satiities un gulét kaut pasham bija savas sedzinjas :shock: .vél joprojàm vinjam patiik aiziet gulét ar manàm zekjém :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  lilucis Ceturtdiena Marts 05, 2009 2:09 pm

Silkite rakstīja:kad es gàju prom no màjàm atstàju vinja gultinja savu jaku vai kreklinju(ko nésàju pa màju) Desam patika tur satiities un gulét kaut pasham bija savas sedzinjas :shock: .vél joprojàm vinjam patiik aiziet gulét ar manàm zekjém :D

Manam Ufim ir tieši tāda pati tendence...es vienmēr atstāju pieejamā vietā (t.i. pēc citu domām nomestu gultā) kādu savu drēbi, tur arī mazais nebēdnis ieritinās vienmēr...tomēr jūtās tuvāk man... :)
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ronija Ceturtdiena Marts 05, 2009 3:04 pm

Mees atstaajaam iesleegtu radio, lai visu laiku mazaa domaa, ka kaads ir maajaas:) Arii paliidz:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sabinella Ceturtdiena Marts 05, 2009 3:25 pm

Silkite rakstīja:kad es gàju prom no màjàm atstàju vinja gultinja savu jaku vai kreklinju(ko nésàju pa màju) Desam patika tur satiities un gulét kaut pasham bija savas sedzinjas :shock: .vél joprojàm vinjam patiik aiziet gulét ar manàm zekjém :D

love tik mīļi ;)
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ronija Ceturtdiena Marts 05, 2009 3:33 pm

Sabinella rakstīja:
Ronija rakstīja:Kas par muljkjiibaam?? Es ar Vikiju gaaju uz skolinju, un Mazais ar savu Elfinju tur pat. Maaciijaamies gan blakus iet, gan seedeet un guleet, arii barjeras mazinjas un trubas bija, bet taas pa retam, lai nebuutu visu laiku viens un tas pats. Bet elementaaro paklausiibu jau ar taam pamatkomandaam dabuu.

kur tieši gājāt? :roll: vispār man jau liekas, tad kad iestājās klubā, tad tur jau arī pastāsta visu, kas jādara, kur jāved utt.. gan jau vis bus ok, tik vēl jāizdomā par klubu, kurā pieteikties, jo palasot Dogs.lv tur jau briesmu lietas sarakstītas gan par pašu LKA gan viņu Favorītu utj..nu nezinu..nav man pierdzes 🇳🇴

Njemot veeraa, ka Vaacijaa tavs kuceens sastaav UCI sisteemaa, tu vareesi staaties tikai un vieniigi klubaa kursh ir LKA sisteemaa. Nav teikts, ka jaastaajaas Favoriitaa, tas ir tikai viens no LKA klubiem.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sabinella Ceturtdiena Marts 05, 2009 3:42 pm

Ronija rakstīja:
Sabinella rakstīja:
Ronija rakstīja:Kas par muljkjiibaam?? Es ar Vikiju gaaju uz skolinju, un Mazais ar savu Elfinju tur pat. Maaciijaamies gan blakus iet, gan seedeet un guleet, arii barjeras mazinjas un trubas bija, bet taas pa retam, lai nebuutu visu laiku viens un tas pats. Bet elementaaro paklausiibu jau ar taam pamatkomandaam dabuu.

kur tieši gājāt? :roll: vispār man jau liekas, tad kad iestājās klubā, tad tur jau arī pastāsta visu, kas jādara, kur jāved utt.. gan jau vis bus ok, tik vēl jāizdomā par klubu, kurā pieteikties, jo palasot Dogs.lv tur jau briesmu lietas sarakstītas gan par pašu LKA gan viņu Favorītu utj..nu nezinu..nav man pierdzes 🇳🇴

Njemot veeraa, ka Vaacijaa tavs kuceens sastaav UCI sisteemaa, tu vareesi staaties tikai un vieniigi klubaa kursh ir LKA sisteemaa. Nav teikts, ka jaastaajaas Favoriitaa, tas ir tikai viens no LKA klubiem.
Zinu, zinu, ka man jāstājas LKA, esmu jau to info savākusi :) vienkārši domāju, kurš klubs labāks, vienīgias ko esmu dzirējusi, ka Favorīts nav tas labākais variants
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ronija Ceturtdiena Marts 05, 2009 3:44 pm

Katram klubam ir savi plusi un savi miinusi, ideaalu klubu nav. Katram saimniekam shis leemums, kuraa klubaa staaties ir jaapienjem pasham.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  lilucis Ceturtdiena Marts 05, 2009 6:05 pm

Sabinella rakstīja:
Ronija rakstīja:
Sabinella rakstīja:
Ronija rakstīja:Kas par muljkjiibaam?? Es ar Vikiju gaaju uz skolinju, un Mazais ar savu Elfinju tur pat. Maaciijaamies gan blakus iet, gan seedeet un guleet, arii barjeras mazinjas un trubas bija, bet taas pa retam, lai nebuutu visu laiku viens un tas pats. Bet elementaaro paklausiibu jau ar taam pamatkomandaam dabuu.

kur tieši gājāt? :roll: vispār man jau liekas, tad kad iestājās klubā, tad tur jau arī pastāsta visu, kas jādara, kur jāved utt.. gan jau vis bus ok, tik vēl jāizdomā par klubu, kurā pieteikties, jo palasot Dogs.lv tur jau briesmu lietas sarakstītas gan par pašu LKA gan viņu Favorītu utj..nu nezinu..nav man pierdzes 🇳🇴

Njemot veeraa, ka Vaacijaa tavs kuceens sastaav UCI sisteemaa, tu vareesi staaties tikai un vieniigi klubaa kursh ir LKA sisteemaa. Nav teikts, ka jaastaajaas Favoriitaa, tas ir tikai viens no LKA klubiem.
Zinu, zinu, ka man jāstājas LKA, esmu jau to info savākusi :) vienkārši domāju, kurš klubs labāks, vienīgias ko esmu dzirējusi, ka Favorīts nav tas labākais variants

Pateikšu savas domas... Klubam "Favorīts" ir slikta slava dēļ atsevišķiem ne pārāk godīgiem audzētājiem...tāpat ja tie audzētāji būtu citā klubā, tad citam klubam būtu slikta slava... Jā "Favorītā" un citos LKA klubos vispār nav viss tik stingri kā LKF klubos, bet tas nenozīmē, ka jebkurš audzētājs pats var būt godīgs un super labs un celt klubam labu slavu un varbūt cīnīties lai arī šajos klubos tiek ieviesta lielāka stingrība. Zinu meiteni, kurai ir jorki un viņa ir "Favorītā" bet nu viņas attieksme ir vienkārši nesalīdzināma ar citām audzētājām...ja visi būtu kaut uz pusi tik apzinīgi, tad nevienam klubam nebūtu sliktas slavas... Izvēle gan tavā ziņā, kurā klubā stāties, bet domāju, ka nekas daudz savādāks arī citos LKA klubos nav, jo visi viņi UCI sistēmā un prasības pluss mīnuss tādas pašas...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sabinella Pirmdiena Augusts 24, 2009 8:05 pm

njā, par to atstāšanu - es nezinu, bet man liekas, ka Aste mani ienīdīs,ja es viņu atsāšu vienu..un tūlīt jau atkal sāksies skola, tad mājās nebūšu pat līdz 8 stundām Cry Esmu viņu radinājusi ar īsiem laika spīžiem palikt vienai, esmu devusmi kārumus, esmu arī pie radiniekiem astājusi, lai nav galīgi viena..bet viņa tāpat smilkst :pale: kad Aste paliek viena, ieritinās savā somā, vai manās drēbēs un vienkārši guļ un gaida.. un kad kāds pēc ilgākā laika atnāk mājās, viņa pat nenāk klāt, iet ar līkumu ar nolastu astīti, un tikai pēc pāris minūtēm pienāk klāt un sāk uzvesties kā parasti..
es nezinu, ko man darīt, ko jūs iesakat? :suspect:
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Eliina Pirmdiena Augusts 24, 2009 8:14 pm

mans suns vispar nepreicajas kad atnaku majs pat neizliet lauka 😢 bet nu esmu pieradusi pie ta,ka pasai japasauc un japarada ka esmu majas :lol: kad eju prom visu laiku taisas lidzi. bet tad kad es nenemu iet un ari gul un nelien ara kamer manis nav majas. cieminus un parejos gimenes loceklus gan vina sagaida ar lielam ovacijam!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sabinella Pirmdiena Augusts 24, 2009 8:31 pm

njā, es jau arī pati pasaucu, kad atgriežos, jo liekas, ka viņai no manis bail, apmēram izksatās, ka kāds viņai būtu nodarījis pāri.. njā, manējā arī nelien ārā no somas, kamēr neviena nav.. bet nu nez kā tā var nogulēt somā 8 h 👅
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Eliina Pirmdiena Augusts 24, 2009 8:34 pm

man ir gadijies pat uz ilgak neka uz 8h atstat vienu majas. guleja visu laiku nebija pat edusi neko
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sabinella Pirmdiena Augusts 24, 2009 8:41 pm

bet tas taču ir drausmīgi, cik ļoti viņi gaida mūs atpakaļ.. es domāju moš lai viņai labāk, aizvest uz suņu bērnudārzu? nez :roll:
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Lily Pirmdiena Augusts 24, 2009 8:46 pm

mums gan nekad neviens suns nepaliek viens pats :lol: tas vienkārši nav iespējams jo istabā ir 4 sunji un ārā 5 :lol: visi vienmeer kompaanijaas :) Kaut uz nakti un pusdienlaikaa Sherija gulj atsevšķā istabā ar mani kopā jo vina ar Loru vienkārši nevar atrasties vienā istabā :D viņas visu laiku dauzaaas
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sabinella Pirmdiena Augusts 24, 2009 8:51 pm

es ar domāju, ja Astei kkad būs bērni, mēs vienu paturēsim kompānijas pēc.. jo vinai viņai ir baigi neforši
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Buciitis Pirmdiena Augusts 24, 2009 9:08 pm

Lily rakstīja:mums gan nekad neviens suns nepaliek viens pats :lol: tas vienkārši nav iespējams jo istabā ir 4 sunji un ārā 5 :lol: visi vienmeer kompaanijaas :) Kaut uz nakti un pusdienlaikaa Sherija gulj atsevšķā istabā ar mani kopā jo vina ar Loru vienkārši nevar atrasties vienā istabā :D viņas visu laiku dauzaaas
Šī iemesla - kompānijas pēc, man arī gribas, lai mājās būtu vēl viens mīlulis 👶 Tad vismaz suņuki savā starpā spēlētos nevis, kā tagad, kad Tipītis paliek mājās viens, norej visus, kas staigā pa kāpņu telpu bounce

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Lily Pirmdiena Augusts 24, 2009 9:09 pm

jā, tā arī ir, ka čivavas labāk dzīvo kompānijā kur vairāki un tad arī ir jautrāk :) jo sunim vienam tač garlaicīgi. Tapēc mums Lily tāda mierīga ir jo uzauga ar flegmātisko mopsi :lol:
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Buciitis Pirmdiena Augusts 24, 2009 9:16 pm

Varbūt man ar domāt par mopša iegādi :Icon78: Savādāk salaidīs divas čivauvas un māja katru reizi būs otrādāk apgriezta, jo bosiki tusiņu taisītu icon76

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Lily Pirmdiena Augusts 24, 2009 9:18 pm

jaa tas gan, vinji baigi trakos vislaik :D bet ja mopsi nopirksi vel mazinju tad sanaaks ka VIŅŠ augs kopaa ar čivavu nevis otraadak :D un tad vinsh buus aktiivaaks nekaa mopsi parasti :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ronija Pirmdiena Augusts 24, 2009 9:31 pm

Vikijas mamma shausmiigi raudaaja, kad saimniece gaaja prom, un raudaaja (gaudoja) visu dienu, vinja noleema meitinju no pirmaa metiena atstaat sev, lai mammucim nav tik beediigi ap sirdi. Te tev nu bija - meita raud veel trakaak nekaa maate, kad saimniece iet prom icon49
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Silkite Pirmdiena Augusts 24, 2009 9:36 pm

Mosh puikas raud mazàk??? :roll:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sabinella Pirmdiena Augusts 24, 2009 9:37 pm

tātad sanāk, ka nekāda dižā risinājuma nav. būs vien jāsamierinās un jāmēģina nepārdzīvot, ka viņa paliek viena
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ruby Otrdiena Augusts 25, 2009 3:30 pm

Esmu savas meitenes samaaciijusi ka mana aizieshana ir kaa "sveetki" :lol: :D tas pavisam nopietni, jo tagad vinjas ir laimiigaakas ka paliks vienas pashas maajaas nekaa ka njemshu vinjas liidz sev. Kaa jau daudzi sheit zin - vinju miiljaakais kaarums ir Vitakraft desinja - taa ir briinumdesa!!! Kad eju prom tad iedodu katrai pa 1/2 desinjai :) Vinjas ir tik laimiigas. Tagad jau kad saaku gjeerbties vinjas juut ka ieshu prom,staigaa man pakalj ik uz solja un gaida kad tad beidzot buus taa desinja. To nevar aizmirst iedot jo vinjas pashas man par to atgaadina ik uz solja :lol: Un man ir mieriiga sirds jo vinjas nepaliek maajaas skumiigas jo vinjaam ir briinumdesinja :lol: Viemeer atstaaju guljamistabas un lielaasistabas durvis valjaa, visas paareejaas ciet, un TV paliek iesleegts lai visas citas skanjas vinjas nesatrauktu.

Vajag otru suniiti meitenes, tas ir neatsverami ko tas dod! Palikshana maajaas,speeles, ruupes vienai par otru! Nevaru iedomaaties cik skumiigi bija Pepiitei kad Lurdesas veel nebija!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Māriņa Otrdiena Augusts 25, 2009 4:20 pm

Jā, mums ar tapēc uzradās otra sunīte, lai būtu mājās jautrāk ......vienu atstāt kaut kā žēl.. :D
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 3 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā