Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atstāt suņuku vienu!

+14
Sabinella
sassaa
lilucis
Lily
Sanita
Ronija
Lindita
Eliina
Māriņa
Ruby
Silkite
Mazais
Elīna
wiive
18 posters

Lapa 2 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Lily Piektdiena Janvāris 16, 2009 10:47 pm

Ja tā padomā Lily nekad nav palikusi mājas viena, vienmēr ir kopā ar mopsi. Saspiežās kopā ar to tauku piku un guļ siltumā :D):))
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ruby Piektdiena Janvāris 16, 2009 11:07 pm

Lily rakstīja:Ja tā padomā Lily nekad nav palikusi mājas viena, vienmēr ir kopā ar mopsi. Saspiežās kopā ar to tauku piku un guļ siltumā :D):))

Ak laimiigaa Lily :D vienmeer silti un interesanti!!! pashai sava personiigaa aukle :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Lily Piektdiena Janvāris 16, 2009 11:17 pm

Ruby rakstīja:
Lily rakstīja:Ja tā padomā Lily nekad nav palikusi mājas viena, vienmēr ir kopā ar mopsi. Saspiežās kopā ar to tauku piku un guļ siltumā :D):))

Ak laimiigaa Lily :D vienmeer silti un interesanti!!! pashai sava personiigaa aukle :D

Jā. :D Nabaga mopsītim nākas paciest kā Lily ar viņu izrīkojas. Lilijai patīk grauzt viņu. :D Un mopsītis neko nevar padarīt jo mopši nevar tā iekost, dēļ tā saspiestā purniņa. :D(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ruby Piektdiena Janvāris 16, 2009 11:20 pm

Lily rakstīja:
Ruby rakstīja:
Lily rakstīja:Ja tā padomā Lily nekad nav palikusi mājas viena, vienmēr ir kopā ar mopsi. Saspiežās kopā ar to tauku piku un guļ siltumā :D):))

Ak laimiigaa Lily :D vienmeer silti un interesanti!!! pashai sava personiigaa aukle :D

Jā. :D Nabaga mopsītim nākas paciest kā Lily ar viņu izrīkojas. Lilijai patīk grauzt viņu. :D Un mopsītis neko nevar padarīt jo mopši nevar tā iekost, dēļ tā saspiestā purniņa. :D(

Ja??? interesanti - ka nevar iekost!?! Nabadzinsh!!! Cik vinji lieli izaug??? Un vai deelj taa saspiestaa purninja nav seekshanas vai elposhanas trauceejumu!!! Vai karstumi?? Vinji man atgaadina mazas podzinjas- bumbuliishi bounce
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  lilucis Sestdiena Janvāris 17, 2009 8:55 am

Ruby rakstīja:

Ja??? interesanti - ka nevar iekost!?! Nabadzinsh!!! Cik vinji lieli izaug??? Un vai deelj taa saspiestaa purninja nav seekshanas vai elposhanas trauceejumu!!! Vai karstumi?? Vinji man atgaadina mazas podzinjas- bumbuliishi bounce

Nu tā arī ir, mopši nav tādi košļātāji kā mūsu mazie špicbuki! Tādēļ mopšus bieži izvēlas tie, kam ir mazi bērni :) Ja nemaldos, tad mopsim normāls svars bij kaut kur ap 10kg. Dēļ tā saspiestā purniņa mopši krākuļo un šņākuļo un guļot kārtīgi krācot :lol: Vasarā ļoti jāuzmana, jo karstumā viņiem grūti ar sirsniņām, vislabāk, ja mopsim ir pieejama vasarā kāda vieta kur atvēsināties ūdenī. Uz pludmalēm līdzi sauļoties viennozīmīgi līdzi nav prāta darbs ņemt, garās pastaigās pa dienas vidu ar nav labi iet, tikai fiksi pačurāt un kaut kur ēnā vai vēsumā atkal pazust. Garākas vasaras pastaigas vienīgi var sarīkot ļoti agri no rīta, kamēr diena nav sakarsusi, vai arī stipri vēlu vakarā, kad jau gaiss vēsāks palicis. Un tad vēl gada siltajā laikā jāuzmana tās krokas, ko veido āda un regulāri jāuzpasē lai tur nesāktos pūžņošana, jo kā jau ādas krokās arī viņiem tur ātri sasvīst un ja neuzmana un neiztīra, tad tur var sākties visādas problēmas... Bet visādi citādi mopsīši ir ļoti amizanti un mīļi suņuki. :)
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Lily Sestdiena Janvāris 17, 2009 12:02 pm

lilucis rakstīja:
Ruby rakstīja:

Ja??? interesanti - ka nevar iekost!?! Nabadzinsh!!! Cik vinji lieli izaug??? Un vai deelj taa saspiestaa purninja nav seekshanas vai elposhanas trauceejumu!!! Vai karstumi?? Vinji man atgaadina mazas podzinjas- bumbuliishi bounce

Nu tā arī ir, mopši nav tādi košļātāji kā mūsu mazie špicbuki! Tādēļ mopšus bieži izvēlas tie, kam ir mazi bērni :) Ja nemaldos, tad mopsim normāls svars bij kaut kur ap 10kg. Dēļ tā saspiestā purniņa mopši krākuļo un šņākuļo un guļot kārtīgi krācot :lol: Vasarā ļoti jāuzmana, jo karstumā viņiem grūti ar sirsniņām, vislabāk, ja mopsim ir pieejama vasarā kāda vieta kur atvēsināties ūdenī. Uz pludmalēm līdzi sauļoties viennozīmīgi līdzi nav prāta darbs ņemt, garās pastaigās pa dienas vidu ar nav labi iet, tikai fiksi pačurāt un kaut kur ēnā vai vēsumā atkal pazust. Garākas vasaras pastaigas vienīgi var sarīkot ļoti agri no rīta, kamēr diena nav sakarsusi, vai arī stipri vēlu vakarā, kad jau gaiss vēsāks palicis. Un tad vēl gada siltajā laikā jāuzmana tās krokas, ko veido āda un regulāri jāuzpasē lai tur nesāktos pūžņošana, jo kā jau ādas krokās arī viņiem tur ātri sasvīst un ja neuzmana un neiztīra, tad tur var sākties visādas problēmas... Bet visādi citādi mopsīši ir ļoti amizanti un mīļi suņuki. :)

Tieši tā. Pilnīgi visus vārdus no mutes izrāvi. :D
Viņiem ir ļoti sakļautas lūpas un arī izstādēs vispār grūti parādīt zobus.
Mūsējais tieši sver 10 kg.
Un jā, krāc viņi takā man tētis, pa visu māju! Krāc,šņāc un vēl visādas skaņas izsdveš. :D
Un tieši tā kad mopšiem ir vāja sirds un viņies bieži var palikt slikti vasarās ar sirdi tapēc vasarā turam iekšā tikai izlaižam pačurāt un mazliet padauzīties.
un ļoti ļoti problemātiska ir tā krunka virs deguna, tākā mopši ir ļoti alerģiski suņi viņiem var būt alerģija pret jebko un tad viņiem var uzpamt krunka, viņa arī tad aizsedz to degunu un sunim ir vēl grūtāk paelpot jo krunka spiež un degunu. Viņa it īpaši vasarās visu laiku regulāri ir jātīra un jādezinficē. Piemēram mūsu mopsim ir alerģija uz baltmaizi un vēl pret kautko ko vēl neesam noskaidrojuši. Tad viņam uzpamst krunka un ļoti niez un arī no krunkas nāk nepatīkama smaka.

Un nevaru nepiekrist ka viņi ir ļoooti mīļi sunīši. Neesmu redzējusi nevienu nemīļu mopsīti. Mūsējais ir gatavs bučot pilnīgi visus, nolaiza vienmēr visu seju. :D Mēs kad paņēmām mpsi nezinājām ka viņi ir tik aktīvi un mīļi, domājām ka mierīgi gulēs savā gultiņā bet nē. :D
Varteikt mopsītis ir vis lojālākais un mīļākais sunītis mūsu mājās. :)
Viņš neprotestē pilnīgi ne pret ko. cheers
Mana māsa dažreiz viņu saģērbj savās kleitās un uz astes uzliek matugumiju un tad tik mopsis priecājās un lēkā. :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Lily Sestdiena Janvāris 17, 2009 12:09 pm

Atradu te vienu normālu viņas bildi.

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 59094184ca36


Un te viens viņas bērniņš no pēdējā metiena-alimentu mazais puikiņš love

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 8cc5ffcd0b8e


Pēdējo reizi labojis Lily Sestdiena Janvāris 31, 2009 5:13 am; labots 1 reizi
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ruby Sestdiena Janvāris 17, 2009 2:21 pm

Ai kaads miiljuminsh!!!! Kaartiigs bumbuliitis!!! love
Jaa jaa ar tiem deguniem tas tas pats kaa pekinieshiem ar!!! Nesen maniiju taadas speciaalaas vestes kuras vasaraa regulee to temperatuuru sunjukiem un kaartiigi vinjus atveesina!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Eliina Sestdiena Janvāris 17, 2009 2:22 pm

jaukuminji love
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Māriņa Sestdiena Janvāris 17, 2009 7:21 pm

Baigi feinie mopshuki..... :lol:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty :)

Post  sassaa Piektdiena Februāris 13, 2009 4:11 pm

Man kadu laicinju darba dienas naw neviens majas, jo vecaki darba un es pati skola, bet suns uzvedas mierigi.
Kad neviena naw lielako dalju gulj un kad kads atnak tad sak ardities :lol:
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sabinella Trešdiena Marts 04, 2009 6:41 pm

Lindita rakstīja:Kad bija mazāks tad tādus nedarbiņus strādāja - tapetes, naglām cepurītes. Tad bija pierimis kādu laiku. Bet pēdējā laikā kā mazs monstrs - atklājis, ka gultiņā ir paralons - to pluina, nočiep toletes papīru un sadīrā, bija sēnalu spilventiņu saplēsis. ir dienas kad mierīgs galīgi...nomiegojies nāk pretī pēcpusdienā!

ko domā par tādu risinājumu kā sētiņa jeb būris, ir taču kaut kas tiem kucēniem, lai pa dienu neko sliktu nesadara ne mēbelēm, ne paši sev.. Es tagad īsti nevaru saprast pirkt tādu lietu vai nē, jo it kā negribās ierobežot un vēl jāguļ turpat, kur čurā, nu nejauki jau ir, bet tomēr sava drošība tajā pasākumā arī ir. Ko iesakāt?
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ronija Trešdiena Marts 04, 2009 6:44 pm

Sabinella rakstīja:
Lindita rakstīja:Kad bija mazāks tad tādus nedarbiņus strādāja - tapetes, naglām cepurītes. Tad bija pierimis kādu laiku. Bet pēdējā laikā kā mazs monstrs - atklājis, ka gultiņā ir paralons - to pluina, nočiep toletes papīru un sadīrā, bija sēnalu spilventiņu saplēsis. ir dienas kad mierīgs galīgi...nomiegojies nāk pretī pēcpusdienā!

ko domā par tādu risinājumu kā sētiņa jeb būris, ir taču kaut kas tiem kucēniem, lai pa dienu neko sliktu nesadara ne mēbelēm, ne paši sev.. Es tagad īsti nevaru saprast pirkt tādu lietu vai nē, jo it kā negribās ierobežot un vēl jāguļ turpat, kur čurā, nu nejauki jau ir, bet tomēr sava drošība tajā pasākumā arī ir. Ko iesakāt?

Nu var jau palielu to seetinju pirkt. Maneejaa iztika bez seetinjas:)) Tpu tpu tpu - neko nesagrauza
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sabinella Trešdiena Marts 04, 2009 6:59 pm

Ronija rakstīja:
Sabinella rakstīja:
Lindita rakstīja:Kad bija mazāks tad tādus nedarbiņus strādāja - tapetes, naglām cepurītes. Tad bija pierimis kādu laiku. Bet pēdējā laikā kā mazs monstrs - atklājis, ka gultiņā ir paralons - to pluina, nočiep toletes papīru un sadīrā, bija sēnalu spilventiņu saplēsis. ir dienas kad mierīgs galīgi...nomiegojies nāk pretī pēcpusdienā!

ko domā par tādu risinājumu kā sētiņa jeb būris, ir taču kaut kas tiem kucēniem, lai pa dienu neko sliktu nesadara ne mēbelēm, ne paši sev.. Es tagad īsti nevaru saprast pirkt tādu lietu vai nē, jo it kā negribās ierobežot un vēl jāguļ turpat, kur čurā, nu nejauki jau ir, bet tomēr sava drošība tajā pasākumā arī ir. Ko iesakāt?

Nu var jau palielu to seetinju pirkt. Maneejaa iztika bez seetinjas:)) Tpu tpu tpu - neko nesagrauza

Laikam tad jau liela vajadzība nav..apskatījos, ka pa zemi arī tā gluži nekas nemētājas, tad jau varbūt arī nevajadzēs.. ;)
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Māriņa Trešdiena Marts 04, 2009 9:11 pm

Maneejaas ar izauga bez ierobezhojumiem, taapat tak meitenes bija pa dienu skolaa un mees ar viiru darbaa. Galvenais lai neatrod pa zemi ko apeedamu, norijamu :D
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ruby Trešdiena Marts 04, 2009 10:46 pm

Visur citur jau ljoti iecieniita taa kraatinjmetode- bet tad tas jaasaak jau no pirmajaam dienaam maaciit. Nu savi labumi tajaa visaa ir! Konkreetaak par to daudzaas kuceenu gramaataas aprakstiits - no galvas gan te neizstaastiishu!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Lindita Trešdiena Marts 04, 2009 10:54 pm

Ruby rakstīja:Visur citur jau ljoti iecieniita taa kraatinjmetode- bet tad tas jaasaak jau no pirmajaam dienaam maaciit. Nu savi labumi tajaa visaa ir! Konkreetaak par to daudzaas kuceenu gramaataas aprakstiits - no galvas gan te neizstaastiishu!!!

Snifs, kamēr bija mazs un galīgi nezināja, kā uzvesties, dzīvoja man vannas istabā, kamēr biju darbā. Lai neklīst pa dzīvokli.
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sabinella Trešdiena Marts 04, 2009 11:19 pm

Māriņa rakstīja:Maneejaas ar izauga bez ierobezhojumiem, taapat tak meitenes bija pa dienu skolaa un mees ar viiru darbaa. Galvenais lai neatrod pa zemi ko apeedamu, norijamu :D

kur vedi savējās uz skolu? un cik maskāja... 👅 man starpcitu arī tāda doma bija, tikai nezināju vai ir īsti nepieciešamība..
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Māriņa Trešdiena Marts 04, 2009 11:23 pm

Nju abas savas suniites vedu uz sunju skolinju, kur mazos sunjukus apmaaca izstaazhu gudriibaam un paklausiibai. Ar to nodarbojaas mana jaunaka meita:))) Arii izstaades ringaa iet mana meita ar sunjukiem. Eskaa lidzjuteeja :D
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sabinella Trešdiena Marts 04, 2009 11:35 pm

Māriņa rakstīja:Nju abas savas suniites vedu uz sunju skolinju, kur mazos sunjukus apmaaca izstaazhu gudriibaam un paklausiibai. Ar to nodarbojaas mana jaunaka meita:))) Arii izstaades ringaa iet mana meita ar sunjukiem. Eskaa lidzjuteeja :D

es bišķi savādāk sapratu.. lol! es domāju, ka pa dienu sunienes ir skolā :fool: gadās :oops:
mjā, bet patiesībā esmu dzirdējusi, ka suņus pa dienu var atsāt pie uzraugiem vai kkā, varbut, ka laba ideja kamēr kucēni vēl pavisam mazi un neviens nav mājās. man tieši pie mājām 5 min gājienā ir suņu centrs BIS, tur it kā arī kkas tāds notiekās, būs jāiet parunāties..kāds kaut ko tādi ir darījis, vai nav ko satraukties un vienkārši atstāt mājās?
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ronija Trešdiena Marts 04, 2009 11:59 pm

Nekas tavam beernam nenotiks. Nu iespeejams kaadu tapetes streemeli no sienas noraus, nu sagrauziis, kas zemee nomests. Nekas tragjisks tajaa nav:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sabinella Ceturtdiena Marts 05, 2009 12:12 am

Ronija rakstīja:Nekas tavam beernam nenotiks. Nu iespeejams kaadu tapetes streemeli no sienas noraus, nu sagrauziis, kas zemee nomests. Nekas tragjisks tajaa nav:)

vnk man satsāstīja, ka vienu čihu atsāja uz dienu vienu un viņš riktīgi apvainojās un pēc tam rūca, auroja uz savējiem, par tādu nelabu darbu.. .bēt nu jā, nav ko stresot.. :fool: neatstāšu ne uz dienu, bet tik uz stundām.. ;)
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ruby Ceturtdiena Marts 05, 2009 12:43 am

Tu droshvien domaaji "suniishu beernudaarzus"!!! Pie mums ir paaris taadu - viens ko zinu ir speciaali mazinjajiem ( nu taads spicaaks ) otru ko zinu - ir visaadiem sunjukiem, bet dala pa grupiinjaam peec vecumiem un augumiem :D
Nu es domaaju ka Riigaa ar jaabuut - mazaakaas pilseetaas diez vai.
Bet nu daargs tas prieks tur gan :) Man vajadzeeja tik uz trijaam dieninjaam aizshaut - nu viirs vakaraa iznjemtu - mums sanaaca pa trijaam dienaam 90 eiro. Bet mees peedeejaa briidii atradaam leetaaku variantu - maajaas seedoshu kaiminjonkuli :) kas ljoti priecaajaas par taadu pagodinaajumu.
Vieniigais kad taadaas vietaas var pa retam atstaat sunuci tieshi socializaacijas vaardaa - lai tavs sunjuks aprod ar citiem sunjukiem :D Tas ir super variants ja neiesiet uz sunju skolinju vispaar jo principaa maajaas var lieliski apguut taas pamatkomandas ko maaciis pirmajaa kursaa skolinjaa( nu iesaaceejus es domaaju ) :D
Mees ar Pepiiti uz skolinju gaajaam tikai lai aprastu ar citiem sunjiem - komandas jau maajaas bijaam samaaciijushaas :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Māriņa Ceturtdiena Marts 05, 2009 9:18 am

Es domaaju kameer tavs sunjuks pavisam mazinjs, nav ko vest pa dienu kur citur. Nu taas ir tikai manas domas, jo man skjiet ka sunjukam tachu vispirms jaasarod ar jaunajiem jaismniekiem un jaunajaam maajaam :D . Un ja vinjs tika vadaats shurpu turpu , tas radiis tikai sajukumu vinja mazajaa galvinjaa :lol:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Māriņa Ceturtdiena Marts 05, 2009 9:20 am

Aaa nuja un veel gribeeju piebilst, ka sunjuki ljoti aatri pielaagojas saimnika dziives ritmam( nu vismaz maneejaas) , to laiku kad parasti maajaas vienas vinjas gulj, aktivitaate paraadaas ap to laiku kad meitas naak maajaas no skolas un mees ar viiru no darba. To noveeroju, kameer biju slima un biju maajaas un atvaljinaajuma laikaa. :large:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 2 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā