Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atstāt suņuku vienu!

+14
Sabinella
sassaa
lilucis
Lily
Sanita
Ronija
Lindita
Eliina
Māriņa
Ruby
Silkite
Mazais
Elīna
wiive
18 posters

Lapa 4 no 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 4 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ambera Svētdena Janvāris 03, 2010 7:23 pm

Ruby rakstīja:Esmu savas meitenes samaaciijusi ka mana aizieshana ir kaa "sveetki" :lol: :D tas pavisam nopietni, jo tagad vinjas ir laimiigaakas ka paliks vienas pashas maajaas nekaa ka njemshu vinjas liidz sev. Kaa jau daudzi sheit zin - vinju miiljaakais kaarums ir Vitakraft desinja - taa ir briinumdesa!!! Kad eju prom tad iedodu katrai pa 1/2 desinjai :) Vinjas ir tik laimiigas. Tagad jau kad saaku gjeerbties vinjas juut ka ieshu prom,staigaa man pakalj ik uz solja un gaida kad tad beidzot buus taa desinja. To nevar aizmirst iedot jo vinjas pashas man par to atgaadina ik uz solja :lol: Un man ir mieriiga sirds jo vinjas nepaliek maajaas skumiigas jo vinjaam ir briinumdesinja :lol: Viemeer atstaaju guljamistabas un lielaasistabas durvis valjaa, visas paareejaas ciet, un TV paliek iesleegts lai visas citas skanjas vinjas nesatrauktu.

Vajag otru suniiti meitenes, tas ir neatsverami ko tas dod! Palikshana maajaas,speeles, ruupes vienai par otru! Nevaru iedomaaties cik skumiigi bija Pepiitei kad Lurdesas veel nebija!

Mums mājās nav otra sunīša, bet ir kaķu puika liels (7.3 g.), lai ar pagaidām viņš ar viņu aktīvi nespēlē (vairāk vēro un izvairās no viņas kad šī nāk klāt), bet kad Ambera sāk čīkstēt ievēroju ka puika parādās kaut kur netālu un ar savu klātbūtni cenšas viņas uzmanību novērst no raudāšanas.
Pats ilgākais laiks kad Ambera palika viena bija 1,5 st, un pa to laiku viņa šķiet domāja ka mēs guļamistabā guļam, tāpēc ieritinājās pie gultas blakus nomestajā drēbju gabalā un saldi čučēja.
Bet mums ar priekšā ir diena kad nāksies palikt vienai- un ne jau uz 1,5 st. Cerams ka nebūs Cry
Ambera
Ambera
Prospect
Prospect

Number of posts : 77
Join date : 03.01.10
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 4 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  sirsninja Sestdiena Janvāris 09, 2010 11:00 am

Es savu gandrīz nekad nevaru atstāt vienu,viņa diemžēl ir pieradusi mīt saimniekiem uz papēžiem visulaiku! Chihuahua
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 4 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Kitija Sestdiena Janvāris 09, 2010 11:03 am

Jaaa Sirsninj, tas ir slikti, jo buus taada situaacija, ka tev buus vinju vienu jaatstaaj..... es iegaadaajos suniiti 5dien un 1dien jau vienu atstaaju maajas :) un vinsh ir taaa pieradis.... zin, ka 17.30 atnaakshu maajas un gaida mani Chihuahua
Kitija
Kitija
Profesional
Profesional

Number of posts : 205
Join date : 05.03.09
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 4 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  sassaa Svētdena Janvāris 10, 2010 6:28 pm

Mana arī pieraudis.
Katru dienu pus9 izeju no mājas un tad 3 esmu mājās un Odrija visu dienu godīgi noguļ un tad mani sagaida un atd viņai sākas aktīvais. Atstāt suņuku vienu! - Page 4 629163
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 4 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Kitija Svētdena Janvāris 10, 2010 7:41 pm

Sassa, man arii peec darba paarnaakot ir jaaspeeleejas ciitiigi ha ha bet dazhreiz peec darba loti miegs naak un Hugo mieru nedod Chihuahua
Kitija
Kitija
Profesional
Profesional

Number of posts : 205
Join date : 05.03.09
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 4 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Elīna Svētdena Janvāris 10, 2010 8:21 pm

Vajag otru suni, tas daļēji atvieglo šo jautājumu! :)
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 4 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Eliina Svētdena Janvāris 10, 2010 8:28 pm

Elīna rakstīja:

Vajag otru suni, tas daļēji atvieglo šo jautājumu! :)

vajag ja Atstāt suņuku vienu! - Page 4 401546
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 4 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Kitija Svētdena Janvāris 10, 2010 10:20 pm

Meitenes, tad man bankrots buus.... Man Hugo ik meenesi slimo... tagad arii tikai saakam atkopties... pie vetaarsta esam biezhie klienti Cry un veel otru suni diez vai vareetu uztureet bigsmiles91 bet gribas otru suniiti icon49
Kitija
Kitija
Profesional
Profesional

Number of posts : 205
Join date : 05.03.09
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 4 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Eliina Svētdena Janvāris 10, 2010 10:36 pm

kas tad ar Hugo noticis? Atstāt suņuku vienu! - Page 4 31375
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 4 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Kitija Svētdena Janvāris 10, 2010 11:11 pm

Es domaaju, ka kaut kas ar kaajaam!

Aizvedu pie veta... izchamdiija, neko neatrada un iedeva zaales pret saapeem un muskulju-kaulu stiprinaashanai!!!!

Vinsh man shito nedeelju gadriiz vispar nestaigaaaja, guleeja zem gultas, needa iipashi... likaas ka sunja vispar maajas nebija... visu laiku drebeeja un asarinjas bira Cry

Saakums bija taads: vinsh leca no gultas un kad piezemeejas saaka riktiigi gaudot... domaaju, ka kaaju kaut kaa ne taa pagrieza, bet tas visu laiku atkaartojas... ejot vinsh man arrii satruukas un gaudoja nenoramaali un tad mudiigi zem gultas... un taa visu sho nedeelju!!! Cry es jau atkal kritu panikaa... icon25

Tagad vismaz Hugo ir saacis eest, mazliet padauzaas, bet arii visu laiku gulj.... tagad var redzeet ka suns maajas!

A vets pateica, ka nekas vinjam nav un shitie mazie suniishi ir simulanti!!! Ja taada veida lieta atkaartosies noteikti vediishu pie cita daktera.... jo suni vedu lai saarsteetu nevis lai iedotu pretsaapju liidzkli!!! :17:
Kitija
Kitija
Profesional
Profesional

Number of posts : 205
Join date : 05.03.09
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 4 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 11, 2010 12:00 am

Par otro sunjuku pilniigi piekriitu - tas atvieglo visas maajaas palikshanas probleemas :)
Peppi man nebija palikusi viena maajaas liidz gada vecumam, nebija taadas reizes vienkaarshi kad vajadzeeja atstaat vienu maajaas, biezhi visur vinju staipiiju liidz, vai nu kaads maajaas bija visu laiku - piem deela aukliite, kameer mees darbos. Bet neteikshu ka gruuti bija vinju peec tam pieradinaat palikt maajaas vienai, viss bija ok, saakaam pamazaam, uz 30 minuuteem, uz stundinju, divaam un tad jau vairaak :)

Kitija - varbuut vajag Hugo apdroshinaat,ja tik biezhi sanaak pie veta iet? Es arii ar Pepiiti liidz 1,5 gada vecumam biezhi apmekleeju vetkliiniku, bija briizhi kad rokas nolaidaas un domaaju - atkal jau?? Bet tagad kaut kaa viss nomierinaajies (TTT). Diez jau vai taa nu simulees ka neko neediis nedeelju un zem gultas seedees!?! Izklausaas ka vinjam tieshaam kas saapeeja!

Es tagad nevaru izlemt par tresho sunjuku LOL it kaa nu jau viirs arii piekritis, finanses arii pietiek, bet nezinu kaa buus ar laiku!?!? Visi esam aiznjemti pashlaik, bet gribas tak tik ljoti to kuceenlaiku izbaudiit un buut kopaa katru minuuti :) Nezinu veel domaaju, kaut gan kuceenu esam atradushi tieshi taadu kaadu gribeejaam - garspalvaino shokolaadiiti ar bruuniem laasumiem, taadi biezhi te negadaas, bet aiiiiiiii nezinu veel ko dariit!?!?! Laikam nochmaashos tik ilgi ka vairs nebuus :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atstāt suņuku vienu! - Page 4 Empty Re: Atstāt suņuku vienu!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 4 no 4 Previous  1, 2, 3, 4

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā