Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suņu audzētāji

+13
zverjok
b_fly
lilucis
Māriņa
Eliina
Lily
Silkite
Ronija
Lindita
Ruby
Mazais
Dream
Sanita
17 posters

Lapa 1 no 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Suņu audzētāji Empty Suņu audzētāji

Post  Sanita Svētdena Februāris 01, 2009 2:36 pm

Vai kaada paziist taadu suņu audzētāju kā R.Neiberga? Varbūt kāda var dot kādu atsauksmi?
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Dream Svētdena Februāris 01, 2009 3:14 pm

Sanita rakstīja:Vai kaada paziist taadu suņu audzētāju kā R.Neiberga? Varbūt kāda var dot kādu atsauksmi?
vai domāji Rudīti Neibergu?
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Mazais Svētdena Februāris 01, 2009 5:36 pm

Sanita rakstīja:Vai kaada paziist taadu suņu audzētāju kā R.Neiberga? Varbūt kāda var dot kādu atsauksmi?

Mans Elfiņš ir no viņas nācis.
Neko super labu pateikt nevaru, jo ne māti, ne tēvu suņukam nerādīja, jo tie atrodoties audzētavā. Kucēnu ņēmu no dzīvokļa pretim Mežciema SKAY veikalam. Pirkšanas brīdī viņa pastāstīja par galvenajām problēmām. Teica, ja kas lai zvanu vai arī vedu atpakaļ suņuku, iedeva līdzi Glikozes pudeli, jo to nākšoties lietot (paldies dievam nācās tikai vienu reizi nopietni pie tās ķerties). Kad zvanīju pēc nedēļas ar konkrētu jautājumu, tad ļoti negribīgi un "atšujoši" sniedza konsultāciju par piebarošanu. Pie vetiem nest neieteica, bet pati arī palīdzību sniegt nepiedāvājās. Sajūta bija tāda - nu ja neizdosies ar šito, tad nopārdošu Tev citu vēlāk... Twisted Evil
Man šāda reakcija un attieksme vispār likās dīvaina. Bet kucēns ir smuks un stāja esot iedzimta, tagad galvenais esot to nesabojāt ar neprasmīgu piespiedu mācīšanu stāvēt. Cenšos kā māku,bet redzu, ka Elfiņam šis pasākums ir apgrūtinošs. Viņai ar vēl dažiem audzētājiem esot māja, kas atvēlēta diviem suņiem un vairākām kucītēm ārpus Rīgas, kur arī notiek kucēnu bizness. Pārdodamos viņa ved un tirgo no dzīvokļa. To es uzzināju vālāk klubā no Goļcovas, kad kārtojām dokumentus. Bet neko pārāk sliktu arī nevaru tekt, jo kucēns tomēr smuks, mīļš, nav agresīvs, esot ļoti perspektīvs. love
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Ruby Svētdena Februāris 01, 2009 5:47 pm

Ai ai ai - es neieteiktu gan nevienam no shitadiem audzeetaajiem iegaadaaties suniiti!!! Taa ir tiiraakaa KUCEENU FERMA(RAZHOTAVA VAI FABRIKA)- kaa katram tiik!!!
Mazais - jums ir stipri noveicies - jo varbuut arii daudz daudz daudz sliktaak!!!!! To pat te izstaastiit nevar - kaadaas auzaas var iebraukt!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Mazais Svētdena Februāris 01, 2009 6:35 pm

Ruby rakstīja:Ai ai ai - es neieteiktu gan nevienam no shitadiem audzeetaajiem iegaadaaties suniiti!!! Taa ir tiiraakaa KUCEENU FERMA(RAZHOTAVA VAI FABRIKA)- kaa katram tiik!!!
Mazais - jums ir stipri noveicies - jo varbuut arii daudz daudz daudz sliktaak!!!!! To pat te izstaastiit nevar - kaadaas auzaas var iebraukt!!!

Tādēļ arī atklāju, lai citi zina. Es jau iesācējs suņuku jomā. Līdz šim tik no patversmes vienu reizi suni priekš laukiem esu ņēmusi, lai mammai māju sargā. Bet ar ciltsrakstiem un izstādēm esu bijusi pazīstama tikai no filmām. :roll: Man jau likās tā dīvaini viss tas process, bet nospēlēja lielu lomu cena, arī tas, ka gribēju tūlīt šī mēneša laikā. Tad vēl biju blondīne (laikam iedarbojās arī tas uz mirkļa emocijām). Tikai viena lieta gan man nepatīk ko puikiņš vēl joprojām dara - tas ir čurā un kakā pa visu māju, pat nav kāda konkrēta istaba vai koridora stūris. Var nojaust kā tajā audzētavā bija, jo pamperpaladziņu viņš ignorē un grauž, no mazās kaķēnu kastītes plēsās ārā panikā. Pupy trayner pilienus izlaizīja un prasīja vēl. Tagad staigā sakaunējies pa māju un slēpj pa stūriem "pārsteigumus" i nedomā iet pa dzīvokl tumsā. Twisted Evil Bet ceru, ka paliks siltāks un varēsim iet regulāri ārā, tad mainīsies situācija. Viņš ārā pačurā un iekša atkal uzreiz ir gatavs "pietupties". Ar šausmām domāju kas būs, kad cels kāju regulāri, jo ārā jau divas reizes lepni pacēla kāju pie kaimiņu garažas. Tādēļ nopirku su;nupuiku jostiņu Lusy dog veikaliņā. Būs jāsāk mazo audzināt pa nopietnam, tikai uznāca trakais neplānotris aukstums. Mīnus 12 grādos taču nemocīšu suni! Evil or Very Mad
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Lindita Svētdena Februāris 01, 2009 7:23 pm

cik bieži tu ved laukā suņuku? ja nav -12 grādi? un vai -12 vispār neved laukā?
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Mazais Svētdena Februāris 01, 2009 7:35 pm

Lindita rakstīja:cik bieži tu ved laukā suņuku? ja nav -12 grādi? un vai -12 vispār neved laukā?

Vienu laiku vedu laukā no rīta, pēc darba un vēl pāris reizes vakarā. Bet viņš pa čuriņai atstāja laukā, sabarojām gardumus, priecājāmies kopā ar viņu par panākumiem skaļi un laimīgi. Bet saturēt viņš grib tikai pa nakti. Tagad radinu viņu no rīta dušā (vienīgā vieta kas viņu pievelk un neatbaida, pat dušojoties lien iekšā) 90% izdodas rīta čuru tur noķert, bet līdzko izkāpj, tā ap stūri uz koridoru un tad tā ar baudu - pa īstam lielo čuru, pēc vēl brīža arī kaku noliek. Bet ja pārtrauksi procesu, tad arī divas stundas viņš var ciesties un nedabūsi to ko gribi. Pēdējā nedēļā viņš ārā vispār tikai skrien, bet čurā tikai ārkārtas gadījumā. Es biju ar viņu ārā gandrīz divas stundas, bet čura bija tikai viena un kautrīga. Kaku dabūjām tikai novembrī siltajā laikā ārā. Aukstumā bijām ārā (kad bija iepriekšējais lielais sals) Elfiņš balsī kauca, kad ķepas tika pie zemes. Ātri pačurāja un prasījās azotē. Un tā puotru stundu, kamēr bērns pa kalniņu tusēja ar ragavām. Pat aizmiga, jo degunu ārā bāzt negribēja. Tā jau mēs vakaros cenšamies izvest ārā, bet grēka peļķītes jau sevi vienalga nodod. Viņš vienkārši negrib saturēt. Reizēm es smejos - iet kā caura šļauka - iet un pil. Tas no prieka vai kad es ēdu ko aizliegtu (viņam aizliegtu, piemēram vārītu vistiņu ne fileju). Viņš pēdējā laikā vispār ir ēdammašīna, nācās uzsēdināt uz diētas, jo trenerīte norādīja, ka parādās riepiņa. Atteiksimies no vistas un ēdīsim tikai sauso barību un biezpienu. Nezinu vai es izturēšu tā. :roll:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Ronija Svētdena Februāris 01, 2009 7:40 pm

Ja Elfinjsh nevar satureet churu, varbuut vajag uriina analiizes uztaisiit, ja churaa dikti daudz??
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Lindita Svētdena Februāris 01, 2009 7:47 pm

Ronija rakstīja:Ja Elfinjsh nevar satureet churu, varbuut vajag uriina analiizes uztaisiit, ja churaa dikti daudz??

es arī lasīju "astēs", ka šādā gadījumā var būt veselības problēmas.
viņš kaut kā tiek arī sodīts par churaashanu uz griidas nevis pamperiitii?
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Mazais Svētdena Februāris 01, 2009 8:07 pm

Lindita rakstīja:
Ronija rakstīja:Ja Elfinjsh nevar satureet churu, varbuut vajag uriina analiizes uztaisiit, ja churaa dikti daudz??

es arī lasīju "astēs", ka šādā gadījumā var būt veselības problēmas.
viņš kaut kā tiek arī sodīts par churaashanu uz griidas nevis pamperiitii?

Vispār jau katru reizi kad slaukam, tad neapmierinātā balsī izrādam, ka viņš slikti darījis un burkšķam, lai viņš kaunas. Esu mēģinājusi uzšaut pa dupsi ar avīzīti, arī paķērusi un nesusi uz pamperīti vai kastīti, arī pamperīši pa visām istabām bijuši, bet uz tiem viņš sēž kā "vietā". Sākumā čurāja gan paklājā, gan uz grīdas, bet tagad nav manīts čurājam uz kāda drēbīga izstrādājuma, tai ziņā malacis, tur var ciesties kaut visu nakti. Bet kā līdzena zeme, tā pa mazai peļķītei ik pa laiciņam. Esam jau uzķēruši, kad viņš pagulējis kādu brīdi, tā nesam uz dušiņu. Bet tā es panācu, ka arī no rīta lūdzos 20 minūtes un bez rezultātiem. Līdzko izcēlu uz grīdas, tā momentā sāka čurāt, paķēru un atkal dušiņā, bet šis atkal pacietīgi cietās. Reizēm jādomā kurš kuru te audzina. Ārā aukstumā ilgi staigājot salst. Bet ik pēc pus stundiņas no piektā stāva cilpojot varu pat nesākt pārģērbties. kā augšā, tad atelsies un atkal kāp jau lejā. Bet saturēt taču spēj, ja visu nakti ciešas un pat neizrāda vēlēšanos. Urīna analīzes bija ideālas. Bet varbūt labāk tomēr aiznesīšu gan, lai pārbauda. Ja pārāk baramies, tad bēgas zem gultas čurāt un tas jau vairs nav smieklīgi.
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Ronija Svētdena Februāris 01, 2009 8:14 pm

Klau, mana Vikija saakumaa arii necieta tos paladzinjus , galiigi uz tiem negaaja, tad atcereejos, ka mammas maajaas izmantoja aviiziiti - taa nu uzreiz probleema tika atrisinaata - aviizi tak vajadzeeja, nevis glaunos autinjus:)))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Silkite Svētdena Februāris 01, 2009 8:17 pm

Nupar Rudiiti N man ir divejaadas domas. es ,2008 gada janvarii domaaju iegaadaaties chi latvijaa ar ciltsrakstiem obligaati (leetaak +apciemoshu radus)un tieshi sajaa laikaa Rudiites kundze paardeva chi kuceenu smilshu kraasa pa 500ls(kaadu mekleeju,+veel bildes man joprojaam staav kompii :D ).kad zvaniiju pirmo reizi tad vinja bija super laipna un pats jaukuminjsh :shock: cheers bet kad zvaniiju otraa dienaa(kaa bija norunaats,jo teicu ka vajag 24h paardomaam),es atteicu kuceenu(konsulteejoties ar draugiem kam ir chi-paraadot bildes man ieteica nenjemt,es uzticos vinjiem).nu zvaniiju vinjai ka tomeer neiemaksaashu droshiibas naudu un pec 2ned nebraukshu vinjam pakalj.vinja bija dikti pikta un teica ka gar degunu man aiziet skaists kuceens un visi smalkie kuceeni ir slimi,lai njemot sho.nu un pec garas nepaarprotamas moraales noklausiishanas ,vina neatvadoties pat nometa klausuli-tas man nedaudz shokeeja. :suspect: :?: kosh taa laika sapratu!!!viss suni pirksu FR audzeetava un miers vismaz cheers love
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Mazais Svētdena Februāris 01, 2009 8:25 pm

Ronija rakstīja:Klau, mana Vikija saakumaa arii necieta tos paladzinjus , galiigi uz tiem negaaja, tad atcereejos, ka mammas maajaas izmantoja aviiziiti - taa nu uzreiz probleema tika atrisinaata - aviizi tak vajadzeeja, nevis glaunos autinjus:)))

Diemžēl avīzes viņš vienkārši sasmalcina. Viņam nepatīk skaņa (pamparīša švīksoņa, avīzes čabēšana un granulu grabēšana) arī tukšā plastmasas kastītē nagi grab. Evil or Very Mad Tās klusummīlis gadījies. :pirat: Vienīgi slapjas ķepas arī nepatīk, var būt tādēļ taisa mazas peļķītes un bieži. Twisted Evil
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Ronija Svētdena Februāris 01, 2009 8:29 pm

Es tomeer aizietu pie daktera, lai paarbauda:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Mazais Svētdena Februāris 01, 2009 8:43 pm

Ronija rakstīja:Es tomeer aizietu pie daktera, lai paarbauda:(

Bijām, viss bija OK. :lol:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Lily Svētdena Februāris 01, 2009 10:57 pm

Silkite rakstīja:Nupar Rudiiti N man ir divejaadas domas. es ,2008 gada janvarii domaaju iegaadaaties chi latvijaa ar ciltsrakstiem obligaati (leetaak +apciemoshu radus)un tieshi sajaa laikaa Rudiites kundze paardeva chi kuceenu smilshu kraasa pa 500ls(kaadu mekleeju,+veel bildes man joprojaam staav kompii :D ).kad zvaniiju pirmo reizi tad vinja bija super laipna un pats jaukuminjsh :shock: cheers bet kad zvaniiju otraa dienaa(kaa bija norunaats,jo teicu ka vajag 24h paardomaam),es atteicu kuceenu(konsulteejoties ar draugiem kam ir chi-paraadot bildes man ieteica nenjemt,es uzticos vinjiem).nu zvaniiju vinjai ka tomeer neiemaksaashu droshiibas naudu un pec 2ned nebraukshu vinjam pakalj.vinja bija dikti pikta un teica ka gar degunu man aiziet skaists kuceens un visi smalkie kuceeni ir slimi,lai njemot sho.nu un pec garas nepaarprotamas moraales noklausiishanas ,vina neatvadoties pat nometa klausuli-tas man nedaudz shokeeja. :suspect: :?: kosh taa laika sapratu!!!viss suni pirksu FR audzeetava un miers vismaz cheers love


tiešām izklausās pēc tiem ''suņu ražotājiem'' kas dara netīru negodīgu darbu. Ir daudz par taadiem dzirdeets...
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Eliina Pirmdiena Februāris 02, 2009 1:14 am

skumji ka ir cilveki, kas ar dzivam radiibinaam tik netira veida pelna naudu :(
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Lindita Pirmdiena Februāris 02, 2009 8:47 am

Mazais rakstīja:
Lindita rakstīja:
Ronija rakstīja:Ja Elfinjsh nevar satureet churu, varbuut vajag uriina analiizes uztaisiit, ja churaa dikti daudz??

es arī lasīju "astēs", ka šādā gadījumā var būt veselības problēmas.
viņš kaut kā tiek arī sodīts par churaashanu uz griidas nevis pamperiitii?

Vispār jau katru reizi kad slaukam, tad neapmierinātā balsī izrādam, ka viņš slikti darījis un burkšķam, lai viņš kaunas. Esu mēģinājusi uzšaut pa dupsi ar avīzīti, arī paķērusi un nesusi uz pamperīti vai kastīti, arī pamperīši pa visām istabām bijuši, bet uz tiem viņš sēž kā "vietā". Sākumā čurāja gan paklājā, gan uz grīdas, bet tagad nav manīts čurājam uz kāda drēbīga izstrādājuma, tai ziņā malacis, tur var ciesties kaut visu nakti. Bet kā līdzena zeme, tā pa mazai peļķītei ik pa laiciņam. Esam jau uzķēruši, kad viņš pagulējis kādu brīdi, tā nesam uz dušiņu. Bet tā es panācu, ka arī no rīta lūdzos 20 minūtes un bez rezultātiem. Līdzko izcēlu uz grīdas, tā momentā sāka čurāt, paķēru un atkal dušiņā, bet šis atkal pacietīgi cietās. Reizēm jādomā kurš kuru te audzina. Ārā aukstumā ilgi staigājot salst. Bet ik pēc pus stundiņas no piektā stāva cilpojot varu pat nesākt pārģērbties. kā augšā, tad atelsies un atkal kāp jau lejā. Bet saturēt taču spēj, ja visu nakti ciešas un pat neizrāda vēlēšanos. Urīna analīzes bija ideālas. Bet varbūt labāk tomēr aiznesīšu gan, lai pārbauda. Ja pārāk baramies, tad bēgas zem gultas čurāt un tas jau vairs nav smieklīgi.

Sunītis pats tiek dušiņā?
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Sanita Pirmdiena Februāris 02, 2009 11:23 am

Dream rakstīja:
Sanita rakstīja:Vai kaada paziist taadu suņu audzētāju kā R.Neiberga? Varbūt kāda var dot kādu atsauksmi?
vai domāji Rudīti Neibergu?

Jā, to pašu!
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 02, 2009 4:57 pm

Un diemzheel iegaadaajoties sunjuku no shaadiem "RAZHOTAAJIEM" - mees tikai vairojam vinju biznesu!!!! Ceru ka sakaraa ar kriizi - vinjiem naaksies savus apjomus samazinaat!!!
Mazais: Vai tieshaam 5 meeneshi vecs kuceens jaaseedina uz dieetas??? Tas neskan labi !!! Un dodot tikai sauso bariibu nekas slikts sunjukam nenotiek - tur ir viss vajadziigais kas nepiecieshams kuceenam!!! Attieciigos daudzumus obligaati jaapeed!!!
Par taam skanjaam, ja Elfinjam nepatiik - ieteiktu radinaat sunjuku pie visa - ja vinsh ir mazliet bailiigs - jo veelaak tas vinju var padariit stresainu un nervozu - kas nav labi!!! Principaa pie visa maksimuma sunjuks ir jaapieradina liidz 16 ned - tas arii veidos vinja raksturu! Nu tas jau jums ir par veelu - bet vilciens veel nav aizgaajis - labaak aatraak nekaa peec tam labot taas sekas!!!
Varbuut baarties arii nevajag tik ljoti - vairaak koncentreeties uz labo uzvediibu - ignoreejot slikto!!! Ja izdodaas kas labs uz autinja - tad jaaapbalvo ar visgarshiigaako kaarumu un pateiciibas runu :D Tur ir vajadziiga liela pacietiiba - un laiks - jo iet kaa pa kalniem - augshaa - lejaa - visu laiku :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Mazais Pirmdiena Februāris 02, 2009 8:49 pm

Ruby rakstīja:Un diemzheel iegaadaajoties sunjuku no shaadiem "RAZHOTAAJIEM" - mees tikai vairojam vinju biznesu!!!! Ceru ka sakaraa ar kriizi - vinjiem naaksies savus apjomus samazinaat!!!
Mazais: Vai tieshaam 5 meeneshi vecs kuceens jaaseedina uz dieetas??? Tas neskan labi !!! Un dodot tikai sauso bariibu nekas slikts sunjukam nenotiek - tur ir viss vajadziigais kas nepiecieshams kuceenam!!! Attieciigos daudzumus obligaati jaapeed!!!
Par taam skanjaam, ja Elfinjam nepatiik - ieteiktu radinaat sunjuku pie visa - ja vinsh ir mazliet bailiigs - jo veelaak tas vinju var padariit stresainu un nervozu - kas nav labi!!! Principaa pie visa maksimuma sunjuks ir jaapieradina liidz 16 ned - tas arii veidos vinja raksturu! Nu tas jau jums ir par veelu - bet vilciens veel nav aizgaajis - labaak aatraak nekaa peec tam labot taas sekas!!!
Varbuut baarties arii nevajag tik ljoti - vairaak koncentreeties uz labo uzvediibu - ignoreejot slikto!!! Ja izdodaas kas labs uz autinja - tad jaaapbalvo ar visgarshiigaako kaarumu un pateiciibas runu :D Tur ir vajadziiga liela pacietiiba - un laiks - jo iet kaa pa kalniem - augshaa - lejaa - visu laiku :)

Paldies par padomu, es jau tamlīdzīgi cenšos darīt. Tādēļ cerības nemetu malā.
Par ļoti bailīgu viņu nesauktu, jo skoliņā ir ar ko salīdzināt, viņš ir tik pat ziņkārīgs kā lielie suņi. No visa jau neraustās. Trīc, kad ejam ārā, jo tur ir šausmīgi daudz interesantā. Viņš zina, ka pie manis var nobēgties, un nogaidīt. Bet vispār reti kas viņu biedē. Ja kaut ko sabvā dzīvē ir jau redzējis, tad no tā nebaidās. Pirmo reizi ieraudzīja pīles pie Rīgas kanālīša, tad sastinga un vēroja, bet nākamreiz jau dzenās to zinu. Bet katram savas dīvainības, m\ēģināsim viens otrā ieklausīties, gan tiksim ar visu galā. Mums tadag ir prātīgas sarunas, es ar viņu runāju mierīgā balsī un "degunu pret degunu". :lol:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Mazais Pirmdiena Februāris 02, 2009 8:52 pm

[quote="Lindita"][quote="Mazais"]
Lindita rakstīja:
Ronija rakstīja:Ja Elfinjsh nevar satureet churu, varbuut vajag uriina analiizes uztaisiit, ja churaa dikti daudz??


Sunītis pats tiek dušiņā?

Pats ielec un pats izlec, jo dušiņai diezgan zema mala un viņam patīk lēkāt. Lai neslīd kājeles iekšā lecot dušiņā ir lateksa paklājiņš (gumijas ātri nomelnē ziepjūdenī mirkstot). bounce
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Ronija Pirmdiena Februāris 02, 2009 8:58 pm

Varu pastaastiit iz savas pieredzes:)) Mums ir draudzinjsh, kuru gan reti apciemojam, bet dzimushi esam vienaa dienaa. Kad abiem siikuchiem bija 5 meeneshi Horhes saimniece man suudzeejaas, ka shis nu ne pa kam neiet uz paladzinja, taa nu sagadiijaas, ka driiz vien braucaam ciemos. Taa kaa pavadiijaam tur vairaakas stundas, Vikija aizgaaja un piechuraaja Horhiites paladzinju:)) Naakamjaa dienaa zvaniija Horhes saimniece prieciiga, jo Horhe noskatiijies no Vikijas saaka iet uz paladzinja:) Taa vinjiem beidzaas shiii beeda:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Māriņa Pirmdiena Februāris 02, 2009 9:00 pm

Njaa mums ar mazie sunjuki noskataas viens no otra visaadus trikus ..... un piechuraa viens otra pladzinju obligaati kad ciemojas pie kaada. Twisted Evil
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Mazais Pirmdiena Februāris 02, 2009 9:30 pm

Māriņa rakstīja:Njaa mums ar mazie sunjuki noskataas viens no otra visaadus trikus ..... un piechuraa viens otra pladzinju obligaati kad ciemojas pie kaada. Twisted Evil

Mainu savu mazlietotu (viena reize, tā pati piespiedu kārtā iemērcēta... :lol: ) pret kārtīgi palietotu Twisted Evil
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu audzētāji Empty Re: Suņu audzētāji

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā